Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier
ALiX - Instrument Preamplifier

ALiX - Instrument Preamplifier

  • Przedwzmacniacz instrumentalny, DI oraz EQ pracujący w studyjnej jakości.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Podobnie jak nieco większy FELiX, przedwzmacniacz ALiX został zamknięty w tego samego typu obudowie, która jest w stanie wytrzymać reżim tras koncertowych, będąc przy tym kompaktowym, przenośnym urządzeniem oferującym wręcz studyjną jakość brzmienia na scenie. Zapewniając dźwięk na tym samym poziomie co inne urządzenia pro-audio produkowane przez Grace Design, ALiX da ci ten sam otwarty, detaliczny i w pełni muzykalny charakter w trakcie występu czy próby. 

Znajdziemy tu tę samą sekcję korektora, co w preampie FELiX, pozwalającą w szybki i intuicyjny sposób znaleźć potrzebne w danym momencie brzmienie. Filtr górnoprzepustowy obcina tu sygnał na poziomie 12dB/oktawę w zakresie od 20Hz do 1kHz, mogąc jednocześnie działać jako filtr typu 'Notch', dzięki któremu szybko pozbedziemy się problemów ze sprzężeniem czy dudnieniem w dole pasma. Parametryczny korektor środkowych częstotliwości pracuje w zakresie od 70Hz aż do 8kHz, podczas gdy potencjometry odpowiadające za dół i górę pasma, zostały pieczołowicie dostrojone pod kątem muzycznego cieniowania tych zakresów.

Wszystkie potencjometry i przyciski zostały klarownie opisane i czytelnie oznaczone, co ułatwi i przyspieszy dokonywanie szybkich zmian podczas koncertu. Przycisk nożny 'Mute/Tune' automatycznie wycisza wszystkie wyjścia urządzenia, oprócz tego, do którego podłączymy nasz stroik. Z kolei przycisk 'Boost' podbija pasmo o 10dB.

Na tylnej ściance urządzenia znajdziemy stabilną i wytrzymałą sekcję I/O.Wejście, do którego podłączamy instrument udostępnia trzy przełączalne pozycje impedancji w zależności od poziomu sygnału źródłowego. Izolowane wyjście DI ze specjalnie nawijanym transformatorem gwarantuje niesamowicie klarowny sygnał z właściwą odpowiedzią dolnych częstotliwości i bardzo niskim poziomem szumu. Dedykowany, kontrolowany potencjometrem wzmacniacz wyjściowy może być użyty do napędzania wzmacniacza scenicznego lub ścieżki własnego odsłuchu. Wyjście przeznaczone do podłączenia stroika jest aktywne kiedy wszystkie inne wyjścia zostają wyciszone.

Właściwe zasilanie zapewnia uniwersalny moduł wejściowy 100-240VAC. Napięcie fantomowe 12V dla mikrofonów typu elektret czy 'lavalier' dostępne jest z poziomu liniowego złącza wejściowego. Ciekawym udogodnieniem jest wyjście zasilania 9VDC 500mA, podobne do tego znanego z popularnych efektów gitarowych marki BOSS™, które pozwala zasilać zarówno stroik jak i inne efekty w łańcuchu bezpośrednio z preampu. Złącze TRS 'Insert' służy do dodawania efektów.

Niezależnie od stylu w jakim grasz, przedwzmacniacz instrumentalny ALiX pomoże ci nie tylko zabrzmieć lepiej niż dotychczas, ale wyniesie twoje granie na wyższy poziom, tworząc oryginalne połączenie pomiędzy tobą a twoim instrumentem. 

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel