Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
C2R 2-Channel Expander

C2R 2-Channel Expander

  • Moduł rozszerzający możliwości kompresora stereofonicznego z serii C2.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

W standardowej jednostce C2, w trybie stereo, gałki po lewej stronie odpowiadają za jednoczesną regulację prawego i lewego kanału a gałki po prawej stronie pozostają nieaktywne. Oba kanały przechodzą przez procesor i pojawienie się peak’u na którymkolwiek z nich skutkuje załączeniem równej kompresji na obu w celu uniknięcia niezgodności sygnałów. W systemie wielokanałowym główna regulacja odpowiada za dowolną ilość kanałów dźwiękowych, przez co daje nam możliwość równej kompresji na wszystkich kanałach i eliminuje ryzyko przesunięcia sygnału. W trybie stereo, gałki po lewej stronie urządzenia sterującego odpowiadają za regulację wszystkich kanałów systemu.

System wielokanałowy zawiera główną jednostkę C2 lub C2M oraz dodatkowy zdalnie sterowany moduł o wielkości 1U na każdą dodatkową parę kanałów. Zatem 4-kanałowy system składałby się z jednego C2 (lub C2M) i jednego C2R (remote C2 – zdalny C2). System może być rozszerzony według potrzeb do większej lub mniejszej ilości kanałów. W każdej chwili zdalne moduły mogą zostać odłączone i jednostka główna z powrotem może być używana do swojej pierwotnej funkcji (z tą różnicą, że złącza XLR ‘sidechain’ na tylnym panelu są zmienione na wielożyłowe aby umożliwić komunikację między zdalnymi modułami). System ten doskonale nadaje się do realizacji dźwięku w formacie filmowym, np. obsługując jednocześnie kanały L-C-P aby uniknąć przesunięcia sygnału, wówczas kanały surround L i P są obsługiwane przez dodatkową jednostkę C2R. Sub bas może być przetwarzany osobno lub razem z pozostałymi kanałami w jednym systemie.

Takie rozwiązanie techniczne zostało przyjęte ze względu na możliwość swobodnego wyboru różnych formatów miksu oraz dokupienia dodatkowej pary kanałów bez potrzeby kupowania nowego kompresora. System wielokanałowy może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika i gniazdo ‘fader input’ z tyłu jednostki głównej jest przygotowane na podłączenie ewentualnych rozszerzeń.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel