Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
DIGITAL CABLES: Sonorus Direct A - niesymetryczny kabel połączeniowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Sonorus Direct A - niesymetryczny kabel połączeniowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Sonorus Direct A - niesymetryczny kabel połączeniowy S/P-DIF
DIGITAL CABLES: Sonorus Direct A - niesymetryczny kabel połączeniowy S/P-DIF

DIGITAL CABLES: Sonorus Direct A - niesymetryczny kabel połączeniowy S/P-DIF

  • Niesymetryczny, nieekranowany kabel przeznaczony do połączeń S/P-DIF.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka

Sonorus Direct A to cyfrowy kabel niesymetryczny przeznaczony do połączeń w standardzie stworzonym przez Sony i Philips na potrzeby transmisji stereofonicznych sygnałów cyfrowych w najwyższej jakości.

Złącza RCA Bullet

Seria kabli VOVOX® Vocalis wykorzystuje bezkompromisowe złącza RCA produkowane przez firmę KLE Innovations. Złącza zostały zaprojektowane tak aby jak najlepiej dopełniać kable firmy VOVOX®

Usłysz różnicę

Niektórzy zastanawiają się czy kable mogą mieć wpływ na transmisję sygnału w domenie cyfrowej. Choć w teorii metoda zero-jedynkowa zakłada, że nie jest to prawda, to testy odsłuchowe udowadniają, że nawet kable cyfrowe mają wpływ na odbiór muzyki. Opierając się na tym fenomenie, inżynierowie firmy VOVOX® zaprojektowali swoje kable cyfrowe w oparciu o tę samą technologię, co stosowana w środowisku analogowym. Bazuje ona na przewodzie o masywnym rdzeniu oraz wykorzystaniu sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów. Rezultatem tych zabiegów, podobnie jak w domenie analogowej są: wyższa rozdzielczość, pełna detali głębia i przestrzeń, czy krótko mówiąc - po prostu bardziej naturalne brzmienie, które daje dużo przyjemności płynącej z odtwarzania swojej ulubionej muzyki. 

Przewody o masywnym rdzeniu

Biorąc pod uwagę fakt, że styczność przewodu z powierzchnią kabla, czy w kontakcie z materiałem izolującym może mieć negatywny wpływ na brzmienie, inżynierowie firmy VOVOX® zdecydowali się na wykorzystanie przewodów o pojedynczym masywnym rdzeniu, w miejsce często spotykanych przewodów plecionych. Powierzchnia przewodu została również drastycznie zredukowana w porównaniu z tradycyjnymi kablami koaksjalnymi. 

Dodatkowa ochrona przewodu z wykorzystaniem naturalnych włókien

Powierzchnia (kontaktowa) pomiędzy przewodem, a izolacją musi być w stanie wytrzymać zaawansowane interakcje(?) Dzięki wykorzystaniu sprawdzonego i wielokrotnie testowanego schematu bazującego na jednym masywnym rdzeniu, wszystkie kable z serii Textura Fortis, Textura oraz Vocalis są dodatkowo izolowane przez wykonaną z włókien naturalnych siatkę ochronną, dzięki czemu uniemożliwa powstawanie zjawiska tryboelektrycznego. Różnica w brzmieniu jest od razu słyszalna i charakteryzuje się wyrównanym, transparentnym obrazem audio. 

Kable na specjalne zamówienie

Możliwe jest zamówienie kabla o innej długości niż standardowe oraz wyposażenie go złącza i schematy pin-out wg preferencji użytkownika. 

Wyprodukowane w Szwajcarii

Przewody VOVOX® są w całości produkowane ręcznie w Szwajcarii. Kable, włączając w to elementy lutowane powstają w przyjaznej środowisku technologii bezołowiowej.

Dostępne konfiguracje:
 
100cm (RCA Bullet do źródła sygnału → RCA Bullet do odbiornika sygnału)

150cm (RCA Bullet do źródła sygnału → RCA Bullet do odbiornika sygnału)

Główne cechy:

- przewody o masywnym rdzeniu wykonane z miedzi 

- zoptymalizowane pod względem cyfrowej transmisji audio

- ochrona z naturalnych włókien

- ekranowane

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel