Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)
LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)

LIFT Motorized Speaker Stand System - Pair (Small)

 • LIFT to pierwszy na świecie zmotoryzowany stojak przeznaczony dla studyjnych monitorów. Łączy w sobie nowoczesną technologię, właściwą izolację przez wibracjami, elegancki dizajn i łatwy montaż.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

LIFT to pierwszy na świecie zmotoryzowany stojak przeznaczony dla studyjnych monitorów lub domowych głośników. Łączy w sobie nowoczesną technologię, właściwą izolację przez wibracjami, elegancki dizajn i łatwy montaż. Sprawdzi się w każdej przestrzeni, zapewniając doskonały odsłuch niezależnie od punktu siedzenia czy podczas odsłuchu na stojąco. Jeżeli męczy Cię już realizowanie nagrań w pozycji siedzącej i zastanawiasz się nad biurkiem pozwalającym pracować również na stojąco, to nie musisz już się bać, że ulubione monitory zostaną w tyle. czy raczej na dole! Również Twoi klienci usłyszą miks nawet na stojąco dokładnie tak jak to zaplanowałeś siedząc przy biurku! A w sobotni wieczór kiedy po kolacji przyjdzie czas na potańcówkę, nie tylko obcasy, ale też i głośniki za Wami nadąrzą!

Izolacja

Stojaki LIFT wykorzystują zaprojektowaną specjalnie dla firmy Space Labs Systems izolację sylomerową. To nowoczesne tworzywo jest jednym z wiodących jeżeli chodzi o izolację drgań, znajdując zastosowanie zarówno w budownictwie, izolacji urządzeń, ale też podestów na perkusję czy właśnie podstawek dla monitorów i głośników. Ich opatentowana konstrukcja zapewnia rzeczywiste i skuteczne odseparowanie dla częstotliwości powyżej 8.8kHz. System zapobiega przenoszeniu wibracji z monitorów na stojaki czy podłogę i odwrotnie co poprawia wydajność jeżeli chodzi o odpowiedź transjentową i basową. Dodatkowo wykorzystane tu antypoślizgowe podkładki neoproprenowa o wysokim współczynniku tarcia pewnie utrzymuje monitory i pozwala na bezpieczne ustawienie wszelkiej maści głośników w różnych obudowach.

Stabilność

Zaprojektowany na stabilnej, pojedynczej, wyciętej laserowo płycie podstawy, system LIFT jest niezwykle stabilny. Unikalna konstrukcja w kształcie litery X, jak i niski profil pozwalają na pełną elastyczność jeżeli chodzi o ustawianie stojaków wokół nóg biurka, kabli, subwooferów i innych "przeszkód", które napotkamy w studiu czy pokoju odsłuchowym. Cztery maszynowo obrobione nóżki poziomujące zapewniają łatwą regulację od góry, dzięki czemu nawet nierówna podłoga nie pogorszy stabilności stojaków. Dodatkowo każda nóżka jest amortyzowana niebrudzącą się gumową podkładką, co również zapobiega zarysowaniu podłogi, zwiększając przy tym stabilność stojaka.

Regulacja

Dzięki zastosowanej technologii, z łatwością dopasujemy stojaki do naszych wymagań za pomocą jednego przycisku. LIFT to najłatwiejszy w obsłudze stojak głośnikowy z regulacją wysokości jaki kiedykolwiek powstał! Teraz - siedząc na krześle -  możesz użyć znajdującego się w zestawie kontrolera, aby dopasować wysokość ustawienia monitorów. Możesz również przechowywać ulubione ustawienia w pamięci i aktywować je w zależności od umieszczonych na statywach głośników! System sprawdzi się również w sytuacji kiedy chcemy umieścić monitory bliskiego pola za biurkiem, co często pozwala mieć niczym niezakłócony dostęp do sieci elektrycznej. 

Spersonalizowana konfiguracja

System LIFT został skonfigurowany w taki sposób, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb i wykorzystywanych przez Ciebie głośników. Wystarczy, że dobierzesz właściwy rozmiar i dopasujesz izolację wg poniższych opcji:

 • Rozmiar - tu do wyboru mamy dwie możliwości,  dopasowane do praktycznie wszystkich monitorów wykorzystywanych w branży:
 • Small: 200 mm x 300 mm (7.9” x 11.8”)
 • Large: 300 mm x 400 mm (11.8” x 15.7”)
 • Izolacja - tu w zależności od wagi monitorów mamy do wyboru trzy wykorzystujące izolację sylomerową opcje dopasowane do większości dostępnych na rynku głośników:
 • Light: 5 kg - 12 kg (11 lbs - 26.5 lbs) ●      Medium: 12 kg - 20 kg (26.5 lbs - 44.1 lbs) ●      Heavy: 20 kg - 41 kg (44.1 lbs - 90.4 lbs) 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wymiary

 • Minimalna wysokość: 621.5 mm (30.5”)
 • Maksymalna wysokość: 1282.5 mm (50.5”)
 • Platforma dla monitora: Small: 200 mm x 300 mm (7.9” x 11.8”); Large: 300 mm x 400 mm (11.8” x 15.7”)
 • Płyta podstawy stojaka: 390 mm x 440 mm (15.4” x 17.3”)

Waga

 • Stojak z platformą typu Small: 17.1 kg (37.7 lbs)
 • Stojak z platformą typu Large: 21.9 kg (48.3 lbs)

Obciążenie

 • Isolatory - Light: 5 kg - 12 kg (11 lbs - 26.5 lbs)
 • Isolatory - Medium: 12 kg - 20 kg (26.5 lbs - 44.1 lbs)
 • Isolatory - Heavy: 20 kg - 41 kg (44.1 lbs - 90.4 lbs) 

Wydajność

 • Skuteczne odseparowanie dla częstotliwości powyżej 8.8kHz
 • Tłumienie ruchu monitorów na boki

PREZENTACJA PRODUKTU:

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel