Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
INTERCONNECT CABLES: Link Protect A - niesymetryczny kabel połączeniowy
INTERCONNECT CABLES: Link Protect A - niesymetryczny kabel połączeniowy
INTERCONNECT CABLES: Link Protect A - niesymetryczny kabel połączeniowy
INTERCONNECT CABLES: Link Protect A - niesymetryczny kabel połączeniowy

INTERCONNECT CABLES: Link Protect A - niesymetryczny kabel połączeniowy

  • Wysokiej jakości wielozadaniowy kabel przeznaczony do transmisji sygnałów niesymetrycznych..
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka

VOVOX® Link Protect A to wielozadaniowy kabel, który sprawdzi się zarówno na scenie, w studiu oraz podczas połączeń domowego zestawu odsłuchowego, gwarantując właściwą transmisję sygnałów niesymetrycznych. 

Złącza RCA

Inżynierowie VOVOX® zdecydowali się na wytrzymałe złącza RCA Neutrik, które dzięki wyposażonym w sprężynę stykom uziemienia gwarantują odsłuch pozbawiony jakiegokolwiek szumu. 

Wysokiej jakości materiał przewodzący

Wybór właściwego materiału przewodzącego ma kluczowy wpływ na finalne brzmienie. Dlatego też bazą dla kabli z serii VOVOX® Link są pokryte srebrem przewody wykonane z charakteryzyjącej się wysoką czystością miedzi beztlenowej SPOFHC. Biorąc pod uwagę fakt, że srebro ma jeszcze lepszą przewodność niż miedź, gęstość prądu elektrycznego została dodatkowo zwiększona w pukncie granicy powierzchni przewodnika.

Ultra-niska pojemność elektryczna

Chociaż ciężko ocenić jakość przewodu instrumentalnego bazując wyłącznie na jego pojemności elektrycznej, zachowanie jej na jak najniższym poziomie jest koniecznym warunkiem dla pełnozakresowej transmisji sygnału. Dlatego kabel VOVOX® Link A posiada ultra niską pojemność elektryczną równą 90 pF/m.

Ultra czyste polimery

Przewody zastosowane w kablach VOVOX® Sonorus zostały pokryte zaawansowanymi technicznie polimerami. Chociaż elementy plastikowe nie są bezpośrednio zaangażowane w transmisję sygnału, mają jednak wpływ na jego jakość. Dlatego też konstruktorzy firmy VOVOX® nie wykorzystują w produkcji syntetycznych polimerów PVC, a wyłącznie ultra-czyste plastiki, pozbawione jakichkolwiek tworzyw sztucznych. Zrezygnowano nawet z użycia pigmentów kolorystycznych. 

Dodatkowy przewodnik dla uziemienia 

Przewody wewnątrz kabla powinny spełniać kilka funkcji jednocześnie - piwrwszym i głównym zadaniem jest ochrona przewodnika sygnałowego przed zjawiskiem interferencji, do czego wykorzystuje się specjalne osłonki. W przypadku większości dostępnych na rynku przewodów, ta warstwa odpowiada również za powrót tego przewodu. Inżynierowie firmy VOVOX® konsekwentnie zdecydowali się na rozdzielenie tych dwóch funkcji. I chociaż przekłada się to na bardziej zaawansowaną, a przez co czasochłonną konstrukcję, to przekłada się na od razu słyszalną poprawę jakości finalnego brzmienia.

Optymalna ochrona przed mikrofonowaniem 

Kiedy podczas prób, pracy w studiu czy koncertów kabel gitarowy jest poruszany lub deptany, powstają niewielkie sygnały elektryczne związane ze zmianą pojemności elektrycznej lub elektrostatycznych wyładowań. To zjawisko określa się mianem mikrofonowania, które odbiera się jako zakłócający właściwą pracę, trzeszczący przydźwięk. Zazwyczaj udaje się uniknąć tego zjawiska stosując plastiki o dobrych właściwościach przewodzących. Niestety ma to wpływ na pogorszenie się jakości brzmienia. Dlatego też konstruktorzy firmy VOVOX® od podstaw stworzyli autorską technologię będącą panaceum na zjawisko mikrofonowania, wykorzystując w tym procesie wyłacznie naturalne materiały, a co najważniejsze - pozostając bez wpływu na sygnał wyjściowy. 

Wyprodukowane w Szwajcarii

Przewody VOVOX® są w całości produkowane ręcznie w Szwajcarii. Kable, włączając w to elementy lutowane powstają w technologii bezołowiowej.

Dostępne konfiguracje:

- 2 x 100cm (RCA do źródła → RCA do odbiornika)

- 2 x 200cm (RCA do źródła → RCA do odbiornika)

- 2 x 350cm (RCA do źródła → RCA do odbiornika)

Główne cechy przewodów:

- pojedynczy masywny rdzeń dla sygnału i uziemienia 

- pokryte srebrem, wykonane z miedzi beztlenowej przewodniki 

- najczystsze polimery pozbawione kolorystycznych pigmentów i elementów plastikowych

- ekranowane

- optymalnie zabezpieczone przed zjawiskiem mikrofonowania 

- sprzedawane w parach (czerwony/czarny)

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel