• Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
 • Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie
Promocja

Zen Tour Synergy Core - 37 efektów w zestawie

 • Nowoczesny interfejs umożliwiający bezlatencyjną rejestrację i odsłuch materiału audio w autorskiej technologii FPGA z wykorzystaniem chipów oraz procesorów DSP, bez obciążania procesora komputera oraz najwyższej jakości taktowaniem.
Antelope Audio
9 450,00 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki

Zen Tour Synergy Core to nowoczesny interfejs umożliwiający bezlatencyjną rejestrację i odsłuch materiału audio, który podobnie jak poprzednia wersja bazuje na doskonale przyjętej, autorskiej technologii modelowania FPGA, jednak z tą różnicą, że tak jak w innych urządzeniach z serii Synergy Core, procesowanie odbywa się wewnątrz samego interfejsu, co jest możliwe dzięki zainstalowanym w nim dwóm chipom FPGA i aż czterem procesorom DSP. Tak zaplanowana architektura w żaden sposób nie obciąża procesora komputera, co jest szczególnie ważne podczas nagrywania i jednoczesnego monitoringu z wykorzystaniem efektów programowych.

Dodatkowo interfejs został wyposażony w sprzężone wyjścia liniowe 8 DC, umożliwiające analogową kontrolę napięciową takich urządzeń jak syntezatory modularne czy automaty perkusyjne. Podobnie jak w innych konstrukcjach Antelope - firmy znanej z najwyższej jakości taktowania - zastosowano tu profesjonalny 'clocking' oparty na działaniu zegara atomowego. Pozwala to osiągnąć nieskazitelny dźwięk podczas rejestracji i odsłuchu, pozbawiony jakichkolwiek artefaktów. Kompaktowa obudowa w połączeniu z szeroką sekcją I/O oraz intuicyjnym sterowaniem za pomocą dotykowego panelu i kilku potencjometrów, pozwala cieszyć się doskonałym brzmieniem, kiedyś możliwym tylko z wykorzystaniem procesorów szufladowych. Zen Tour Synergy Core sprawdzi się zarówno w domowym studiu, na próbach oraz podczas tras koncertowych.

 

OFERTA SPECJALNA:

37 pokładowych efektów Synergy Core

 

37 efektów z serii Synergy Core w zestawie:

Będąc w pełni wyposażoną stacją roboczą, interfejs Zen Tour Synergy Core został fabrycznie wyposażony w bibliotekę 36 pieczołowicie modelowanych efektów studyjnych. To wszystko dzieje się wewnątrz interfejsu, z najniższą latencją z możliwych, dzięki masywnemu procesowaniu uzyskanemu przez chipy FPGA, procesory DSP oraz szybką łączność Thunderbolt™. A co jeszcze lepsze – dołączona biblioteka może zostać rozszerzona o kolejne efekty, które są do nabycia osobno w internetowym sklepie Antelope.

W zestawie znajdziemy:

2x preampy (m.in. Gyraf Gyratec IX)

4x korektory (VEQ-1, VMEQ-5, VEQ-HLF i Clear Q)

5x kompresory/limitery (FET-A76, Stay- Levin, VCA160, X903 i Power FFC)

22x zestawy gitarowe - 11 emulacji wzmacniaczy lampowych (Plexi 59 (UK), Bass SuperTube VR, Darkface 65 (US),Top30 (UK) Bright,Tweed Deluxe (US),Overange 120 (UK),BurnSphere (DE) Lead,Marcus II (US) Lead,Modern (US) CH3,Rock 75 (UK), andRock 22.10 (UK)) oraz 11 emulacji kolumn (Darkface 65 2x12,Top30 2x12,Modern 4x12,Green 2x12,Vintage 4x12,Green 4x12,Caliper 50 1x10, Bluelux 1x12, Clst 1x12, England 4x12, and Bass Tube 1x15)

2x efekty przydatne w produkcji dźwięku (PowerEX iPowerGate)

1x pogłos (Auraverb).

Auto-Tune Synergy

Pracując z interfejsem Zen Tour Synergy Core, możliwe jest dokupienie wtyczki Auto-Tune Synergy.

Szeroka sekcja I/O

Pomimo kompaktowych rozmiarów, Zen Tour Synergy Core oferuje szerokie możliwości połączeń analogowo-cyfrowych. Na przedniej ściance urządzenia znajdziemy 4 wejścia instrumentalno-liniowe, 2 wyjścia słuchawkowe oraz 2 gniazda wyjściowe przydatne w procesie reampingu. Na tylnej ściance zamontowano 4 złącza XLR, umożliwiające wprowadzanie sygnałów mikrofonowo-liniowych, gniazda wyjściowe dla podłączenia zewnętrznych monitorów studyjnych, cyfrowe złącza RCA, optyczne oraz port USB i złącze Thunderbolt do połączeń z komputerami PC/Mac. Daje to łącznie 8 analogowych złącz wejściowych i aż 14 wyjściowych. Dodatkowo, dzięki transmisji ADAT i SPDiF, cyfrową sekcję I/O można rozszerzyć o kolejne 10 wejść cyfrowych i taką samą ilość kanałów wyjściowych. Wszystkie wyjścia zostały zaplanowane jako sprzężone wyjścia liniowe DC, umożliwiające analogową kontrolę takich instrumentów jak syntezatory modularne czy automaty perkusyjne. Na koniec warto zauważyć, że w interfejsie został zamontowany mikrofon Talkback służący do rejestracji demonstracyjnych ścieżek wokalnych oraz przekazywania wiadomości do muzyków nagrywających w live roomie.

Cztery separowane, w pełni dyskretne przedwzmacniacze mikrofonowe

Zaprojektowane zgodnie z najlepszymi praktykami stosowanymi w branży pro-audio, w pełni dyskretne, ultra-liniowe przedwzmacniacze mikrofonowe zastosowane w Zen Tour Synergy Core oferują brzmienie porównywalne z tym, dostępnym w najdroższych konsoletach studyjnych. Jako w pełni muzycznie brzmiące i transparentne, doskonale komplementują możliwości modelujących mikrofonów Edge i Verge, produkowanych przez Antelope Audio. 

Najlepsze w branży taktowanie

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży pro-audio, firma Antelope Audio stała się pionierem jeżeli chodzi o taktowanie w oparciu o zegar atomowy. To wszystko pozwala sądzić, że 64-bitowe taktowanie AFC (Acoustically Focused Clocking) oraz algorytm 'Jitter Management' pomagają dostarczyć sygnał audio wolny od jakichkolwiek artefaktów, kiedyś możliwy do uzyskania tylko w najbardziej prestiżowych studiach. Tak optymalny 'clocking' umożliwia również poszerzenie bazy stereo, uzyskanie lepszej separacji pomiędzy częstotliwościami rejestrowanych źródeł wychwycenie wszystkich niuansów podczas wykonania.

Rejestracja i odsłuch w czasie rzeczywistym

Interfejs Zen Tour Synergy Core umożliwia bezlatencyjną rejestrację materiału i odsłuch w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem maksymalnej ilości efektów w łańcuchu a wszystko w wysokich częstotliwościach próbkowania i bez obciążania procesora komputera. Teraz możesz cieszyć się bezpośrednim i pozbawionym latencji monitoringiem 4 niezależnych mikserów wewnętrznych udostępniających aż 32 wejścia i stereofoniczne wyjścia!

Intuicyjny panel dotykowy

W urządzeniu wykorzystano nowoczesny i odpowiednio zaprojektowany wyświetlacz dotykowy, umożliwiający  użytkownikowi natychmiastowy dostęp do aktywowania programowych mierników sygnału, ustalenia poziomu głośności, wybrania presetów i wprowadzenia zmian w ustawieniach. Intuicyjny interfejs i precyzyjna kontrola, zapewnia szybką i efektywną pracę konieczności patrzenia w monitor.

Lekki i kompaktowy

Zen Tour Synergy Core to desktopowa odpowiedź na dobrze znane, ale zajmujące miejsce i cięższe podczas transportu interfejsy szufladowe. Urządzenie umożliwia tworzenie doskonałych nagrań w zaciszu własnego studia projektowego, sali prób lub w drodze. Teraz wszystko czego potrzebujesz to zasilanie, laptop i słuchawki. Architektura serii Synergy Core pozwala na obsługę mocno procesowanych projektów, bez konieczności noszenia ze sobą dodatkowego sprzętu, takiego jak akceleratory DSP, procesory efektowe czy klucze służące do autoryzacji tego wszystkiego.

Routing Matrix

Wszechstronny Routing Matrix wykorzystujący pełnoprawny cyfrowy ‘patch bay’, który został wbudowany w oprogramowanie panelu kontrolnego, umożliwia łatwe przekierowywanie sygnałów audio pomiędzy anologowymi i cyfrowymi sekcjami I/O. Dzięki temu możliwe jest przesyłanie playbacku z programu DAW i dodawanie do niego efektów czy przeprowadzenie reampingu sygnału gitary zebranego z DI-boxa przez zestaw dostępnych emulacji wzmacniaczy i kolumn gitarowych. Routing Matrix pozwala również na zintegrowanie zewnętrznego sprzętu studyjnego.

Poniżej przedstawiono kilka najważniejszych udogodnień:

Natychmiastowy dostęp do każdego parametru

Oznaczony kolorami Routing Matrix z nazwami włąsnymi użytkownika oraz funkcją undo/redo

Cztery 32-kanałowe, niskolatencyjne miksery programowe

Możliwość zapisu i odczytu dedykowanych presetów

Praca w jednym oknie programowym

Połączenie z Mac oraz Windows

W zależności od używanego systemu, Zen Tour Synergy Core udostępnia złącze Thunderbolt 3 (Type-C) jak i port USB 2.0 (Type-B), co pozwala na pełną kompatybilność z Mac lub Windows.

Afx2DAW i automatyka

Pracując z interfejsem możliwe jest wykorzystanie zamawianego osobno pluginu AFX2DAW*, który umożliwia połączenie interfejsu z ulubionym programem DAW, pozwalając na pełne wykorzystanie bezlatencyjnych, procesowanych w chipach FPGA oraz procesorach DSP efektów i emulacji. Daje to pełną automatykę efektów w DAW, kiedy wszystkie efekty, jak i wejściowy czy wyjściowy sygnał audio są przetwarzane wewnątrz urządzenia.

 *Dostępne jako osobny zakup dla komputerów Mac ze złączem Thunderbolt.

Konwersja i dynamika

Dzięki zaktualizowanym konwerterom oraz najwyższej jakości autorskiemu taktowaniu 4-ej generacji, Zen Tour Synergy Core oferuje niezkazitelną konwersję AD/DA, umożliwiającą rejestrację pozbawioną jakichkolwiek artefaktów oraz krytyczny odsłuch z najlepszym w swojej klasie zakresem dynamiki aż do 130dB (mierzonym na wyjściu służącemu do podłączenia monitorów). Osiągane brzmienie może spokojnie rywalizować z tym, znanym z profesjonalnych urządzeń szufladowych, wykorzystywanych w profesjonalnych studiach nagraniowych, jednak zajmując o wiele mniej miejsca i kosztując ułamek ich ceny.

Współpraca z mikrofonami Edge i Verge

Łącząc wbudowane w interfejs preampy mikrofonowo-liniowe wraz z autorskim modelowaniem Accusonic 3D i mikrofonami modelującymi Edge i Verge*, otrzymujemy platformę umożliwiającą uzyskanie brzmień klasycznych i naprawdę drogich mikrofonów studyjnych. Jeżeli tego jeszcze mało, otrzymujemy szansę kształtowania finalnego brzmienia wykorzystując emulację efektu zbliżeniowego czy zmieniając charakterystyki częstotliwościowe modelowanych mikrofonów i to zarówno przed jak i po nagraniu! Teraz istnieje możliwość wyboru z szerokiej kolekcji legendarnych oraz rzadko spotykanych mikrofonów podczas rejestracji i odsłuchu na żywo – liczy się tylko wykonanie!

* Możliwe z dostępnymi osobno mikrofonami modulującymi Edge & Verge produkowanymi przez Antelope Audio

Produkowany w Europie

Podobnie jak inne urządzenia Antelope, Zen Tour Synergy Core jest składany ręcznie w jednej z europejskich fabryk firmy, z wykorzystaniem wysokiej jakości stali oraz anodyzowanego aluminium, dzięki czemu bezproblemowo zniesie zarówno długie godziny w studiu, sali prób czy podczas trasy. Dodatkowo producent udostępnia 20-godzinną infolinię dla wszystkich użytkowników sprzętu Antelope.

Najważniejsze różnice względem poprzedniej wersji interfejsu:

4xDSP + 2xFPGA Synergy Core niskolatencyjne efekty i procesory audio

Ulepszona konwersja AD/DA – aż do 130db DNR przy współpracy z Orion Studio Synergy Core

Dwukrotnie zwiększona liczba kanałów (32 kanały)  z próbkowaniem 192kHz

Połączenia Thunderbolt™ 3 & USB 2.0 dla Mac i Windows

Kompatybilny z ekskluzywnymi efektami z serii Synergy Core, takimi jak Auto-Tune Synergy, Opto-2A, MES-432C, Comp-4K-Bus i innymi

Sprzężone wyjścia liniowe 8 DC dla analogowej kontroli napięciowej takich urządzeń jak syntezatorów modularnych czy automatów perkusyjnych

Dyskretne, ultra-liniowe preampy mikrofonowe

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Przeniesienie większości procesowania sygnału do interfejsu z dostępem do setek instancji efektowych (przy próbkowaniu 192kHz)
 • Rejestracja, monitoring, miks i mastering bez jakiegokolwiek wrażenia latencji
 • Odciążenie procesora komputera od zajmujących sporo miejsca sesji oraz wirtualnych instrumentów, wymagających intensywnego procesowania
 • Dostęp do wciąż poszerzającej się biblioteki emulacji legendarnego sprzętu vintage i kreatywnych, autorskich efektów
 • Brak problemu pojawiającej się latencji w bardziej kompleksowych łańcuchach efektowych
 • Poprawa stabilności systemu przez odciążenie procesora komputera i optymalizację sekcji I/O audio

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Obudowa: typu desktop
 • Preampy: 4x Discrete Ultra-linear
 • Złącza wejściowe: Cyfrowe RCA, optyczne, XLR Combo jack TRS
 • Złącza wyjściowe: 1/4 TRS, Analog DB25, cyfrowe RCA, optyczne
 • Połączenia z komputerem: Thunderbolt 3, USB
 • Format cyfrowy: ADAT, S/PDiF 

PREZENTACJA PRODUKTU:

Pliki do pobrania

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Najczęściej zadawane pytania
Potrzebujesz pomocy? Chcesz zadać niestandardowe pytanie? Zadaj pytanie
Zobacz opinie klientów

Dobierz rekomendowane produkty

Zen Go Synergy Core (DEMO)

Zen Go Synergy Core (DEMO)

Kompaktowy, nowoczesny i doskonale brzmiący interfejs z serii Synergy Core.
Orion 32+ | Gen3

Orion 32+ | Gen3

Ulepszona wersja 32-kanałowego interfejsu AD/DA oferującego najwyższej jakości taktowanie oraz dostęp do biblioteki efektów emulujących klasyczny sprzęt studyjny.
14 588,00 zł
Edge Solo

Edge Solo

Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy z jedną kapsułą, umożliwiający rejestrację z wykorzystaniem świetnie brzmiących emulującji legendarnych mikrofonów studyjnych.
1 895,00 zł
Galaxy 32 Synergy Core

Galaxy 32 Synergy Core

32-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii Synergy Core.
25 388,00 zł
Pure2 - Mastering AD/DA Converter & Clock

Pure2 - Mastering AD/DA Converter & Clock

Stereofoniczny, masteringowy przetwornik AD/DA wraz z zegarem taktującym
12 688,00 zł
Satori & R4S Monitor Controller

Satori & R4S Monitor Controller

Analogowy kontroler monitoringu sterowany cyfrowo wraz z mikserem sumującym oraz z dedykowanym sterownikiem w zestawie.
11 553,00 zł
Orion Studio Synergy Core (DEMO)

Orion Studio Synergy Core (DEMO)

Kolejna odsłona flagowego interfejsu Antelope Audio z procesorem DSP, umożliwiająca modelowanie studyjnych efektów oraz klasycznych mikrofonów w technologii FPGA, bez obciążania procesora, gwarantująca ultra-niską latencję oraz stabilne taktowanie.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel