Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
PREQ2-500
PREQ2-500
PREQ2-500
PREQ2-500
PREQ2-500
PREQ2-500

PREQ2-500

  • Jednokanałowy przedwzmacniacz w formacie 500 wykorzystujący autorską technologię Air Band, polegającą na regulacji pasma w zakresie 2.5 - 40kHz z wykorzystaniem parametru Vari Air.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

PREQ2-500 to jednokanałowy przedwzmacniacz w formacie 500 bazujący na dwukanałowym preampie PREQ2, wykorzystujący autorską technologię Air Band, polegającą na regulacji pasma w zakresie 2.5 - 40kHz z wykorzystaniem parametru Vari Air.

Więcej GAINU!

Sekcja wzmocnienia oferuje nam dwa obwody (po jednym dla każdego z kanałów) pozwalające podbić sygnał aż do 71dB, co doskonale sprawdzi się np. w trakcie nagrywania czy reampingu ścieżek gitar elektrycznych, kiedy do rejestracji sygnału wykorzystujemy wstęgowe mikrofony, np. marki Royer. Każdy z przedwzmacniaczy jest napędzany przez dyskretne tranzystory pracujące w klasie A oraz pokaźnych rozmiarów transformator z niklowanym rdzeniem. Tak zaprojektowany obwód zapewni nam czyste i pełne detali wzmocnienie sygnału z headroom'em na poziomie aż +27dB przy poziomie szumu -128dB. Do sterowania wzmocnieniem służą umieszczone na panelu przednim potencjometry 'GAIN', po jednym dla każdego z kanałów. Warto jednak zauważyć, że każdy z obwodów wzmocnienia może pracować w zakresie +20 do +42dB lub +42 do +71dB po aktywowaniu przełącznika '25dB Gain'. Maksymalny poziom wejściowy, bez korzystania z aktywowanego przyciskiem tłumika to +8dB.   

Panel przedni

Z przodu urządzenia znajdziemy wejście instrumentalne, oraz drugie, które sprawdzi się m.in. w procesie Reampingu, ale też w sytuacji podłączenia gitarowej kostki. Pełna izolacja i buffer pomagają również w sytuacji korzystania z długich kabli, np. podczas połaczeń z wzmacniaczem, czy kolumną gitarową ustawionym w osobnym pomieszczeniu. Pod ręką mamt również potencjometr odpowiedzialny za obwód 'Air Band' oraz 65dB wzmocnienie, jak i przełączniki odwrócenia fazy, filtra górnoprzepustowego 70Hz, aktywowania zasilania fantomowego 48V oraz uruchomienia tłumika -20dB. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Maks. wysterowanie: 71dB
  • Ekwiwalent sygnału do szumu: -128dBu (-100B przy ustawieniu gałki Gain w pozycji min.)
  • Headroom: +25dBu
  • Transformator wyjściowy przesyła sygnał do pracujących w klasie A dyskretnych tranzystorów połączonych z operacyjnym transformatorem wejściowym FET
  • Zakres wzmocnienia: z przyciskiem w pozycji LOW +20dB do +42dB; w pozycji HIGH: +42dB do +71dB
  • Zasilanie fantomowe +48V
  • Przycisk aktywujący odwrócenie fazy
  • Kontrolka LED obrazująca poziom wzmocnienia (+25dBu sygnalizowane kolorem czerwonym)

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel