Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Avocet IIA
Avocet IIA
Avocet IIA
Avocet IIA
Avocet IIA
Avocet IIA

Avocet IIA

  • Referencyjny system monitoringu z przetwornikiem DA i funkcją Talkback.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Avocet IIA został stworzony, by zaradzić wszystkim problemom związanym z monitoringiem, kontrolą poziomu głośności, z którymi boryka się większość studiów projektowych, nagraniowych, postprodukcyjnych i masteringowych.

Avocet jest stereofonicznym kontrolerem wyposażonym w trzy wejścia cyfrowe, trzy wejścia analogowe oraz system monitoringu słuchawkowego. Wszystkie cyfrowe sygnały są przeliczane i czyszczone z jitteru dla osiągnięcia najwyższej precyzji podczas procesu konwersji cyfrowo-analogowej. Avocet posiada takie funkcje, jak 'dim', 'mute’, ‘phase’ oraz 'mono' oraz przełącznik monitoringu, który pozwala kierować sygnał na dowolne z trzech zbalansowanych wyjść. Na wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy może zostać dowolny sygnał już wprowadzony do urządzenia lub sygnał zewnętrzny, dzięki czemu urządzenie z powodzeniem spełnia swoja funkcję jako 'talk back mixer'. 

W wersji IIA urządzenie zyskało nowy przetwornik cyfrowo-analogowy Quantum DA oraz nowe przyciski programatora w module zdalnego sterowania. 

Quantum DA to przetwornik piątej generacji, bazujący na trzydziestodwubitowym konwerterze i asynchronicznej częstotliwości próbkowania w celu osiągnięcia redukcji jitteru i upsamplingu do 211 kHz, uzyskując tym samym jitter mniejszy niż 1pS, co oznacza najniższą wartość wśród aktualnie produkowanych konwerterów. W wersji IIA Avocet zyskał dedykowane wyjście dla subwoofera dla każdej z trzech par monitorowych. Co więcej, regulatory poziomu sygnału działają z precyzją kroku o 0.25 dB, umożliwiając dokładne ustawienie głośności.

Istnieje możliwość rozbudowy Avocet IIA do systemu 7.1.

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel