Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

To nie była łatwa decyzja, ale MAMY TO! Zwycięzcą konkursu „re:MIX z Marcinem Borsem”, a jednocześnie właścicielem nowoczesnego interfejsu ZEN Q Antelope Audio został Kuba Kasznia! W ocenie Marcina, jego remiks to najlepsza i najciekawsza muzycznie wersja kompozycji Eurythmics, przygotowanej na potrzeby konkursu przez niezastąpionych Saints Of Suburbia. Posłuchaj zwycięskiego remiksu!
Czytaj więcej
We invite you to take part in re:MIX with Marcin Bors contest, where you can have fun remixing one of the world hit song performed in a new way by Saints of Suburbia and win amazing Antelope Audio gear and plugins! | Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie re:MIX z Marcinem Borsem, gdzie przygotowując własny remiks światowego hitu podanego w nowy sposób przez Saints of Suburbia, macie możliwość wygrać niesamowity sprzęt i wtyczki Antelope Audio!
Czytaj więcej
Q&A "Na Setkę" - sprzęt do studia nagrań, czyli rozmowa z Konradem Żywieckim
Wszystko co chcielibyście wiedzieć o gratach do studia, ale baliście się zapytać - w tej specjalnej transmisji programu "Na Setkę", jej prowadzący - Kris Górski oraz Grzesiek Stasiuk - rozmawiają z Konradem Żywieckim, szefem Musictoolz o najwyższej klasy sprzęcie studyjnym, historii firmy oraz wszystkim co związane ze sprzętem Pro Audio. Konrad odpowiada również na pytania słuchaczy. To trzeba obejrzeć!
Czytaj więcej
Przewodnik po ofercie Antelope Audio
Gdy ponad siedem lat temu firma Antelope Audio, znana już dobrze na rynku audiofilskim, ale debiutująca wśród producentów sprzętu studyjnego, pokazała trzydziestodwukanałowy przetwornik ADDA Orion32, wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi. Do tego czasu interfejsy pozwalały zazwyczaj na konwersję ośmiu, góra szesnastu kanałów poprzez USB, a tu nieznana szerzej firma w podobnej cenie wprowadzała możliwość rejestracji aż trzydziestu dwóch śladów jednocześnie! Tej rewolucji nic nie było już w stanie zatrzymać. Co z niej wynika w 2021 roku, i co możesz dla siebie znaleźć w ofercie Antelope Audio, przekonasz się, czytając poniższe opracowanie.
Czytaj więcej
Antelope Audio: technologia Synergy Core
Orion Studio Synergy Core to kontynuacja w pełni profesjonalnej serii interfejsów audio firmy Antelope, wykorzystywanych zarówno w pełni profesjonalnych aplikacjach studyjnych, jak i bardziej zaawansowanych domowych studiach. A jak wypada w porównaniu z wcześniejszymi urządzeniami z serii Orion?
Czytaj więcej
Soyuz Microphones: The Launcher - FAQ, czyli wszystko co chcieliście wiedzieć (a nawet więcej) o tym magicznym pudełku
Launcher to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą podbić i nasycić sygnał mikrofonowy o analogowe ciepło, charakterystyczne dla budowanych ręcznie konstrukcji typu vintage, opartych na transformatorach. Sprawdzi się doskonale wzbogacając ścieżki wokalne w studiu i na koncertach, pogrubiając brzmienie bębnów, gitar basowych, klawiszy oraz gitar elektrycznych.
Czytaj więcej
pixel