Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
V610 Complimiter
V610 Complimiter
V610 Complimiter
V610 Complimiter
V610 Complimiter
V610 Complimiter

V610 Complimiter

 • Legendarny Complimiter używany przez topowych producentów amerykańskich i inżynierów masteringu.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Można powiedzieć, że V610 Complimiter to tak już legendarny sprzęt, że nie potrzebuje jakiejkolwiek reklamy. Wystarczą same nazwiska producentów korzystających z tego urządzenia: Justin Raisen, Dave Cobb, Pete Lyman, Jeff Powell, Matt Ross-Spang, Jonathan Burnside, Dan Frizsell i wielu innych. Ciekawe czy chcesz być jednym z nich?

W studiu masteringowym

Spectra 1964 V610 to doskonały procesor dla każdego studia masteringowego, często instalowany jako pierwsze urządzenie w łańcuchu, pracując w roli peak limitera. Wystarczy tylko posłuchać rezultatów, które brzmią po prostu dramatycznie. Dzięki eliminacji audio programowych wierzchołków w sposób niesłyszalny, headroom procesorów sygnałowych umieszczonych za V610, wzrasta o 6-12dB, przy jednoczesnej redukcji szumu i przeciążonego distortion, co zapewnia poszerzoną zawartość harmonicznych, często straconą w trakcie standardowego przeciążenia wzmacniacza.

Podczas nagrań

W studiu nagraniowym V610 często nie ma sobie równych w starciu z innymi wolnostojącymi, a nawet zamontowanymi w konsoletach przedwzmacniaczami mikrofonowymi, zarówno w kwestii dostępnego headroomu, artykulacji harmonicznych, czy całościowego obniżonego efektu przesterowania. W przypadku rejestracji ścieżek wokalnych, zbytnie różnice poziomów będa z łatwością wyrównywane przez pokładową kompresję, która jest zarówno szybka, jak i transparentna. Nagrywając gitary, uzyskamy precyzyjne i bogate w harmoniczne brzmienie. V610 pozwala usłyszeć prawdziwe brzmienie pieczołowicie dobranego instrumentu często po raz pierwszy w środowisku wolnych od wartości szczytowych!

Moduł 601 Complimiter

Podobnie jak inne Complimitery produkowane przez Spectra 1964, V610 bazuje na szanowanym i trudnym do porównania z czymkolwiek modułem 601 Complimiter. Wprowadzony w 1969 roku, 601 ustanowił standard, który wychodzi o wiele dalej, niż inne obwody kompresorów/limiterów. Będąc poszerzoną wersją słynnego już C610, umożliwia łatwe przywoływanie wcześniejszych ustawień w wysokiej rozdzielczości formatu dB.

Przełączniki Elma

Wykorzystane w urządzeniu i oferujące niesamowicie wysoką jakość przełączniki Elma, bazują na przeznaczonych na rynek wojskowy filmowych rezystorach i kontaktach o przedłużonej żywotności. W rzeczywistości podzielony na trzy sekcje format urządzenia został tak właśnie zaprojektowany ze względu na fizyczny rozmiar przełączników umieszczonych na panelu kontrolnym. Dodatkowo V610 wykorzystuje wzmacniacz 'Model 110A', który odpowiada za 'Make-up Gain' przetworzonego sygnału. Rezultatem jest niski distortion oraz zniwelowane szumy, przy jednoczesnym poziomie wyjściowym +24dBu (niezależnym od szczytów transjentowych audio).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Impedancja wejściowa: 600 Ohm
 • Impedancja wyjściowa: 2.5 kOhm
 • Tłumienie wejściowe (do wyboru): -10dB, -20dB, -30dB
 • Maks. wzmocnienie: 65dB
 • Próg zadziałania poziomu ataku: -40dBm
 • Maks. poziom wyjściowy: +24dB
 • THD: mniejsze niż .01% @ 30Hz-20kHz, @ 22dBm, aż do 30dB kompresji, w zależności od ustawienia parametru 'Release' 
 • Stosunek sygnału do szumu: lepszy niż 80dBu, poniżej +4dBm wyjściowe, -40dBu wejściowe, 20 Hz-20 kHz
 • Odpowiedź częstotliwościowa: +/- 0.1dB, 20Hz-40kHz
 • Stosunek kompresji do limitingu: bezstopniowo zmienny od 1.1:1 do 100:1
 • Czas ataku: 100 nanosekund do 1.2 milisekund (automatycznie zmienny)
 • Czas uwolnienia: bezstopniowo zmienny od 50 milisekund do więcej niż 10 sekund
 • Zasilanie fantomowe: 48VDC

PREZENTACJA PRODUKTU:

 

 

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel