Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Naszą firmę dystrybucyjną nazwaliśmy MUSICTOOLZ, by pokazać, jak rozumiemy naszą misję. Chcemy dostarczać muzykom i realizatorom najlepszych na świecie narzędzi, aby mogli z rozmachem i swobodą tworzyć swoją Muzykę. Wychodząc z założenia, iż realizator jest artystą w nie mniejszym stopniu niż muzyk, staramy się, by wszystkie instrumenty i urządzenia miały w sobie 'to coś'. Dlatego w naszej ofercie znajdują się jedynie te marki, których urządzenia zdobyły nasze zaufanie wysoką jakością, wyrafinowanym brzmieniem i precyzją wykonania. Do naszej oferty włączamy jedynie te, z których możemy być naprawdę dumni.

Zależy nam na indywidualnym, bliskim kontakcie z naszymi klientami, by jak najlepiej rozpoznać ich potrzeby i cele. Dlatego zawsze możemy służyć radą i zawsze chętnie realizujemy nawet nietypowe zlecenia w zakresie wyposażania studiów nagraniowych i masteringowych.

Mamy duże doświadczenie w realizacji kompleksowych konfiguracji obiektów studyjnych. Na życzenie możemy zaprojektować, wyposażyć i skonfigurować dowolne studio nagraniowe, masteringowe czy postprodukcyjne, począwszy od projektu i realizacji adaptacji akustycznej pomieszczenia, poprzez dostarczenie i instalację sprzętu oraz oprogramowania. Co ważne, tego typu kompleksowe zamówienie pozwala na znaczną redukcję kosztów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy również specjalną ofertę rozłożenia płatności na raty - jest ona dostępna zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Musictoolz


DANE KONTAKTOWE:

Konrad: kontakt z klientami

konrad@musictoolz.pl

Mateusz: kontakt z klientami i instytucjami, sprzedaż

mateusz@musictoolz.pl

+48 786 909 556

Kuba: zamówienia, wysyłka, płatności, administracja

kuba@musictoolz.pl

+48 698 670 471 

Michał: tłumaczenia, webmaster, Antelope Audio support, marketing & pr

mike@musictoolz.pl 

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

pixel