Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ
Ibis - Stereo EQ

Ibis - Stereo EQ

  • Dwukanałowy korektor masteringowy.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Ibis jest urządzeniem, które w odważny sposób wprowadza equalizacji na nowy poziom 'muzykalności'. Każde z czterech pasm korektora zawiera potencjometr / przełącznik wyboru częstotliwości. Częstotliwości te zostały jednak przypisane do interwałów muzycznych, w zakresie od dźwięku 'C' o częstotliwości 32 Hz do dźwięku 'F' o częstotliwości 22,35 kHz. Cztery nachodzące się wzajemnie pasma korektora, dzięki wyskalowaniu zarówno w miarach częstotliwości, jak i w dźwiękach stroju temperowanego, po raz pierwszy stanowią płaszczyznę porozumienia pomiędzy realizatorami i muzykami, którzy mogą precyzyjnie się zrozumieć. Częstotliwości / dźwięki wybrane w ten sposób stanowią centrum podlegającemu w danym paśmie zakresu regulacji, zaś szerokość tego zakresu regulowana jest za pomocą potencjometru 'Bandwidth'. Szerokość pasma regulowana jest w równie muzyczny sposób: potencjometr / przełącznik odpowiadający za tę regulację oznaczony został za pomocą interwałów: od 0,1 oktawy aż do 4 oktaw. Podbicie regulowanego pasma lub jego wyciszanie może następować w zakresie + 12 / i 12 dB.

Każdy kanał posiada ponadto filtr dolnozaporowy, którego częstotliwość regulowana może być od 20 Hz do 150 Hz ze stromością 12 dB lub 24 dB na oktawę. Jak większość urządzeń Crane Song, Ibis jest urządzeniem opartym na elementach dyskretnych, pracującym w klasie A. Posiada również unikalną funkcję 'Color', która może być zaaplikowana do całego kanału bądź też indywidualnie, w miarę potrzeb, do indywidualnych pasm korektora.

Ibis jest dostępny dwóch wersjach: standardowej oraz masteringowej, w której wszystkie regulatory zastąpiono przełącznikami, zapewniającymi pełną powtarzalność ustawień i ich doskonałą precyzję.

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel