Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

re:MIX z Marcinem Borsem - konkurs rozstrzygnięty!

2021-08-06

To nie była łatwa decyzja, ale MAMY TO! Zwycięzcą konkursu „re:MIX z Marcinem Borsem”, a jednocześnie właścicielem nowoczesnego interfejsu ZEN Q Antelope Audio został Kuba Kasznia! W ocenie Marcina, jego remiks to najlepsza i najciekawsza muzycznie wersja kompozycji Eurythmics, przygotowanej na potrzeby konkursu przez niezastąpionych Saints Of Suburbia.

Posłuchaj zwycięskiego remiksu TUTAJ

Drugie miejsce Marcin zdecydował się przyznać Markowi Kruszyńskiemu, i tym samym pojemnościowy mikrofon modelujący Edge Solo powędrował właśnie do niego! Remiks Marka stanowił mocną konkurencję dla zwycięskiej wersji.

Trzecie miejsce i kupon w kwocie 200€ na pakiet świetnie brzmiących wtyczek Antelope Audio otrzymał Mateusz Brzostowski.

Gratulujemy zwycięzcom, ale przede wszystkim dziękujemy Wam WSZYSTKIM za świetnie przygotowane remiksy, których słuchaliśmy z przyjemnością. Kudos dla Georgi Mihaylov i Antelope Audio oraz mistrza Marcina Borsa i całego team’u Saints of Suburbia!

Marcin Bors - multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor, aranżer oraz wlaściciel studia Fonoplastykon i oficyny Saints Of Suburbia. Na swoim koncie posiada kilkanaście multiplatynowych, platynowych i złotych plyt. Znany jest ze wspólpracy nie tylko z czołówką polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, HEY, T.Love, Myslovitz,) ale rownież z młodszym pokoleniem sceny alternatywnej (m. in. Gaba Kulka, Pogodno, Muchy, Krzysztof Zalewski) oraz ogromną rzeszą wyjątkowych debiutantów (m. in. Kasia Lins, Karolina Artymowicz, Piotr Zioła, czy Terrific Sunday). Kilkukrotny zdobywca nagrody Fryderyk, dwukrotny laureat nagrody na festiwalu Dwa Teatry.

fot. Karolina Glanowska

 

Polecane

Edge Solo

Edge Solo

2 797,00 zł brutto
pixel