Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Patch XT
Patch XT
Patch XT
Patch XT
Patch XT
Patch XT
Patch XT
Patch XT

Patch XT

 • W pełni analogowa, 192-punktowa krosownica sterowana cyfrowo z poziomu dedykowanej aplikacji.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Patch to w pełni analogowa krosownica sterowana cyfrowo z poziomu aplikacji zainstalowanej na naszym komputerze. Wreszcie możemy zapomnieć o uciążliwym przełączaniu kabli typu Bantam i ciągłego sprawdzania, czy aby wszystko skonfigurowaliśmy jak należy. Możliwość zapisywania i przywoływania ulubionych torów sygnałowych niesamowicie ułatwi pracę, pozwalając skupić się na samym procesie nagrywania, miksowania, czy masterowania. Co ciekawe, nie znajdziemy tu żadnych konwerterów AD/DA, bo jedynie ścieżki analogowych sygnałów są tu sterowane cyfrowo. 

Budowa

Od strony analogowej mamy tu 192-punktową krosownicę, zamkniętą w wytrzymałej obudowie 3RU. Na panelu przednim znajdziemy dwa złącza wejściowe XLR Combo i dwa wyjściowe złacza XLR, które w szybki sposób pozwolą nam podłączyć mikrofony, instrumenty, czy procesory, bez konieczności zaglądania na tylną ściankę urządzenia, na której z kolei umieszczono  dwanaście par złącz DB25 pracujących w formacie AES59 stworzonym przez firmę Tascam. Tu znajdziemy również złącze USB 2.0 pozwalające na komunikację z dedykowaną aplikacją, jak i port do podłączenia kabla umożliwiającego zasilanie urządzenia z gniazdka elektrycznego. 

Dedykowana aplikacja

Wielofunkcyjna, pracująca w systemach OS/Win aplikacja sterująca urządzeniem pozwala na szerokie możliwości konfiguracyjne, oddając przy tym w ręce użytkownika dodatkowe funkcje. Mamy tu możliwość zapisania nazw wszelkich zewnętrznych procesorów i szybkiego ich przywoływania. Kolejnym ułatwieniem przyspieszającym workflow jest możliwość zapisywania i przywoływania ulubionych konfiguracji sprzętu podpiętego do krosownicy. Z poziomu aplikacji możemy również wyciszać dany tor sygnałowy, czy wprowadzać go w tryb bypass. Chcąc wykorzystać swoją kreatywność, możemy spojrzeć na naszą wirtualną krosownicę, jak na sekcję wtyczek w ulubionym programie DAW - jedyna różnica, że przełączamy się pomiędzy analogowymi urządzeniami, będącymi inspiracją dla pluginów. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie wybranego toru sygnałowego, składającego się np. z konwertera wyjściowego>kompresora>korektora>kompresora i konwertera wejściowego, a następnie podmieniać wybrane procesory używając do tego wyłącznie myszki i ekranu komputera! Jeżeli tego mało, to możemy również krosować podłączone urządzenia nie tylko szeregowo, ale również łącząc je z tymi, które wcześniej ustawiliśmy w innym torze sygnałowym i to nie martwiąc się o kwestie związane z różną impedancją niektórych procesorów. Z poziomu aplikacji możemy również aktywować napięcie fantomowe +48V, parować urządzenia w stereo i korzystać z wielu innych przydatnych w pracy studyjnej funkcji.  

W zestawie:

 • Kabel zasilający 5Pin 24VDC, IEC
 • Kabel USB 2.0 (USB-A to USB-B)

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • 192-punktowa krosownica analogowa (96 in / 96 out)
 • Złącza DB-25/D-SUB Tascam standard
 • 32 niezależne kanały z możliwością aktywowania zasilania fantomowego +48V
 • Panel przedni - 2x combo TRS/XLR input & 2 XLR output
 • PATCH APP - dedykowana aplikacja (OSX & Windows / iOS iPad niebawem)
 • Możliwość tworzenia, zapisywania i przywoływania ustawień w kilka sekund
 • Możliwość tworzenia zaawansowanych kombinacji podłączonych do krosownicy zewnętrznych procesorów niezależnie od wymogów impedancji 
 • W pełni analogowa, transparentna ścieżka sygnałowa, nie wykorzystująca konwersji AD / DA 
 • Opatentowana technologia Flock Audio Matrix Technology
 • Możliwość wielokrotnego poszerzania zestawu o kolejne modele (PATCH, LT & XT)
 • Opcjonalny wieszak na kable mocowany z tyłu obudowy (osobny zakup)

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wymiary: 3RU, 13,34cm (wys.) x 48,26cm (dł.) x 33cm (gł.)

PREZENTACJA PRODUKTU:

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel