Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials
Discrete 8 Pro Synergy Core
VSX - Modelling Headphone System | Essentials Edition

Discrete 8 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials

 • Rewolucyjny interfejs DSP umożliwiający modelowanie studyjnych efektów i mikrofonów w technologii FPGA, nie obciążającej CPU, z ultra niską latencją i doskonałym taktowaniem. W zestawie pakiet efektów Synergy Core i słuchawki Slate VSX Essentials.

Cena regularna: 7 676,00 zł(Zniżka 12% kupując w kolekcji)
6 706,00 zł
brutto / szt. wybranych produktów
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zyskaj rabat kupując produkty z kolekcji

Wybierz przynajmniej 2 produkty aby otrzymać rabat!

W kolekcji

Discrete 8 Pro Synergy Core
Discrete 8 Pro Synergy Core (1 szt.)
6 088,00 zł / szt.
VSX - Modelling Headphone System | Essentials Edition
VSX - Modelling Headphone System | Essentials Edition (1 szt.)
1 588,00 zł / szt.

Discrete 8 Pro Synergy Core to studyjny interfejs bazujący na doskonale przyjętych w branży urządzeniach Discrete 8 i Discrete 8 Synergy Core. Ten zamknięty w obudowie typu 1U "nowoczesny klasyk" oferuje studyjną jakość brzmienia, osiem transparentnie brzmiących przedwzmacniaczy mikrofonowych, szerokie możliwości połączeń w tym Thunderbolt 3 oraz USB 2.0 oraz nowy panel kontrolny i dostęp do potężnej bazy efektów wtyczkowych najwyższej jakości. 

 

OFERTA SPECJALNA!

Discrete 8 Pro Synergy Core* 

Słuchawki Slate VSX Essentials

*zgodnie z aktualną ofertą promocyjną

 

W porównaniu z poprzednimi wersjami urządzenia, znajdziemy tu:

 • Zaawansowaną wirtualną krosownicę ułatwiającą trasowanie sygnałów według naszych potrzeb
 • Port Thunderbolt 3 zapewniający połączenia z ultra-niską latencją i rozszerzonym I/O
 • 2 wyjścia przeznaczone do reampingu, które mogą być również wykorzystane do podłączenia dodatkowej pary monitorów
 • Poszerzone możliwości wykorzystania wtyczek
 • Konwertery A/D najnowszej generacji
 • Wejście dla przełącznika nożnego, przydatnego w funkcji Talkback

Bazując na poprzednich wersjach, otrzymujemy również:

 • 8 preampów mikrofonowych klasy A o dyskretnej architekturze opartej na tranzystorach oferujących wzmocnienie na poziomie 65dB i pracujących w jakości znanej ze studyjnych konsolet
 • 8 analogowych kanałów wyjściowych 'DC-coupled' (D-Sub 25), 2 wyjścia reampingu (TRS), ADAT & S/PDIF. Pełna sekcja I/O może być używana jednocześnie i w czasie rzeczywistym
 • Najwyższej jakości konwersja AD/DA z dynamiką konwersji A/D na poziomie 122dB i D/A na wyjściu monitorów równej 130dB
 • 64-bitowa technologia taktowania AFC gwarantująca przestrzenny obraz stereo i dobrze słyszalną separację ścieżek 
 • 37 efektów Synergy Core modelowanych w oparciu o rzeczywiste analogowe klasyki studyjne z możliwością rozszerzenia o kolejne 60. Wszystkie wtyczki umożliwiają rejestrację w czasie rzeczywistym z niezauważalną latencją.  
 • Dwie opcje trasowania sygnału – standardowa pozwalająca na wybór źródeł z rozwijanego menu dla każdego z kanałów lub zaawansowana umożliwiająca korzystanie z wirtualnej krosownicy i routowanie sygnałów wg naszych potrzeb z możliwością zachowywania ustawień.

Nowe horyzonty w procesowaniu sygnału 

Discrete 8 PRO Synergy Core to scalenie masywnej biblioteki efektów pracujących w autorskiej technologii FPGA z platformą DSP,   co przekłada się na odciążenie procesora komputera podczas procesowania sygnału, czego rezultatem jest ekstremalnie niska latencja, umożliwiająca niczym nie zakłóconą rejestrację i odsłuch z wykorzystaniem efektów w czasie rzeczywistym. Podczas gdy bazująca na specjalnym chipie technologia FPGA otwiera przed użytkownikiem drzwi do biblioteki legednarnych studyjnych efektów i klasycznych mikrofonów, platforma DSP gwarantuje efektywną pracę przy obniżonej latencji, co sprawdza się w sytuacjach wykorzystywania takich wtyczek jak brzmienia syntezatorów, samplerów, czy wszelkiej maści innych efektów obciążających procesor komputera. 

Stale rozrastająca się biblioteka efektów

Interfejs Discrete 8 Pro Synergy Core oddaje w ręce uzytkownika bibliotekę zawierającą aż 37 pracujących w czasie rzeczywistym efektów, skrupulatnie modelujących brzmienie legendarnych, często już niedostępnych urządzeń. Jeżeli to jeszcze mało, to wykorzystując stworzoną przez Antelope wtyczkę AFX2DAW Bridge możliwe jest poszerzenie biblioteki o 35 kolejnych efektów.

Po prostu jakość

Na zaawansowaną architekturę interfejsu Discrete 8 Synergy Core składają się doskonale brzmiące dyskretne preampy mikrofonowe, które wykorzystują 6 tranzystorów, pozwalające osiągnąć jakość znaną z konsolet studyjnych. Opracowany i przygotowany przez samego Igora Levina, właściciela firmy Antelope obwód, jest wynikiem dokładnej analizy przedwzmacniaczy mikrofonowych, których brzmienie ukształtowało niezliczoną ilość ponadczasowych nagrań. Ten zaawansowany układ, który w skrócie można określić mianem "modern classic", został stworzony z myślą o produkowanych przez Antelope mikrofonach z serii Edge i Verge, modulujących brzmienie legendarnych mikrofonów studyjnych. W połączeniu z tak zaawansowanym interfejsem udało się osiągnąć niespotykaną dotąd synergię na rynku aplikacji wykorzystywanych zarówno w homerecordingu, jak i podczas nagrań w studiu, sali prób, czy na koncertach.

Poszerzony zakres dynamiki

Biorąc pod uwagę technologię konwersji dźwięku AD/DA , inżynierowie Antelope wykorzystują w swoich konstrukcjach wyłącznie najnowsze komponenty, co między innymi pozwala na podniesienie zakresu dynamiki do poziomu 122 dB, przy próbkowaniu 192kHz. Gwarantuje to przesyłanie rejestrowanych dźwięków w niespotykanej dotąd jakości. W połączeniu z nowoczesną architekturą zintegrowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych i uznanym w branży pro-audio taktowaniem, z którego słyną produkty Antelope, rejestrowany za pomocą interfejsu sygnał brzmi potężnie, a jednocześnie naturalnie. 

Jitter Management i taktowanie AFC

Będąc pionierem w taktowaniu z wykorzystaniem zegara atomowego firma Antelope Audio korzysta z ponad dwudziestu lat doświadczeń w branży pro-audio, wykorzystując je w procesie tworzenia i produkcji interfejsów. Z kryształowym oscylatorem oraz super dokładnym 64-bitowym algorytmem jitter management, Discrete 8 Synergy Core udostępnia pozbawione jakichkolwiek artefaktów najwyższej jakości procesowanie, kiedyś możliwe do uzyskania wyłącznie w najdroższych studiach na świecie. Skutkuje to eliminacją jittera, poszerzoną bazą stereo oraz dokładną separacją rejestrowanych sygnałów, zapewniając również ultra niskie wachania częstotliwościowe w stosunku do zmian temperatury oraz innych parametrów.

Bez latencji

Pracując z interfejsem Discrete 8 Pro Synergy Core, użytkownicy systemu operacyjnego Windows mogą korzystać z niesamowicie szybkiego i stabilnego drivera Thunderbolt 3.0 gwarantującego pracę z ultra niską latencją liczoną w podmilisekundach. 

Analogowa i cyfrowa sekcja I/O

Szerokie możliwości połaczeń analogowo cyfrowych jak i możliwość wykorzystania portów USB oraz Thunderbolt dla połączenia z komputerem, zapewniają interfejsowi Discrete 8 Pro Synergy Core prowadzenie w wyścigu z innymi urządzeniami tego typu wykorzystującymi procesowanie DSP. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji cztery wejścia mikrofonowe, cztery wejścia liniowe, parę wyjść dla monitorów, cztery wyjścia słuchawkowe oraz S/PDiF. Poszerzenie sekcji cyfrowej jest możliwe z wykorzystaniem łańcucha ADAT. Dodatkowo wyjścia zegara Word Clock umożliwiają dystrybucję zintegrowanego, niesamowicie wydajnego zegara w całym studiu. 

Modelowanie Accusonic 3D 

Dostępny w Discrete 8 Synergy Core silnik modelujący Accusonic 3D daje możliwość przemiany mikrofonów z serii Edge & Verge w najwyższej jakości konstrukcje typu vintage. Dodatkowe możliwości to opcja kształtowania finalnego brzmienia z pełną kontrolą nad efektem zbliżeniowym i zmianą charakterystyki przed lub po nagraniu. Każdy użytkownik interfeju napędzającego te mikrofony może korzystać z kolekcji klasycznych i rzadko już spotykanych mikrofonów zarówno podczas odsłuchu jak i nagrywania, pomagając muzykom osiągnąć najlepsze rezultaty podczas rejestracji materiału.

Produkowane w Europie

Przenośny i wytrzymały interfejs został zamknięty w wykonywanej maszynowo aluminiowej obudowie. Każdy egzemplarz jest ręcznie składany w umiejscowionej w Europie fabryce należącej do firmy Antelope oraz poddawany restrykcyjnym standardom, zarówno jeżeli chodzi o monitoring zastosowanych komponentów, jak i kontrolę jakości. Warto zauważyć, że tego typu standardy i dbałość o szczegóły podczas produkcji, są spotykane wyłącznie na rynku produktów butikowych. 

Dodatkowe możliwości

Wykorzystując superszybkie łącze Thunderbolt oraz wtyczkę afx2daw* możliwe jest aplikowanie efektów Synergy Core jako insertów wewnątrz ulubionego programu DAW, co ułatwia pracę, dając dostęp do natychmiastowej automatyki efektów. 

*dostępne dla macOS Thunderbolt

W zestawie: 

 • Discrete 8 Pro Synergy Core
 • Instrukcja szybkiego startu
 • Kabel USB 2.0 typ-B 
 • Zewnętrzny zasilacz

* kabel Thunderbolt nie znajduje się w zestawie z urządzeniem

Efekty w zestawie:

 • 2 preampy (Gyraf Gyratec IX, BA-31) 
 • 4 EQ (m.in. VEQ-1A, VMEQ-5) 
 • 5 kompresorów & limiterów (w tym Stay-Levin, FET-A76, VCA160) 
 • 22 zestawy gitarowe (wzmacniacze i kolumny z możliwością wyboru wirtualnych mikrofonów) 
 • 2 efekty specjalne (Expander, Noise Gate) 
 • Pogłos Auraverb ułatwiający rejestrację ścieżek wokalnych, czy lektorskich  
 • Tuner gitarowy

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Najwyższej jakości modelowanie Synergy Core
 • 36 efektów pracujących w czasie rzeczywistym plus możliwość poszerzenia biblioteki
 • 8 preampów mikrofonowych Discrete 6-transistor klasy A o dyskretnej architekturze opartej na tranzystorach i pracujące w jakości studyjnych konsolet
 • Najwyższa w swojej klasie konwersja AD/DA z zakresem dynamiki na poziomie 130dB
 • 64-bitowe taktowanie AFC czwartej generacji
 • 8 analogowych wyjść liniowych (DB25)
 • Łączność Thunderbolt™ 3.0 & USB 2.0 
 • Para wyjść monitorów wykorzystująca złącze TRS 
 • 2 wyjścia słuchawkowe
 • 3 wyjścia zegara Word Clock
 • Możliwość tworzenia i dzielenia się własnymi presetami
 • Intuicyjny software'owy panel kontrolny

Konwersja & Taktowanie 

 • Wiodąca w swojej klasie konwersja AD/DA z headroomem na poziomie 130dB
 • Rejestracja, miks i odtwarzanie w rozdzielczości do 24-bit/192kHz
 • 64-bitowe taktowanie AFC (Acoustically Focused Clocking) oraz algorytm 'Jitter Management' zapewniają poszerzenie bazy stereo, uzyskanie lepszej separacji pomiędzy częstotliwościami rejestrowanych źródeł wychwycenie wszystkich niuansów podczas wykonania
 •   

Połączenia

 • 8 × ultra-liniowe, dyskretne preampy o wzmocnieniu aż do 65dB, zapewniające rejestrację materiału w stydyjnej jakości
 • Każdy z preampów wykorzystuje złącza combo XLR/jack, co pozwala na pracę w trybie mikrofonowym/liniowym lub Hi-Z i pozwala na generowanie napięcia fantomowego +48V
 • 8 × wyjścia liniowe 'DC-coupled' na złączu D-Sub 25
 • Dwa wyjścia reampingu na złączach TRS ¼ jack umożliwiające dalsze procesowanie sygnału gitarowego, które mogą być też wykorzystane do podłączenia dodatkowej pary monitorów i przeprowadzania porównań A/B
 • Porty Thunderbolt™ 3 i USB 2.0 z dedykowanymi  driverami zarówno dla macOS, jak i środowiska Windows 
 • Możliwość cyfrowego rozszerzenia przez złacza ADAT IN z dostępnymi 16 kanałami
 • Możliwość cyfrowego rozszerzenia przez złacze S/PDIF dostępnymi 2 kanałami
 • 3 wyjścia Word Clock pozwalające na dystybucję wysoko stabilnego zegara interfejsu w całym studiu
 • Wejście Word Clock umożliwiające synchronizację interfejsu Discrete 8 Pro z innymi urządzeniami
 • Złącze Footswitch 1/4" TS jack pozwalające na podłączenie pojedynczego przełącznika nożnego i kontrolę funkcji 'Dim', czy podwójnego dla kontroli 'Talkback' i funkcji 'Dim' 
 • Dedykowane wyjście stereo na złączach TRS dla podłączenia monitorów  
 • 2x stereofoniczne wyjścia słuchawkową z niezależną kontrolą wzmocnienia

Rozwiązania ułatwiające workflow

 • Bezpośredni hardware'owy monitoring z efektami serii Synergy Core, procesowanymi w czasie rzeczywistym z niezauważalną latencją
 • Poszerzone możliwości trasowania sygnału - zaawansowana wirtualna krosownica lub wybór źródła z rozwijanego menu
 • W pełni konfigurowalne presety, w tym wybór trasowania sygnału, dopasowanie poziomu, ustawienia miksera i wysyłek efektów
 • Customizable monitoring mixes with adjustable volume, pan and reverb.
 • Łatwe dopasowanie miksu wyjściowego dla monitorów oraz wysłanie miksów słuchawkowych dla indywidualnych cue i sub-miksów wraz z dopasowaniem panoramy, poziomu pogłosu, innych efektów, czy stereo link
 • Łatwo dostępna funkcja Talkback z wbudowanym mikrofonem na panelu przednim
 • Panel przedni z dedykowanym potencjometrem głośności i przyciskami do dopasowania częstotliwości i kontroli najważniejszych parametrów
 • Potencjometry Gain oparte na sprzętowych przekaźnikach dla każdego preampu z wyborem trybu pracy (mic/line/Hi-Z) przez naciskanie potencjometru
 • Możliwość pracy bez konieczności połączenia internetowego
 • Bezprzewodowa kontrola funkcji programowych z oddzielnego komputera podłączonego do tej samej świeci 

Procesowanie efektów w czasie rzeczywistym

 • Zestaw 37 efektów Synergy Core modelowanych na bazie klasycznego i często już rzadko spotykanego sprzętu analogowego
 • Pokładowa platforma Synergy Core napędzana 2 × DSP & 1 × FPGA umożliwiająca procesowanie efektów w czasie rzeczywistym z niezauważalną latencją
 • Silnik modelujący klasyczne mikrofony studyjne umożliwiający współpracę z rodziną mikrofonów Edge od Antelope Audio

WYMAGANIA SYSTEMOWE:

MAC

 • Model - Apple Mac 2012 lub nowszy
 • OS X - macOS 10.11 El Captain lub wyższy (rekomendowany macOS 10.13 High Sierra)
 • Przestrzeń dyskowa - dostępne miejsce na twardym dysku 
 • Porty - dostepny Thunderbolt™ & USB 2.0
 • Pamięć RAM - 4GB minimalna (8GB lub więcej rekomendowana)

PC

 • System operacyjny - Windows 10 x 64-bit z najnowszymi aktualizacjami
 • Przestrzeń dyskowa - dostępne miejsce na twardym dysku 
 • Porty - dostepny Thunderbolt™ & USB 2.0
 • Procesor - Intel Core i3™ lub AMD FX lub wyższy
 • Pamięć RAM 4GB minimalna (8GB lub więcej rekomendowana)

PREZENTACJA PRODUKTU: 

 

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel