Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Patch LT
Patch LT
Patch LT
Patch LT
Patch LT
Patch LT

Patch LT

 • W pełni analogowa, 32-punktowa krosownica sterowana cyfrowo z poziomu dedykowanej aplikacji.
9 500,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Patch to w pełni analogowa krosownica sterowana cyfrowo z poziomu aplikacji zainstalowanej na naszym komputerze. Wreszcie możemy zapomnieć o uciążliwym przełączaniu kabli typu Bantam i ciągłego sprawdzania, czy aby wszystko skonfigurowaliśmy jak należy. Możliwość zapisywania i przywoływania ulubionych torów sygnałowych niesamowicie ułatwi pracę, pozwalając skupić się na samym procesie nagrywania, miksowania, czy masterowania. Co ciekawe, nie znajdziemy tu żadnych konwerterów AD/DA, bo jedynie ścieżki analogowych sygnałów są tu sterowane cyfrowo. 

Budowa

Od strony analogowej mamy tu 32-punktową krosownicę, zamkniętą w wytrzymałej obudowie 1U. Na panelu przednim znajdziemy jedno złącze wejściowe XLR Combo i jedno wyjściowe złacza XLR, które w szybki sposób pozwolą nam podłączyć mikrofony, instrumenty, czy procesory, bez konieczności zaglądania na tylną ściankę urządzenia, na której z kolei umieszczono  dwie pary złącz DB25 pracujących w formacie AES59 stworzonym przez firmę Tascam. Tu znajdziemy również złącze USB 2.0 pozwalające na komunikację z dedykowaną aplikacją, jak i port do podłączenia kabla umożliwiającego zasilanie urządzenia z gniazdka elektrycznego. 

Dedykowana aplikacja

Wielofunkcyjna, pracująca w systemach OS/Win aplikacja sterująca urządzeniem pozwala na szerokie możliwości konfiguracyjne, oddając przy tym w ręce użytkownika dodatkowe funkcje. Mamy tu możliwość zapisania nazw wszelkich zewnętrznych procesorów i szybkiego ich przywoływania. Kolejnym ułatwieniem przyspieszającym workflow jest możliwość zapisywania i przywoływania ulubionych konfiguracji sprzętu podpiętego do krosownicy. Z poziomu aplikacji możemy również wyciszać dany tor sygnałowy, czy wprowadzać go w tryb bypass. Chcąc wykorzystać swoją kreatywność, możemy spojrzeć na naszą wirtualną krosownicę, jak na sekcję wtyczek w ulubionym programie DAW - jedyna różnica, że przełączamy się pomiędzy analogowymi urządzeniami, będącymi inspiracją dla pluginów. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie wybranego toru sygnałowego, składającego się np. z konwertera wyjściowego>kompresora>korektora>kompresora i konwertera wejściowego, a następnie podmieniać wybrane procesory używając do tego wyłącznie myszki i ekranu komputera! Jeżeli tego mało, to możemy również krosować podłączone urządzenia nie tylko szeregowo, ale również łącząc je z tymi, które wcześniej ustawiliśmy w innym torze sygnałowym i to nie martwiąc się o kwestie związane z różną impedancją niektórych procesorów. Z poziomu aplikacji możemy również aktywować napięcie fantomowe +48V, parować urządzenia w stereo i korzystać z wielu innych przydatnych w pracy studyjnej funkcji.  

W zestawie:

 • Kabel zasilający 5Pin 24VDC, IEC
 • Kabel USB 2.0 (USB-A to USB-B)

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • 32-punktowa krosownica analogowa (16 in / 16 out)
 • Złącza DB-25/D-SUB Tascam standard
 • 16 niezależnych kanałów z możliwością aktywowania zasilania fantomowego +48V
 • Panel przedni - 1x combo TRS/XLR input & 1 XLR output
 • PATCH APP - dedykowana aplikacja (OSX & Windows / iOS iPad niebawem)
 • Możliwość tworzenia, zapisywania i przywoływania ustawień w kilka sekund
 • Możliwość tworzenia zaawansowanych kombinacji podłączonych do krosownicy zewnętrznych procesorów niezależnie od wymogów impedancji 
 • W pełni analogowa, transparentna ścieżka sygnałowa, nie wykorzystująca konwersji AD / DA 
 • Opatentowana technologia Flock Audio Matrix Technology
 • Możliwość wielokrotnego poszerzania zestawu o kolejne modele (PATCH, LT & XT)

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wymiary: 1RU, 4,45cm (wys.) x 48,3cm (dł.) x 20,3cm (gł.)

 PREZENTACJA VIDEO:

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel