• Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!
  • Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!

Efektowa promocja Antelope - 90% zniżki na wybrany pakiet efektów przy zakupie interfejsu Synergy Core!

  • Kup jeden z wybranych interfejsów Synergy Core i wybierz swój zniżkowy pakiet efektów!
Antelope Audio

Teraz przy zakupie dowolnego interfejsu z serii Synergy Core, masz do wyboru kilka zestawów efektów w specjalniej cenie. Zamień swoje domowe studio w kompletny warsztat producencki z dopasowanym do Twoich potrzeb pakietem efektów, z których każdy został przeceniony aż o 90%!

Każdy zestaw zawiera efekty pracujące w autorskiej technologii Synergy Core, gdzie pełne procesowanie odbywa się wewnątrz interfejsu, nie obciążając przy tym komputera. Wśród przygotowanych emulacji znajdziemy te bazujące na klasycznych i lubianych przez wszystkich urządzeniach studyjnych, jak i przydatne w nowoczesnej produkcji narzedzia, takie jak Auto-Tune Synergy

Jak to działa?

1. Zamów dowolny interfejs z serii Synergy Core w okresie od 01.02.2021 do 31.03.2021 i wybierz zniżkowy pakiet wtyczek:

  • 10FX Starter - pakiet startowy, w którym znajdziemy m.in. VPA76, Tubechild 670, BBD Chorus, COMP 4K STRIP i BAE 1084. Cena - 99EUR
  • 20FX Expert - skrzynka pełna efektów zawierająca m.in. BAE 1073MP, LANG-PEQ2, Opto 2A, Gyratex X, czy Gyratec XIV. Cena - 149EUR
  • 35FX Ultimate - kompletny zestaw producencki, w którym znajdziesz: Auto-Tune Synergy, Grove Hill Liverpool, Filtek MK3, BAE-1073 i UK-69. Cena - 399EUR

2. Podczas aktywacji interfejsu na stronie producenta otrzymasz e-mail zawierający specjalny link umożliwiający zakup wybranego pakietu w promocyjnej cenie. WAŻNE: Aktywacji zakupionego interfejsu należy dokonać najpóźniej do 15.04.2021.

Interfejsy Synergy Core:

Od legendarnych klasyków do rzadko spotykanych efektów studyjnych

Każdy interfejs z serii Synergy Core został wyposażony w darmowy pakiet doskonale brzmiących wtyczek programowych - w zestawie preampów znajdziemy tu precyzyjne emulacje klasycznych urządzeń studyjnych, które sprawdzą się zarówno podczas rejestracji ścieżek wokalnych, gitar oraz zestawu perkusyjnego, czy wykorzystywanego w Abbey Road przedwzmacniacza mikrofonowego RD-47, który zdefiniowął brzmienie nagrań lat 60. W sekcji korektorów każdy z łatwością wybierze swojego faworyta - od zainspirowanego klasyczną brytyjską konstrukcją UK-69, przez lekko zmodyfikowany, tłusto brzmiący VEQ-1, będący odzworowaniem słynnej lampowej konstrukcji z lat 60, po nowatorski, prosty w obsłudze, a perfekcyjny w działaniu 5-zakresowy Parametric EQ stworzony przez projektantów Antelope. W dziale kompresorów już same nazwy mówią za siebie: Tubechild 670, Groove Hill Liverpool, czy autorski Stay-Levin wytłuszczą sygnał źródłowy w ten charakterystyczny, anologowo brzmiący sposób. Oczywiście nie zapomniano o gitarzystach - w skład każdego z pakietów wchodzi zestaw 11 wzmacniaczy gitarowych, emulujących zestawy vintage, takie jak Tweed Deluxe, Overange 120 czy Top30 po high-endowe Burnsphere oraz Modern, będący odwzorowaniem kalifornijskiego head'a z charakterystycznym grillem wykonanym z ryflowanej blachy.   

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia słuchowe, przy wszystkich vintage’owych efektach zdecydowano się na zachowanie nieliniowej charakterystyki oryginalnych konstrukcji. Jeżeli tego jeszcze mało, to do dyspozycji mamy również o wiele rzadziej emulowane, często niedostępne lub bardzo rzadko spotykane procesory studyjne, po dokładnym przeanalizowaniu których, zespół Antelope przełożył ich specyficzne analogowe własności na emulacje programowe, które teraz możesz wykorzystać jako coś unikatowego w trakcie swoich produkcji studyjnych.

Interfejsy z serii Synergy Core

Każdy z interfejsów wchodzących w skład serii Synergy Core pozwala wreszcie wkroczyć w ten często nieosiągalny i tajemniczy świat branży pro-audio, umożliwiając tworzenie produkcji muzycznych na profesjonalnym poziomie, nie tylko w specjalnie zaadoptowanych studyjnych pomieszczeniach, ale również w domowym studiu, sali prób czy nawet w trasie.  

Vintage Hi-Fi

Innowacyjna technologia taktowania, jak i dedykowane algorytmy jittera, z których słynie firma Antelope, stanowią trzon każdego z interfejsów serii Synergy Core. W połaczeniu z customowymi preampami oraz charakteryzujących się wysokimi osiągami konwerterami AD/DA, otrzymujesz klucz do charakterystycznego, nowoczesnego, choć często opartego na efektach vintage’owych brzmienia.

10/20/35 czy Zen Go Bundle - wybierz swój zestaw wtyczek

W każdym z zestawów znajdziemy programowe emulacje analogowego, klasycznego sprzętu studyjnego znanego wszystkim fanom rejestracji i miksowania muzyki na najwyższym poziomie. Do dyspozycji otrzymujemy pakiet składający się z legendarnych kompresorów, korektorów, preampów, wzmacniaczy gitarowych i dedykowanych im kolumn oraz wszelkiej maści przydatnych efektów studyjnych, a ilość darmowych pluginów, a potem wirtualna kwota przeznaczona na zakup kolejnych, określona jest wyborem danego interfejsu.

Pokładowe procesowanie

Wszystkie interfejsy działające w zaawansowanej technologii Synergy Core nie obciążają procesora komputera, ponieważ całe przetwarzanie dźwięku odbywa się dzięki zastosowanym autorskim chipom FPGA (Field Programmable Gate Array) oraz procesorom DSP, zainstalowanym w każdym z urządzeń. Umożliwia to niczym nie zakłóconą rejestrację i monitoring w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem dostępnych wtyczek i bez słyszalnej latencji. Sprawdza się to nie tylko w studiu, ale może nawet przede wszystkim na scenie!

Kompatybilność

Wszystkie interfejsy z serii Synergy Core oferują połączenia Thunderbolt i USB, wykorzystując przy tym specjalnie przygotowane drivery dla Mac i Windows, gwarantujące niską latencje podczas pracy z materiałem audio.

Wybierz swój interfejs:

Zen Go Synergy Core - rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje intuicyjnego w obsłudze interfejsu, gwarantującego bezkompromisową jakość w śiwtnej cenie. Pomysł zespołu Antelope był taki, żeby w małym pudełku - i co ważne - w kompletnie podstawowym budżecie zaoferować komuś, kto zamiast pracować nad rozbudowanymi projektami, chce po prostu nagrać wokal czy gitarę, ale zrobić to bezkompromisowo z perspektywy jakości. Z tego powodu zdecydowano się m.in. na monitoring bazujący na złączach 1/4 jack TRS, bo pomaga to utrzymać koszty produkcji w ryzach, bez wpływu na jakość - nadal mamy tu do czynienia z dynamiką na poziomie 127 dB, co wysuwa interfejs na prowadzenie w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami. Podobnie ma się sprawa z zamontowanymi tu preampami: 65 dB to wystarczające wzmocnienie, by napędzić nawet tak wymagający mikrofon jak SM7B. Z kolei zasilanie via port USB-C sprawia, że możesz używać Zen Go po prostu wszędzie, kiedy złapie Cię natchnienie. Punkt zwrotny w Twoich nagraniach!

Zen Tour Synergy Core – do pracy w domowym studiu, studiach projektowych oraz do wykorzystania na scenie Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (6DSP/2FPGA) z 4 wejściami instrumentalno-liniowymi oraz 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 50 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny. Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu. Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF oraz wbudowana funkcja Talkback Mic.

Discrete 4 Synergy Core – przeznaczony dla twórców pracujących samemu oraz grających w zespołach Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Niskolatencyjny mikser DSP umożliwiający osobne miksy dla każdego z muzyków, przesyłane do 4 niezależnych wyjść słuchawkowych. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF. Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock.

Discrete 8 Synergy Core – przeznaczony dla muzyków pracujących w studiach projektowych oraz nagraniowych Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 8 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Możliwość ręcznej kontroli natężenia mikrofonowego sygnału wejściowego za pomocą potencjometrów umieszczonych na panelu przednim. Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu. Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF. Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock. Wbudowana funkcja Talkback Mic.     

Orion Studio Synergy Core – studyjny kombajn do wykorzystania podczas nagrań, miksu i masteringu Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (6DSP/2FPGA) z 16 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 50 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny. Procesowanie oparte na 2 chipach FPGA + 6 procesorach DSP Łączność Thunderbolt™ 3 & USB 2.0 12 dyskretnych przedwzmacniaczy umożliwiających nagrania mikrofonowe/liniowe/instrumentalne i 'direct-in'. Audiofilskie konwertery AD/DA 64-bitowe taktowanie AFC z krystalicznym oscylatorem 2 wyjścia monitorowe masteringowej jakości 2 indywidualne stereofoniczne wyjścia słuchawkowe 2 wejścia insertowe oraz 2 wyjścia ReAmp przeznaczone do reampingu. Cyfrowa sekcja 2x ADAT, S/PDIF, Word Clock 16 wyjść liniowych na złączach DB25. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Zintegrowany mikrofon dla Talkback. Intuicyjny programowy panel kontrolny z elastycznym wysyłaniem sygnału.

Galaxy 64 Synergy Core - pierwszy na świecie 64-kanałowy konwerter AD/DA, a przy tym interfejs pracujący w autorskiej technologii Synergy Core. Zamknięty w obudowie 2U, udostępnia uznaną w branży analogowo-cyfrową sekcję I/O, oferując 64 analogowe kanały wejściowe oraz taką sama ilość kanałów wyjściowych, jak i połączenia Dante, HDX, Thunderbolt 3, AES/EBU oraz MADI. Ten interfejs gwarantuje stabilną i intuicyjną obsługę wszystkich sygnałów w studiu lub na scenie. Uzbrojony w rewolucyjną technologię Synergy Core, Galaxy 64 bazuje na trzech autorskich chipach FPGA, sprzężonych z aż dwunastoma procesorami ARM DSP. Taki zestaw umożliwia dowolną konfigurację i procesowanie dziesiątków strumieni audio trafiających i wychodzących z urządzenia oraz wykorzystywanie setek niskolatencyjnych, pokładowych efektów studyjnych, a to wszystko bez jakiegokolwiek obciążania procesora używanego przez nas komputera. To wszystko pozwala przetwarzać zaawansowane sesje wykorzystujące masę efektów wzbogacających brzmienie. Warto odnotować, że trzeci z chipów FPGA odpowiedzialny jest za matrycę trasowania sygnałów oraz konwersję. Dodatkowo dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz masteringowych złącz wyjściowych, ten interfejs zapewnia dokładną i transparentną konwersję, dokładnie odtwarzając transjenty zawarte w sygnale oraz gwarantując bezpieczny zakres dynamiki - 124dB po stronie cyfrowej, 128db w stopniu analogowym i aż 130db na wyjściu monitorów! Czy wspominaliśmy, że pracujący w urządzeniu zegar z kryształowym oscylatorem zapewnia odsłuch praktycznie pozbawiony jittera oraz poszerzoną bazą stereo?!

 

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Najczęściej zadawane pytania
Potrzebujesz pomocy? Chcesz zadać niestandardowe pytanie? Zadaj pytanie
Zobacz opinie klientów

Dobierz rekomendowane produkty

Zen Go Synergy Core (DEMO)

Zen Go Synergy Core (DEMO)

Kompaktowy, nowoczesny i doskonale brzmiący interfejs z serii Synergy Core.
Orion 32HD | Gen 3

Orion 32HD | Gen 3

Interfejs AD/DA przeznaczony do współpracy z systemem Pro Tools HD oraz innymi natywnymi programami DAW.
Zen Tour Synergy Core

Zen Tour Synergy Core

Nowoczesny interfejs umożliwiający bezlatencyjną rejestrację i odsłuch materiału audio w autorskiej technologii FPGA z wykorzystaniem chipów oraz procesorów DSP, bez obciążania procesora komputera oraz najwyższej jakości taktowaniem.
9 084,00 zł
Satori & R4S Monitor Controller

Satori & R4S Monitor Controller

Analogowy kontroler monitoringu sterowany cyfrowo wraz z mikserem sumującym oraz z dedykowanym sterownikiem w zestawie.
Galaxy 64

Galaxy 64

64-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii SC.
Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Rewolucyjne interfejsy DSP umożliwiające modelowanie studyjnych efektów oraz klasycznych mikrofonów w autorskiej technologii FPGA, nie obciążającej procesora komputera oraz gwarantującej ultra niską latencję i najwyższej jakości taktowanie.
Edge Solo

Edge Solo

Wielkomembranowy, wykorzystujący jedną kapsułę mikrofon pojemnościowy emulujący legendarne mikrofony.
3 085,00 zł
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel