Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy
SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy

SPEAKER CABLES: Sonorus Drive - kabel głośnikowy

  • Najwyższej jakości kabel głośnikowy.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka

VOVOX® Sonorus Drive to najwyższej jakości kabel głośnikowy, który został zoptymalizowany do połączenia gitarowego lub basowego wzmacniacza typu ‘head’  z dedykowaną mu kolumną głośnikową. Dzięki specjalnej konstrukcji i odpowiednio szerokim rozmieszczeniu przewodów wewnątrz kabla, Sonorus Drive przesyła wzmacniony sygnał z charakterystycznym dla niego ciosem i definicją. 

Złącza typu ‘Jumbo’

Biorąc pod uwagę fakt, że głównym celem inżynierów firmy VOVOX® jest doskonała transmisja sygnału audio, zarówno sam kabel jak i złącza podlegają wyśrubowanym standardom. Dlatego też w przypadku wtyków zdecydowano się na wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych złącz 1/4” typu ‘Jumbo’, które gwarantują najwyższej jakości brzmienie oraz bezpieczne, wieloletnie użytkowanie.  

Złącza typu ‘Speakon’

W przypadku złącz ‘Speakon” wykorzystano oryginalne złącza Neutrik NL2FX.

Najwyższej jakości przewody

Wyselekcjonowanie właściwego przewodu ma ogromne znaczenie w kwestii samego brzmienia. Dlatego też bazą wszystkich kabli VOVOX® Sonorus są oparte na masywnym rdzeniu, wykonane z ultra-czystej miedzi przewody. Każdy drut został pokryty siatką ochronną wykonaną z włókna naturalnego, co odpowiednio zabezpiecza sygnał przed przydźwiękami tzw. szeregu tryboelektrycznego, poszerzając jednocześnie brzmienie oraz poprawiając dynamikę. 

Ultra czyste polimery

Przewody zastosowane w kablach VOVOX® Sonorus zostały pokryte zaawansowanymi technicznie polimerami. Chociaż elementy plastikowe nie są bezpośrednio zaangażowane w transmisję sygnału, mają jednak wpływ na jego jakość. Dlatego też konstruktorzy firmy VOVOX® nie wykorzystują w produkcji syntetycznych polimerów PVC, a wyłącznie ultra-czyste plastiki, pozbawione jakichkolwiek tworzyw sztucznych. Zrezygnowano nawet z użycia pigmentów kolorystycznych. 

Architektura przewodów

Napięcie elektryczne wytwarza pola elektromagnetyczne otaczające każdy przewód. W przypadku gdy odległośc pomiędzy żyłami nie jest wystarczająca, mamy do czynienia z niepożądanymi interakcjami i interferencjami, które znacząco wpływają na pogorszenie się jakości dźwięku. W związku z tym iżynierowie szwajcarskiej firmy VOVOX® dopilnowali aby żyły w tworzonych przez nich kablach były właściwie rozmieszczone i znajdowały się w odpowiedniej odległości między sobą.

Masywny rdzeń

Powierzchnia metalowej żyły przewodzącej jest często uznawana za strefę krytyczną jeżeli chodzi o transmisję sygnału. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wchodząca w jej skład tzw. kryształowa siatka jest ciągle narażona na zakłócenia oraz tu zachodzi sporo interakcji pomiędzy przewodem, a jego warstwą ochronną. W celu zminimalizowania tych niepożądanych zjawisk, przewody VOVOX® są wykonane z pojedynczego masywnego rdzenia, a nie splecionych ze sobą drutów. Dzięki takiej konstrukcji udaje się zmniejszyć te niepożądane artefakty aż o 90%. 

Wyprodukowane w Szwajcarii

Przewody VOVOX® są w całości produkowane ręcznie w Szwajcarii. Kable, włączając w to elementy lutowane powstają w przyjaznej środowisku technologii bezołowiowej.

Dostępne konfiguracje:

- 100cm (oba wtyki typu 1/4" jack, łamane)

- 100cm (oba wtyki typu 'Speakon')

- 200cm (oba wtyki typu 1/4" jack, łamane)

- 200cm (oba wtyki typu 'Speakon')

Główne cechy przewodu:

- wytrzymałe i stabilne rdzenie przewodników zarówno jeżeli chodzi o transmisję sygnału jak i uziemienie

- przewody wykonane z najczystszej miedzi 

- siatka ochronna z włókien naturalnych pokrywająca drut każdego przewodu

- najwyższej jakości polimery wolne od pigment and plasticizer

Główne cechy złącz:

- zoptymalizowany styk sygnałowy wykonany z miedzi 

- powiększona obudowa typu 'Jumbo' lub oryginalne złącza Neutrik NL2FX Speakon

- optymalna ochrona przed skręcaniem 

- bezołowiowe stopy lutownicze

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel