Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player
M5 Network Player

M5 Network Player

  • Wykonany ręcznie odtwarzacz sieciowy dla konwerterów DAC.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Bricasti M5 to interfejs sieciowy, który bez problemu łączy się z każdą dostępną siecią, czy to DNLA, czy wykorzystującą inny popularny protokół, dostarczając przy tym nieskazitelnie brzmiący i bezstratny dźwięk do wybranego konwertera D/A. Wystarczy podłączyć interfejs, korzystając z Wi-Fi lub kabla sieciowego LAN i wysłać sygnał przez wyjście S/PDiF, AES, które umożliwiają próbkowanie w zakresie aż do 192k PCM lub port USB, który umożliwia przesyłanie w formacie DSD64 oraz DSD 128.

Dzięki interfejsowi Bricasti M5, wielu fanów doskonałego dźwięku nie musi już myśleć o potrzebie podłączania dodatkowych dysków z zapisaną na nich muzyką, nie mówiąc już o zajmujących przestrzeń kablach, czy zasilaczach, ponieważ urządzenie bez problemu uzyska z nimi połączenie, przekazując dane do konwertera, dzięki czemu uzyskamy czysty, wolny od zakłóceń dźwięk.

Certyfikowany przez stowarzyszenie DLNA (Digital Living Network Alliance) oraz umożliwiający współpracę z coraz bardziej popularnym systemem “roon ready”, interfejs M5, pobiera dane z serwera sieciowego lub lokalnego serwera plików i dopiero wtedy przekazuje je bez jakichkolwiek opóźnień jako strumień audio do wyjść S/PDiF, AES lub poprzez port USB, łącząc się następnie z konwerterem D/A, dzięki czemu uzyskany dźwięk jest wyjątkowy.

Solidna, aluminiowa obudowa z elegancko zaokrąglonymi narożnikami zapewnia właściwą ochronę dla firmowego odtwarzacza mediów, zasilanego w ten sam sposób jak cyfrowo-analogowy konwerter Bricasti M1, zapewniając doskonałą, nisko-szumową pracę w najbardziej wymagających warunkach studyjnych, czy odsłuchowych. 

Warto zauważyć, że tak jak wszystkie urządzenia Bricasti, również M5 został zaprojektowany i wyprodukowany ręcznie w Massachusetts w USA, gdzie mieści się pracownia firmy.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Wejście - Ethernet, Wi-Fi
  • Wyjścia - AES, S/PDiF standard, RCA lub opcjonalnie 75 ohm BNC aż do 192k PCM oraz DSD 64 lub 128 przez port USB
  • Obsługiwane formaty - AAC, AIFF, ALAC, ATRAC, Au, AVI, Dolby Digital, DSDiff, DSF, DV, DVD, FLAC, FLV, IFF, M1V, M2T, M2V, M4A, M4V, Matroska, MJPEG, Monkey's Audio, MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, Music Tracker files, Ogg, OpenMG, Opus, Quicktime, RealMedia & RealAudio, Sidplayer files, Speex, SWF, video game media files, W64, WAV, WMV & WMA, Xvid, 3GPP & 3GPP2.
  • Moc wejściowa - 250mA.
  • Moc wyjściowa - 12V
  • Napięcia ustawione fabrycznie - 100, 100, 120, 220, 230, 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz.
  • Wykończenie - anodyzowane aluminium
  • Waga - 2.3kg 
Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel