Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
DIGITAL CABLES: Link Protect AD - kabel cyfrowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Link Protect AD - kabel cyfrowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Link Protect AD - kabel cyfrowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Link Protect AD - kabel cyfrowy S/P-DIF

DIGITAL CABLES: Link Protect AD - kabel cyfrowy S/P-DIF

  • Niezbalansowany, w pełni ekranowany kabel cyfrowy wysokiej jakości przeznaczony do połączeń S/P-DIF, MADI oraz Wordclock.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka

VOVOX® Link Protect AD to niezbalansowany, w pełni ekranowany kabel cyfrowy pracujący z impedancją na poziomie 75 Ohm. W zależności od doboru złącz, może być użyty do przesyłania danych w formatach S/P-DIF, MADI oraz Wordclock.

Złącza XLR

Inżynierowie VOVOX® zdecydowali się na wytrzymałe złącza RCA Neutrik, które dzięki wyposażonym w sprężynę stykom uziemienia gwarantują odsłuch pozbawiony jakiegokolwiek szumu. 

- S/P-DIF: złącza RCA 

- Wordclock: złącza BNC 

Wysokiej jakości materiał przewodzący

Wybór właściwego materiału przewodzącego ma kluczowy wpływ na finalne brzmienie. Dlatego też bazą dla kabli z serii VOVOX® Link są pokryte srebrem przewody wykonane z charakteryzyjącej się wysoką czystością miedzi beztlenowej SPOFHC. Biorąc pod uwagę fakt, że srebro ma jeszcze lepszą przewodność niż miedź, gęstość prądu elektrycznego została dodatkowo zwiększona w pukncie granicy powierzchni przewodnika.

Ultra czyste polimery

Przewody zastosowane w kablach VOVOX® Sonorus zostały pokryte zaawansowanymi technicznie polimerami. Chociaż elementy plastikowe nie są bezpośrednio zaangażowane w transmisję sygnału, mają jednak wpływ na jego jakość. Dlatego też konstruktorzy firmy VOVOX® nie wykorzystują w produkcji syntetycznych polimerów PVC, a wyłącznie ultra-czyste plastiki, pozbawione jakichkolwiek tworzyw sztucznych. Zrezygnowano nawet z użycia pigmentów kolorystycznych. 

Dodatkowy przewodnik dla uziemienia

Przewody wewnątrz kabla powinny spełniać kilka funkcji jednocześnie - piwrwszym i głównym zadaniem jest ochrona przewodnika sygnałowego przed zjawiskiem interferencji, do czego wykorzystuje się specjalne osłonki. W przypadku większości dostępnych na rynku przewodów, ta warstwa odpowiada również za powrót tego przewodu. Inżynierowie firmy VOVOX® konsekwentnie zdecydowali się na rozdzielenie tych dwóch funkcji. I chociaż przekłada się to na bardziej zaawansowaną, a przez co czasochłonną konstrukcję, to przekłada się na od razu słyszalną poprawę jakości finalnego brzmienia.

Właściwa impedancja

Cyfrowe kable VOVOX® Link Protect AD oraz VOVOX® Link Direct SD zapewniają prawidłową impedancję na poziomie 75 Ω (S/P-DIF) oraz 110 Ω (AES/EBU), wymaganą aby zagwarantować stabilną transmisję sygnału.

Wyprodukowane w Szwajcarii

Przewody VOVOX® są w całości produkowane ręcznie w Szwajcarii. Kable, włączając w to elementy lutowane powstają w technologii bezołowiowej.

Dostępne konfiguracje:

- 100cm (RCA → RCA)

- 200cm (RCA → RCA)

- 350cm (RCA → RCA)

- 500cm (RCA → RCA)

- 750cm (RCA → RCA)

- 1000cm (RCA → RCA)

- 100cm (BNC → BNC)

- 250cm (BNC → BNC)

- 300cm (BNC → BNC)

- 500cm (BNC → BNC)

- 750cm (BNC → BNC)

- 1000cm (BNC → BNC)

Główne cechy kabla:

- pojedynczy masywny rdzeń dla sygnału i uziemienia 

- pokryte srebrem, wykonane z miedzi beztlenowej przewodniki 

- najczystsze polimery pozbawione kolorystycznych pigmentów i elementów plastikowych

- ekranowane

- impedancja na poziomie 75 Ohm

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel