Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25
BaseTwo 25

BaseTwo 25

 • Kolejny krok w rozwoju doskonałego systemu odpowiedzialnego za przenoszenie najniższych częstotliwości w trakcie nagrań, miksu czy masteringu materiału audio.
47 518,00 zł
brutto / komplet
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

W roku 2015 firma Amphion wprowadziła na rynek swój pierwszy Base Extension System. Koncepcja utrzymania strereofonicznej zawartości w niskim dole spotkała się ze świetnym przyjęciem w branży pro-audio. Zaktualizowany system BaseTwo25 łączy w sobie wszystko co najlepsze z tej koncepcji, bazując również na poprzednich zestawach, oddając w ręce realizatorów i inżynierów miksu i masteringu precyzyjne i kreatywne narzędzie. Detaliczność, a przy tym pełna kontrola w najniższej z oktaw zapewnia odsłuch w pełnym spektrum częstotliwościowym, co z kolei przekłada się na brak jakichkolwiek nieprzyjemnych niespodzianek podczas finalnego odsłuchu naszego miksu czy sesji masteringowej.

System BaseTwo25 poszerzający odpowiedź w najniższych częstotliwościach sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym studiu, ale również podczas domowej rozrywki i wypoczynku po ciężkim tygodniu - słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionych filmów czy zwiedzaniu wirtualnych światów w ulubionej grze na konsoli, zawsze kiedy dół pasma ma istotny wpływ na pełny odbiór całości. Co ciekawe, innowacyjne podejście zespołu inżynierów firmy Amphion reprodukcji do niskich częstotliwości, pozwala producentom, inżynierom dźwięku oraz samym artystom na odbiór basowych częstotliwości w nowej perspektywie. Dla przykładu mają swój wkład w renderowanie konkretnych przestrzeni dźwiękowych, co jest szczególnie przydatne w nowoczesnych multikanałowych aplikacjach i systemie Atmos.

BaseTwo25 rozwinie również nasz system odsłuchowy, konwerując dwudróżne monitory Amphion lub inne w pełno zakresowy, zgodny fazowo i czasowo trójdrożny zestaw. Tego typu pełnozakresowe "wieże" schodzą w dole pasma aż do 20Hz. Każda z kolumn została wyposażona w umieszczone w górnej części obudowy dwa dziesięciocalowe woofery i dopasowane do nich dwa radiatory o tej samej średnicy, zamontowane po obu stronach obudowy w technologii 'back-to-back force-canceling mode'. System jest napędzany przez możliwy do zamontowania w studyjnym racku 2U pojedynczy moduł BaseAmp1200, który składa się z dwóch wzmacniaczy 2x700W oraz dyskretnego modułu flitrującego Amphion z możliwością dopasowania częstotliwości 'crossover' (40, 60, 80, 100 Hz) i dostrajalnego tłumika poziomu.

Jednak ten system nie tylko zapewnia zwarty, ładnie zestrojony dół pasma - poprawia również klarowność środkowych częstotliwości, zwiększając możliwości utrzymywania odpowiedniej mocy właśnie w tym paśmie w sparowanych z BaseTwo25 monitorach firmy Amphion lub innych. Dzieje się tak dzięki zredukowanym zniekształceniom intermodulacyjnym, ponieważ najniższe częstotliwości są transferowane z monitorów do odpowiadającemu im systemowi poszerzającemu bazę. Dodatkowo możliwość dopasowania częstotliwości 'crossover' zapewnia integrację, nawet w przypadku kiedy subwoofery zostaną umieszczone za wielkoformatową konsoletą, a monitorach przymocowanych do jej górnej części, czyli tzw. 'meter bridge'.

Na koniec warto zauważyć, że system BaseTwo25 doskonale integruje się ze wszystkimi produktami firmy Amphion, ale również z innymi monitorami, które gwarantują właściwą prędkość i rozdzielczość odpowiedzi w krytycznych podczas miksu częstotliwościach wyższego basu/niższego środka.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Perfekcyjnie zintegrowany, zgodny fazowo i czasowo system, poszerzający odpowiedź całego zestawu w dole pasma aż do 20Hz
 • Woofery o średnicy 25cm (10") z dopasowanymi pasywnymi radiatorami w tym samym rozmiarze, zamontowanymi w technologii 'back-to-back force-canceling mode', po obu stronach obudowy
 • Napędzane przez zamknięty w obudowie 2U dedykowany wzmacniacz o mocy 2 x 700W, z aktywnym, dyskretnym modułem częstotliwości 'crossover' czwartego rzędu z możliwością ich dopasowania i potencjometrem głośności
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Monitory
 • Zasada operacyjna - jednodrożny, pasywny radiator
 • Głośniki - 10" aluminiowe woofery i 10" pasywne radiatory
 • Punkt 'crossover' - aktywny czwartego rzędu, z możliwością dopasowania (40, 60, 80, 100 Hz)
 • Odpowiedź częstotliwościowa - 20-100Hz ±3dB
 • Połączenia - Dwa 3.5m kable zakończone dwutrzpieniowymi złączami Neutrik Speakon
 • Wymiary - 360mm (szer.) x 386mm (dł.) x 920mm (wys.)
 • Waga - 2x32kg
 • Wyprodukowane w Finlandii

Wzmacniacz

 • Moc wyjściowa - 2 x 700W RMS przy obciążeniu 4 Ω @ 1% THD
 • THD+noise - @ 10W: 0,0025% (100 Hz); @ 100W: 0,0015% (100 Hz)
 • Zakres dynamiki - 127 dB (A) ważone
 • Wydajność - 230 V / 50 Hz – 700 W; 120 V / 60 Hz – 670 W; 100 V / 50 Hz – 460 W
 • Zasilanie - uniwersalne, włączając w to fabryczną forekcję mocy (100 – 240 V, 50 – 60 Hz)
 • Tryb jałowy - zgodny z ErP (1275/2008/EC), Energy Star® v3.0
 • Wymiary - standardowa obudowa 2U
 • Waga - 6kg
 • Zbudowany w Finlandii
Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel