Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres
B1 & B1D Mic Pres

B1 & B1D Mic Pres

 • Przedwzmacniacz mikrofonowo-instrumentalny w dwóch opcjach brzmieniowych, przygotowany z myślą o użytkownikach popularnej serii 500.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Uwaga, oto nadchodzą preampy Burl Audio B1 i B1D! Skonstruowany w formacie 500 przedwzmacniacz B1 jest w zamierzeniu współpracownikiem konwertera B2 Bomber ADC i ma za zadanie zapewnić wielokanałową rozkosz. Zastosowanie transformatora wejściowego BX3 i wyjściowego BX2 owocuje tym, że brzmienie B1 jest cieplutkie, a zarazem głębokie i klarowne. B1D to to samo, co model B1, z tym że użyto w nim całkowicie żelazowego transformatora wyjściowego BX4, który szczególnie spodoba się tym osobom, które poszukują typowo rockowego soundu. Całkowicie dyskretny, bezpośrednio symetryzowany, tranzystorowy tor sygnałowy w klasie A, który jest pozbawiony kondensatorów sprawia, że bębny brzmią dynamicznie i z kopniakiem, gitary przepięknie, a wokale mają odpowiednią proporcję ciepła i klarowności.

Oba modele, B1 i B1D posiadają potencjometry Gain i Level. Jeśli chcemy uzyskać grube, wysycone brzmienie, wystarczy podkręcić skokowy potencjometr Gain oraz zmniejszyć poziom wyjściowy potencjometrem Level. Jeżeli zależy nam na brzmieniu możliwie czystym, obniżamy Gain i podbijamy poziom wyjściowy potencjometrem Level. Do współpracy z mikrofonami wstęgowymi oraz innymi źródłami o niskiej impedancji, wprowadzono symetryzowany transformatorowo przełącznik impedancji. B1 został wnikliwie przetestowany z popularnym mikrofonem Royer R-121 w trybie niskiej impedancji. Producent twierdzi, że ze wzmacniaczami gitarowymi takie combo brzmi tak, że urywa głowę. B1 wyciąga wszystko, co najlepsze z każdego mikrofonu - dynamicznego, pojemnościowego, czy też wstęgowego.

Wejście liniowe/instrumentalne na panelu frontowym wymaga tylko podpięcia kabla jack i odkręcenia gainu. Tłumik PAD umożliwia podłączenie sygnałów o wysokim poziomie oraz sygnałów symetrycznych poprzez gniazda mikrofonowe XLR na tylnym panelu. Żeby ocieplić ślady i skleić miksy, wystarczy przepuścić je przez B1. Ślady rytmiczne wystarczy przepuścić przez kilka kanałów B1, aby poczuć się jak w domu. Zastąp equalizery i kompresory prawdziwą analogową tłustością brzmienia. Przepuść ślady przez B1, a następnie skieruj je do konwertera B2 Bomber ADC. To naprawdę wszystko, czego potrzeba.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Specjalnie zaprojektowany, customowy transformator wejściowy Burl BX3
 • Specjalnie zaprojektowany, customowy transformator wyjściowy Burl BX2 niklowy (B1) lub Burl BX4 (B1D)
 • Audiofilski, dyskretny, bezpośrednio symetryzowany, pozbawiony kondensatorów tor sygnałowy w klasie A
 • Skokowy potencjometr Gain
 • 70dB wzmocnienia
 • Wybór impedancji
 • Wejście jack DI na panelu frontowym
 • Tłumik PAD tłumiący mocne sygnały i sygnały symetryczne o 30 dB
 • Zasilanie phantom 48V
 • Odwrócenie fazy
 • Trójkolorowy wskaźnik poziomu wzmocnienia

PREZENTACJA PRODUKTU:

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel