Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay
Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay

Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT Patchbay

  • Krosownica na złączach Bantam TT i standardowych 3-pinowych gniazdach EDAC, umożliwiająca przesyłanie sygnałów analogowych, jak i cyfrowych AES
4 970,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Wyprodukowana w USA krosownica Redco R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT równie dobrze obsługuje sygnały symetryczne, niesymetryczne oraz stereo. Może być konfigurowana w trybach normalled, half-normalled oraz non-normalled, a także umożliwia wiele opcji uziemienia. Krosownica jest przeznaczona do zamontowana w racku, ma wielkość 1U. 48 gniazd jack Bantam TT (w dwurzędowym układzie) dla wygody i czytelności przepinania sparowane są stereofonicznie. 3-pinowe gniazda EDAC znajdujące się na tylnym panelu, pzwalają na transmisję sygnałów analogowych, jak i cyfrowych w standardzie AES. Wygodny system mocujący kable i redukujący ich napięcia jest integralną częścią ramy urządzenia.

Jak ustawić przełączniki Normalling:

Normalling to taki układ połączenia, kiedy jedno urządzenie jest połączone z drugim bez użycia kabelka przepinającego. Jest to tzw. tor normalny - połączenie jest zrealizowane wewnętrznie od źródła (rząd pierwszy) do kanału docelowego (rząd drugi). Wpięcie kabelka przepinającego w jedno z gniazd Bantam przerwie połączenie, umożliwiając poprowadzenie sygnału tym kabelkiem gdzie indziej. Kiedy kabelek przepinający wypniemy, tor normalny zostaje przywrócony. Tor normalny możemy ustawić we wszystkich kanałach krosownicy na raz, lub dowolnie konfigurować w zależności od podłączanych do krosownicy urządzeń.

Tryb Full-Normalled: W tym trybie kanał wejściowy i wyjściowy są połączone wewnętrznie. W torze normalnym sygnał może zostać przerwany i poprowadzony dalej poprzez wpięcie kabelka przepinającego.

Tryb Half-Normalled: Z tym trybem mamy do czynienia, kiedy Tip (+) i Ring (-) dużego jacka sygnału źródłowego są podłączone tak samo do Tip i Ring jack Bantam (docelowego). Wpięcie kabelka przepinającego do górnego rzędu (źródło) umożliwia monitorowanie sygnału bez przerwania toru normalnego. Dopiero w przypadku dalszego wpięcia kabelka do gniazda docelowego w drugim rzędzie tor normalny zostanie przerwany.

Tryb Non-Normalled: W tym trybie gniazdo wejścia i wyjścia nie są ze sobą połączone wewnętrznie. Skoro nie ma połączenia, tor normalny nie jest możliwy. Sygnał nie może być przerwany przez wpięcie kabelka przepinającego.

Przełączanie zworek Normalling i uziemienia

Przełączniki Normalling oraz Ground przestawiamy przesuwając je małym śrubokrętem na właściwe miejsce, zgodnie z diagramem zamieszczonym na obudowie.

UWAGA!!!: Wszystkie krosownice są fabrycznie ustawione z przełącznikami w trybie Half-Normalled oraz Ground Buss!

Jak ustawić przełączniki uziemienia:

Vertically Strapped: Uziemienia każdej górnej i dolnej pary jacków są połączone pionowo. Są oddzielone od uziemień z ich lewej i prawej strony. Pozwala to użytkownikowi na stworzenie osobnego uziemienia dla każdej pionowej pary gniazd.

Ground Buss: Wszystkie gniazda jack są połączone, tworząc wspólne uziemienie.

Isolated: Wszystkie gniazda są bez uziemienia.

Schemat 3-pinowych złącz EDAC:

Krosownica R196-E3PG 3 Pin EDAC 96pt TT używa standartowego schematu 3-pinowych złącz EDAC.

Oferujemy kabelki przepinające Bantam TT w kolorach czarnym, niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym o długościach 30 cm, 45 cm, 60 cm, 90 cm i 120 cm.

*Informacja: W przypadku komputerów MAC drukując szablon służący do nalepienia na przednim panelu krosownicy, należy zmniejszyć stosunek obrazu do 92%

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Krosownica Redco R196-D25PG TT/DB25 96PT posiada 48 gniazd jack Bantam w dwóch rzędach i jest wielkości rack 1U. Złącza TT są sparowane stereofonicznie dla łatwiejszej obsługi.
  • Krosownicę łączy się z urządzeniami zewnętrznymi przy pomocy standardowych 3-pinowych złącz EDAC umieszczonych z tyłu.
  • Zworki zmieniające tryb Grounding/Normalling są łatwo dostępne od góry obudowy
  • Urządzenie właściwie współpracuje z cyfrowymi sygnałami AES
  • Skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem kabli wbudowane w ramę krosownicy

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel