• Wybierz swój styl - odbierz darmowy pakiet efektów oraz moduł AFX2DAW przy zakupie interfejsu Synergy Core!

Wybierz swój styl - odbierz darmowy pakiet efektów oraz moduł AFX2DAW przy zakupie interfejsu Synergy Core!

  • Kup jeden z wybranych interfejsów Synergy Core i wybierz w pełni darmowy pakiet efektów, moduł AFX2DAW i możliwość nabycia kolejnych, które najlepiej określą Twój styl i rozwiną możliwości domowego studia.
Antelope Audio

Teraz przy zakupie dowolnego interfejsu z serii Synergy Core, masz do wyboru jeden, w pełni darmowy zestaw efektów, sprzężony razem z modułem AFX2DAW, który umożliwia obsługę wtyczek z poziomu ulubionego programu DAW. Dopasuj brzmienia do potrzeb własnego stylu muzycznego, poszerzając tym samym możliwości swojego domowego studia.

Każdy zestaw zawiera efekty pracujące w autorskiej technologii Synergy Core, dopasowane specjalnie do stylu, w którym najczęściej się poruszasz. Niezależnie od tego czy na codzień grasz metal, tworzysz popowe produkcje, wypowiadasz to co czujesz w hip-hopowych nagraniach, marzysz o rockowych scenach czy zadymionych klubach jazzowych, pełne procesowanie odbywa się wewnątrz interfejsu, nie obciążając przy tym procesora Twojego komputera. Wśród przygotowanych emulacji znajdziemy te bazujące na klasycznych i lubianych przez wszystkich urządzeniach studyjnych, jak i przydatne w nowoczesnej produkcji narzedzia.

Jak to działa?

1. Zamów dowolny interfejs z serii Synergy Core w okresie od 01.05.2021 do 31.07.2021 i odbierz swój darmowy pakiet oraz dostęp do nabycia kolejnych.

2. Podczas aktywacji interfejsu na stronie producenta otrzymasz e-mail zawierający specjalny kod umożliwiający pobranie wybranego pakietu efektów całkowicie za darmo.

3. Dodaj wybrany zestaw efektów do swojego koszyka na stronie Antelope Audio, wpisz otrzymany kod i otrzymasz pakiet za darmo!

WAŻNE: Aktywacji zakupionego interfejsu należy dokonać najpóźniej do 15.07.2021.

Wybierz swój pakiet:

  • Time To Shine - chyba każdy z nas marzy czasem o napisaniu swojej najlepszej piosenki. Mamy nadzieję, że dwanaście właściwie przygotowanych efektów pomogą Wam osiągnąć ten cel (a może i pójść jeszcze dalej!) Ciepłe brzmienie zwrotek i nowoczesny, popowy cios zapewnią takie efekty jak: Opto 2A, MG4+, COMP-4K-STRIP, VEQ-4K PINK, BA-6A, BAE-1084, Master De-Esser, BAE-1073EQ, NEU-W495, SMT-100A, V12 chorus, Diode 609 oraz platforma AFX2DAW
  • Let's Mosh - jeżeli dorastałeś z plakatami metalowych herosów na ścianach, które z czasem zamieniły się w druzgoczące dźwięki gitary, to właśnie znalazłeś pakiet efektów, który wytłuści podwójną stopę, doda energii ścieżkom wokalnym i mocy power-chordom. Pomogą tu: VEQ-55A, Impresser, VEQ-4K BLACK, VEQ-HA32C, FET-A78, X903, RD47, Filtek MK3, NEU-W492, VEQ-STU 900, Vari-Speed Tremolo, BBD-Chorus i platforma AFX2DAW.
  • Golden Standars - hasło "złote przeboje" brzmi już może nieco passe, ale jeżeli większość czasu spędzasz z muzykami jazzowymi, nagrywasz i miksujesz klasykę lub pracujesz nad muzyką filmową, to tu znajdziesz solidny fundament: VEQ-432c, TUBE 176, VEQ-STU 169, Lang-PEQ2, VEQ-4K ORANGE, Gyratec XIV, NEU-473A, VEQ-56, Reel-to-reel, NEU-PEV, Gyratec X, BAE-1073MP i platforma AFX2DAW
  • Youth Revolt - może różnokolorowe sznurówki nie czynią Cię jeszcze rockmanem, ale poświęcając odpowiedni czas na rozwój i edukację muzyczną, z czasem dostaniesz szansę, aby wyrazić swój bunt przed większą widownią. Przybrudzone gitary, warczący bas, wibrujące klawisze, pełen pasji wokal i pompujące bębny - pomogą Ci w tym: BAE-1084, UK-69, VEQ-HA32C, VEQ-55B, Tubechild670, LIVERPOOL, RD47, Diode 609, VEQ-4K BROWN, ALT-236C, Marble White AutoWah, Adaptive Vibrato oraz platforma AFX2DAW
  • Keep It Real - mówisz jak jest i nie owijasz w bawełnę? Opierasz się na automatach perkusyjnych lub chcesz nieco wytłuścić nagrany przez kumpla groove? Wykorzystaj: COMP-4K-BUS, VCA160, VEQ, STU 089, VPA76, Blonder Tongue Audio Baton, BAE-1073MP, BAE-1023, BAE 10DCF, NEU-473A, VEQ-55A, Space Flanger, Memory Cat Brigade i platforma AFX2DAW.

Interfejsy Synergy Core biorące udział w promocji:

 

Od legendarnych klasyków do rzadko spotykanych efektów studyjnych

Każdy interfejs z serii Synergy Core został wyposażony w darmowy pakiet doskonale brzmiących wtyczek programowych - w zestawie preampów znajdziemy tu precyzyjne emulacje klasycznych urządzeń studyjnych, które sprawdzą się zarówno podczas rejestracji ścieżek wokalnych, gitar oraz zestawu perkusyjnego, czy wykorzystywanego w Abbey Road przedwzmacniacza mikrofonowego RD-47, który zdefiniowął brzmienie nagrań lat 60. W sekcji korektorów każdy z łatwością wybierze swojego faworyta - od zainspirowanego klasyczną brytyjską konstrukcją UK-69, przez lekko zmodyfikowany, tłusto brzmiący VEQ-1, będący odzworowaniem słynnej lampowej konstrukcji z lat 60, po nowatorski, prosty w obsłudze, a perfekcyjny w działaniu 5-zakresowy Parametric EQ stworzony przez projektantów Antelope. W dziale kompresorów już same nazwy mówią za siebie: Tubechild 670, Groove Hill Liverpool, czy autorski Stay-Levin wytłuszczą sygnał źródłowy w ten charakterystyczny, anologowo brzmiący sposób. Oczywiście nie zapomniano o gitarzystach - w skład każdego z pakietów wchodzi zestaw 11 wzmacniaczy gitarowych, emulujących zestawy vintage, takie jak Tweed Deluxe, Overange 120 czy Top30 po high-endowe Burnsphere oraz Modern, będący odwzorowaniem kalifornijskiego head'a z charakterystycznym grillem wykonanym z ryflowanej blachy.   

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia słuchowe, przy wszystkich vintage’owych efektach zdecydowano się na zachowanie nieliniowej charakterystyki oryginalnych konstrukcji. Jeżeli tego jeszcze mało, to do dyspozycji mamy również o wiele rzadziej emulowane, często niedostępne lub bardzo rzadko spotykane procesory studyjne, po dokładnym przeanalizowaniu których, zespół Antelope przełożył ich specyficzne analogowe własności na emulacje programowe, które teraz możesz wykorzystać jako coś unikatowego w trakcie swoich produkcji studyjnych.

Interfejsy z serii Synergy Core

Każdy z interfejsów wchodzących w skład serii Synergy Core pozwala wreszcie wkroczyć w ten często nieosiągalny i tajemniczy świat branży pro-audio, umożliwiając tworzenie produkcji muzycznych na profesjonalnym poziomie, nie tylko w specjalnie zaadoptowanych studyjnych pomieszczeniach, ale również w domowym studiu, sali prób czy nawet w trasie.  

Vintage Hi-Fi

Innowacyjna technologia taktowania, jak i dedykowane algorytmy jittera, z których słynie firma Antelope, stanowią trzon każdego z interfejsów serii Synergy Core. W połaczeniu z customowymi preampami oraz charakteryzujących się wysokimi osiągami konwerterami AD/DA, otrzymujesz klucz do charakterystycznego, nowoczesnego, choć często opartego na efektach vintage’owych brzmienia.

Pokładowe procesowanie

Wszystkie interfejsy działające w zaawansowanej technologii Synergy Core nie obciążają procesora komputera, ponieważ całe przetwarzanie dźwięku odbywa się dzięki zastosowanym autorskim chipom FPGA (Field Programmable Gate Array) oraz procesorom DSP, zainstalowanym w każdym z urządzeń. Umożliwia to niczym nie zakłóconą rejestrację i monitoring w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem dostępnych wtyczek i bez słyszalnej latencji. Sprawdza się to nie tylko w studiu, ale może nawet przede wszystkim na scenie!

Kompatybilność

Wszystkie interfejsy z serii Synergy Core oferują połączenia Thunderbolt i USB, wykorzystując przy tym specjalnie przygotowane drivery dla Mac i Windows, gwarantujące niską latencje podczas pracy z materiałem audio.

Wybierz swój interfejs:

Zen Go Synergy Core - rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje intuicyjnego w obsłudze interfejsu, gwarantującego bezkompromisową jakość w śiwtnej cenie. Pomysł zespołu Antelope był taki, żeby w małym pudełku - i co ważne - w kompletnie podstawowym budżecie zaoferować komuś, kto zamiast pracować nad rozbudowanymi projektami, chce po prostu nagrać wokal czy gitarę, ale zrobić to bezkompromisowo z perspektywy jakości. Z tego powodu zdecydowano się m.in. na monitoring bazujący na złączach 1/4 jack TRS, bo pomaga to utrzymać koszty produkcji w ryzach, bez wpływu na jakość - nadal mamy tu do czynienia z dynamiką na poziomie 127 dB, co wysuwa interfejs na prowadzenie w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami. Podobnie ma się sprawa z zamontowanymi tu preampami: 65 dB to wystarczające wzmocnienie, by napędzić nawet tak wymagający mikrofon jak SM7B. Z kolei zasilanie via port USB-C sprawia, że możesz używać Zen Go po prostu wszędzie, kiedy złapie Cię natchnienie. Punkt zwrotny w Twoich nagraniach!

Zen Q Synergy Core to interfejs audio zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić prawdziwie studyjne brzmienie w domowym studiu. Pomimo kompaktowej i nie zajmującej wiele miejsca obudowie, w środku znajdziemy doskonałe chipy AD/DA, pracujące ultra-liniowo dyskretne preampy mikrofonowe oraz 64-bitowego taktowania AFC™ bazującego na legendarnych zegarach, z których słynie Antelope Audio. Dodając do tego szerokie możliwości sekcji I/O, takie jak połączenia ADAT i Thunderbolt oraz szeroką kolekcję pokładowych efektów serii Synergy Core, Zen Q przesuwa granice desktopowych interfejsów o wiele dalej.

Zen Tour Synergy Core – do pracy w domowym studiu, studiach projektowych oraz do wykorzystania na scenie Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (6DSP/2FPGA) z 4 wejściami instrumentalno-liniowymi oraz 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 50 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny. Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu. Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF oraz wbudowana funkcja Talkback Mic.

Discrete 4 Synergy Core – przeznaczony dla twórców pracujących samemu oraz grających w zespołach Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Niskolatencyjny mikser DSP umożliwiający osobne miksy dla każdego z muzyków, przesyłane do 4 niezależnych wyjść słuchawkowych. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF. Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock.

Discrete 8 Synergy Core – przeznaczony dla muzyków pracujących w studiach projektowych oraz nagraniowych. Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 8 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych. Możliwość ręcznej kontroli natężenia mikrofonowego sygnału wejściowego za pomocą potencjometrów umieszczonych na panelu przednim. Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu. Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Rozszerzanie ADAT & SPDiF. Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock. Wbudowana funkcja Talkback Mic.     

Orion Studio Synergy Core – studyjny kombajn do wykorzystania podczas nagrań, miksu i masteringu Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (6DSP/2FPGA) z 16 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 50 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny. Procesowanie oparte na 2 chipach FPGA + 6 procesorach DSP Łączność Thunderbolt™ 3 & USB 2.0 12 dyskretnych przedwzmacniaczy umożliwiających nagrania mikrofonowe/liniowe/instrumentalne i 'direct-in'. Audiofilskie konwertery AD/DA 64-bitowe taktowanie AFC z krystalicznym oscylatorem 2 wyjścia monitorowe masteringowej jakości 2 indywidualne stereofoniczne wyjścia słuchawkowe 2 wejścia insertowe oraz 2 wyjścia ReAmp przeznaczone do reampingu. Cyfrowa sekcja 2x ADAT, S/PDIF, Word Clock 16 wyjść liniowych na złączach DB25. Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych. Zintegrowany mikrofon dla Talkback. Intuicyjny programowy panel kontrolny z elastycznym wysyłaniem sygnału.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Najczęściej zadawane pytania
Potrzebujesz pomocy? Chcesz zadać niestandardowe pytanie? Zadaj pytanie
Zobacz opinie klientów

Dobierz rekomendowane produkty

Odbierz darmowy mikrofon Edge Solo z wybranym interfejsem serii Synergy Core!

Odbierz darmowy mikrofon Edge Solo z wybranym interfejsem serii Synergy Core!

Odbierz darmowy mikrofon Edge Solo zamawiając wybrany interfejs Synergy Core: Discrete 4, Discrete 8, Zen Tour, Orion Studio lub Galaxy 64.
Orion 32+ | Gen3 (DEMO)

Orion 32+ | Gen3 (DEMO)

Ulepszona wersja 32-kanałowego interfejsu AD/DA oferującego najwyższej jakości taktowanie oraz dostęp do biblioteki efektów emulujących klasyczny sprzęt studyjny.
AMARI

AMARI

Masteringowej jakości desktopowy konwerter AD/DA wykorzystujący transmisję USB 3.1, wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy oraz bezkompromisowo precyzyjny zegar.
13 244,00 zł
Galaxy 32 Synergy Core

Galaxy 32 Synergy Core

32-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii Synergy Core.
21 913,00 zł
Auto-Tune Synergy

Auto-Tune Synergy

Legendarna wtyczka Auto Tune w nowej odsłonie.
Edge Quadro

Edge Quadro

Zaawansowany, wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy emulujący brzmienie klasycznych mikrofonów oraz umożliwiający rejestrację w stereo i 360 stopni.
10 476,00 zł
Zen Go Synergy Core (DEMO)

Zen Go Synergy Core (DEMO)

Kompaktowy, nowoczesny i doskonale brzmiący interfejs z serii Synergy Core.
Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Rewolucyjne interfejsy DSP umożliwiające modelowanie studyjnych efektów oraz klasycznych mikrofonów w autorskiej technologii FPGA, nie obciążającej procesora komputera oraz gwarantującej ultra niską latencję i najwyższej jakości taktowanie.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel