Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
BDA4 Daughter Card

BDA4 Daughter Card

  • Karta przeznaczona do interfejsów Mothership B16 i B80, zapewniająca doskonałą konwersję D/A.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Konwerter D/A BDA4 przeznaczony do współpracy z interfejsami B80 i B16 powstał w wyniku ponad 25-letniego doświadczenia w projektowaniu cyfrowych i analogowych urządzeń w branży pro-audio. Opierając się na sukcesie niezależnego konwertera B2 Bomber, jak i BDA8 - potężnie i realistycznie brzmiącej karty - BDA4 łączy wspomnianą technologię BURL Audio NextGen Analog z w pełni dyskretnym, pracującym w klasie A wzmacniaczem operacyjnym BOPA14 oraz wykorzystuje doskonały transformator wyjściowy BX5, użyty wcześniej w renomowanym sumatorze Vancouver Mix Bus. Wszystkie te komponenty to wynik setek godzin spędzonych na testach odsłuchowych, a rezultatem tych analiz jest zapierająca dech klarowność, jeszcze bardziej zwarty bas i wyższa definicja brzmienia w całym spektrum. Każdy realizator, który miał już do czynienia z sumatorem Vancouver i aktywował transformator BX5 wie, że dzięki niemu brzmienie staje się potężniejsze, głębsze, bardziej tłuste, czyli krótko mówiąc - lepsze. Tu w połączeniu z wzmacniaczem operacyjnym BOPA14 jest po prostu MIAZGA! Niezależnie czy pracujemy nad ścieżką stopy, werbla, basu, gitar, wokalu czy zajmujemy się całym mixem - rezultatem jest większe, a zarazem przyjemniejsze dla ucha brzmienie.  

Przez wiele lat realizatorzy przepuszczali swoje cyfrowe nagrania przez 2-śladowe, w pełni analogowe taśmowe magnetofony, aby je choć trochę "odcyfrować". Mając do dyspozycji kartę BDA4 z transformatorem wyjściowym BX5 podłączonym do karty BAD8 lub BAD4 wykorzystującej transformator wyjściowy BX1, łatwo uzyskamy podobne rezultaty, ulepszone o brak szumu taśmy oraz gwarantujące większy zakres dynamiki i poszerzony headroom.   
 
Po stronie cyfrowej, BDA4 udostępnia użytkownikowi filtr DAC, którego aktywowanie umożliwia zmianę tonu z klasycznego , znanego wszystkim wtajemniczonym brzmienia BURL na bardziej agresywny z podbitym środkiem częstotliwości. Kolejnym udogodnieniem jest synchronizacja opóźnień AVID, dzięki której z łatwością ustawimy opóźnienia wyjściowe w AVID I/O, co jest niezbędne dla insertów sprzętowych. 
 
Jeżeli masz już w studiu interfejs Mothership B80 lub B16 albo zastanawiasz się nad jego kupnem, to karta BDA4M oraz BDA4 sprawdzą się doskonale zarówno jako osobne inserty jak i komplementując przejrzysto brzmiącą kartę BDA8. Po prostu krzepkie brzmienie!
 
Specyfikacja BDA4:
  • 4-kanałowy konwerter D/A do zastosowań podczas miksu i masteringu 
  • Możliwość aktywowania transformatorów wyjściowych BX5 
  • Technologia BURL NextGen sprzężona z wzmacniaczem operacyjnym BOPA14 OP-AMP
  • Krokowy atenuator B2 DAC 
  • Pracująca w klasie A, w pełni dyskretna ścieżka sygnałowa 
PREZENTACJA PRODUKTU:
Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel