Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Level-Or Mk2 Anniversary Edition

Level-Or Mk2 Anniversary Edition

  • Nowa wersja zamkniętego w popularnej obudowie 500 limitera, uwielbianego przez realizatorów i producentów na całym świecie.
2 895,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Level-Or Mk2 Anniversary Edition to nowa wersja niezmiernie popularnego i produkowanego przez dziesięć lat urządzenia, która zachowując brzmenie i ten charakterystyczny 'vibe' poprzedniej konstrukcji, wprowadza kilka nowych funkcji, sugerowanych przez producentów i realizatorów, pracujących z urządzeniem codziennie.

Poniżej znajdują się ulepszenia i nowe funkcje dodane w nowej wersji tej niesamowitej "pięćsetki":

Niższy poziom szumu: ze względu na agresywną naturę pracującego w urządzeniu obwodu, lekką zmorą poprzedniej wersji były szymu pojawiające się w trybie 'Level'. Dzięki poświęceniu odpowiedniej ilości czasu na badania i rozwój oraz testy odsłuchowe, zespół Standard Audio znalazł sposób na zmniejszenie tych szumów, wciąż pozostając wiernym tonalności oryginalnej konstrukcji.

True Relay Bypass: teraz oprócz pracy w trybach 'Level' i 'Crunch', do dyspozycji jest trzecia opcja - tryb bypass.

Wskażnik LED: dwukolorowy, czerwono-zielony wskaźnik LED informuje o tym, który z trybów jest aktywny. Dodatkowo obrazuje ilość redukcji wzmocnienia lub THD (w zależności od wybranego trybu) intensywnością świecącej diody.

3-stopniowy tryb parametru Release: oprócz ustawień 'Fast' i 'Slow', dodany został tryb “Medium”.

Filtr LP w trybie Crunch: w przypadku korzystania z trybu 'Crunch', przełącznik wyboru szybkości (kompresji?) pozwala dodać filtrowanie dolnoprzepustowe do sygnału wyjściowego. Pomoże to zredukować szorstko brzmiące wyższe harmoniczne podczas przesterowywania sygnału. W pozycji 'Fast' filtrowanie jest nieaktywne, 'Medium' wynosi 15kHz, a w trybie 'Slow' 8kHz.

Wejście instrumentalne DI: Oryginalna wersja posiadała liniowe wejście 1/4 jack umieszczone na panelu przednim. Chociaż przydatne podczas pracy z automatem perkusyjnym lub syntezatorem, nie sprawdzało się do końca podczas podłączenia gitary czy basu. Dlatego też w nowej odsłonie urządzenia, to złącze zmieniono na wejście instrumentalne DI. Dlatego kiedy do Level-Or Mk2 podłączymy kabel zakończony 1/4 jack, złącze automatycznie przełącza się w wejście DI. Jeżeli jednak użytkownik zechce wrócić do konfiguracji z poprzedniej wersji, może skonfigurować to wejście, zamieniając je w wejście liniowe.

W pełni zamknięta stalowa obudowa: w 100% zamknięta stalowa obudowa redukuje szanse na elektryczne interferencje lub pojawiające się szumy z podłączonych studyjnych modułów, czy innego sprzętu w pomieszczeniu.

Niezawodność: jeden z pozytywnych odzewów od użytkowników ponad 1000 egzemplarzy poprzedniej wersji dotyczył niezawodności urządzenia. Level-Or Mk2 ANNIVERSARY EDITION gwarantuje tę samą niezawodną jakość i dbałość o detale

Dzięki niższym szumom, dodatkowym funkcjom, a przy tym zachowaniu tego samego charakteru i tonu co oryginalna konstrukcja, nowa wersja jest całkiem wszechstronna i może pracować praktycznie z kaźdym źródłem.

A co mówią zawodowcy?!

“OK… kochamy to urządzenie! Wykorzystujemy je na werblu, wokalach, gitarach i mikrofonach ambientowych. Zostało naprawdę ulepszone, a fakt że jest tak ciche jest cudowny. Muszę powiedzieć, że to jest wręcz zadziwiające jak przydatne jest to urządzenie, w związku z wprowadzonymi zmianami i dlatego, że jest tak ciche. Wcześniej nie dawało sobie rady z gitarą basową nagrywaną bezpośrednio!"

Jacquire King (Kings of Leon, Tom Waits, Modest Mouse)

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel