Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
M20 - Dual Mono Preamplifier
M20 - Dual Mono Preamplifier
M20 - Dual Mono Preamplifier
M20 - Dual Mono Preamplifier
M20 - Dual Mono Preamplifier
M20 - Dual Mono Preamplifier

M20 - Dual Mono Preamplifier

 • Przedwzmacniacz Dual Mono.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

M20 to przedwzmacniacz 'dual-mono' zbudowany w oparciu o analogowy obwód kontrolera źródłowego M12, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować to samo bogate, w pełni analogowe brzmienie i właściwie wyważony ton, charakterystyczny dla konstrukcji Bricasti Designs. Znajdziemy tu w pełni róznicowe, niezależne i buforowane ścieżki sygnałowe, zapewniające doskonałą izolację i transparentność dźwięku. Wykorzystane w urządzeniu w pełni dyskretny tłumik drabinkowy, ceramiczna płytka drukowana oraz trzy dynamiczne i pracujące w klasie A liniowe transformatory mocy toworzą optymalną platformę dla każdego systemu audio. 

Referencyjne brzmienie

Zastosowany w preampie tłumik drabinkowy składający się z cyfrowo sterowanych w 1-decybelowych krokach rezystorów, wykorzystuje foliowe rezystory produkowane przez firmę Vishay, które znajdziemy w każdym z kluczowych miejsc obwodu. Inżynierowie Bricasti zdecydowali się na nie ze względu na unikatowe brzmienie, które dodało tonalnego charakteru konstrukcji M20. W przypadku końcowego złącza wyjściowego wykorzystano w pełni dyskretne bufory, a kontrola poziomu odbywa się z wykorzystaniem drabinkowej techniki R2R, umożliwiającej uzyskanie doskonałego balansu i charakteru tonalnego przy każdym poziomie odtwarzania, z możliwymi do przywołania i w pełni programowalnymi ustawieniami wejściowymi oraz możliwością zdalnego sterowania. 

Centrum systemu

Przedwzmacniacz udostępnia trzy, buforowane niezależnie od siebie wyjścia analogowe, z czego dwa są symetryczne. Zostały on zbudowane w oparciu o te wykorzystane w innych urządzeniach produkowanych przez firme Bricasti: M1, M12 i M21. Przełączanie pomiędzy sygnałami oraz wyciszanie twardego wyjścia odbywa się w oparciu o logicznie kontrolowane przekaźniki. Wykorzystując aż 3 niezależne i buforowane wyjścia, M20 sprawdzi się idealnie w aplikacjach 'bi-amp', kiedy dwa symetryczne wyjścia napędzają dwa wzmacniacze mocy lub dwie, a nawet trzy strefy.

Separowane zasilanie i dwa kolory obudowy

M20 to w pełni różnicowy przedwmzacniacz 'dual-mono' napędzany przez trzy liniowe zasilacze, każdy dla jednej z analogowych sekcji oraz osobny zasilacz dla sekcji cyfrowej, co pozwala zapewnić niezbędną izolację pomiędzy analogową płytką drukowaną, a samymi zasilaczami. Dzięki temu M20 można w pełni zaliczyć do konstrukcji pracujących w klasie A. Na koniec warto zauważyć, że właściwe ustawienie urządzenia zapewniają izolacyjne nóżki 'Stillpoints', a sama obudowa dostępna jest w klasycznym kolorze anodyzowanej czerni połączonej z czystym aluminium lub platynowej z chromowym panelem przednim i mosiężnymi złączkami.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Analogowe wejścia/wyjścia symetryczne: 2xXLR symetryczne (pin 2 gorący)
 • Analogowe wejście/wyjście niesymetryczne: 1xRCA
 • THD+N: 0.0007% 20-20k typical
 • Maks. poziom wejściowy: +20 dbu symetryczne
 • Maks. poziom wyjściowy: +23 dbu symetryczne, +16 dbu niesymetryczne
 • Impedancja wejściowa: 200k ohm
 • Crosstalk: > 120db
 • Trigger wyjściowy: TRS mini jack, 5V pierścień, masa Bp
 • Tłumik: 90 db w 1-decybelowych krokach od 0 do -89db
Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel