Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX
RAVEN MTi MAX

RAVEN MTi MAX

 • 27-calowa konsola produkcyjna Multi-Touch z najnowocześniejszym panelem wielodotykowym i potężnym oprogramowaniem sterującym RAVEN 4.0.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

W ostatniej dekadzie rewolucja technologiczna przekształciła dźwięk w medium, które jest produkowane i dostarczane w domenie cyfrowej. Potężne cyfrowe stacje robocze audio przeniosły całe studio nagraniowe do wirtualnego środowiska, w którym wszystkie elementy studia pojawiają się na ekranie komputera. Jednak to, czego brakowało w nowoczesnym studiu opartym na rejestracji i obróbce w domenie cyfrowej DAW, to ten sam potężny, a przy tym szybki workflow, co w przypadku konsolet studyjnych. Dlatego też zespół Slate Media Technology pracował nad rozwiązaniem, które ujrzało światło dzienne w 2012r. Skoro całe studio produkcyjne znajdowało się na ekranie komputera, to dlaczego nie zamienić tegoż ekranu w światowej klasy powierzchnię sterującą? I tak narodziła się seria konsol produkcyjnych Multi-Touch RAVEN. Od tego czasu system stał się jednym z ulubionych paneli sterujących pracą studia, zarówno tego wielkopowierzchniowego, jak i klimatycznych domowych pracowni. Inżynierowie miksu, producenci, instytucje edukacyjne czy sami artyści przygotowujący światowo brzmiące nagrania w domowych warunkach korzystają z rozwiązań serii RAVEN, a wśród nich znajdziemy takie nazwiska jak: Mark Needham, Terry Lewis, Will.i.am, Jimmy Douglass, Snoop Dogg, Steve Aoki, Chris Traynor (Bush), czy słynne akademie Full Sail University i SAE.

RAVEN MTi MAX został wyposażony we wszystkie potężne funkcje swoich poprzedników, przy utrzymaniu ceny na poziomie 27-calowych monitorów komputerowych z najwyższej półki!

RAVEN MTi MAX to najnowocześniejsza 27-calowa konsola produkcyjna Multi-Touch z najnowocześniejszym panelem dotykowym i potężnym nowym oprogramowaniem sterującym RAVEN 3.0. Korzystając z RAVEN MTi2, użytkownicy mają dostęp intuicyjny dostęp do faderów, ich przesuwania, czy kontroli pluginów w sposób, jakby były prawdziwym sprzętem. Oprogramowanie do sterowania RAVEN 3.0 zawiera również konfigurowalny przez użytkownika wielofunkcyjny TOOLBAR i wielokrotnie nagradzany BATCH COMMAND SYSTEM, potężną zautomatyzowaną aplikację do zadań, która zaoszczędzi inżynierom dźwięku godziny dziennie, wycinając żmudne zadania techniczne.

Wersja 4.0

Oprogramowanie RAVEN 4.0 zostało w pełni przeprojektowane względem poprzednich wersji, pozwalając na jeszcze bardziej intuicyjną pracę z oprogramowaniem DAW: Pro Tools 12-2023 (macOS & Windows)Logic Pro X (macOS)Ableton Live 9 – 11 (macOS & Windows)Cubase Pro 10 – 13 (macOS & Windows)Nuendo 10 – 13 (macOS & Windows)Studio One v4, v5, and v6 (macOS & Windows)Digital Performer 8 – 11 (macOS)Luna (macOS).

Fadery Multitouch

Wielodotykowe fadery RAVEN umożliwiają najbardziej precyzyjną kontrolę nad ustawieniami DAW. Integrując wielodotykowe wirtualne fadery 100 mm bezpośrednio z każdym DAW, inżynier ma bezproblemową kontrolę nad poziomami mieszania i automatyzacją. Fadery RAVEN mają wirtualne "wyczucie", które pozwala na intuicyjną akcję, która jest wygodna, a nawet przyjemna w użyciu. Dla najbardziej krytycznej automatyzacji, tryb FINE FADER może czterokrotnie zwiększyć rozdzielczość faderów, dzięki czemu z łatwością i perfekcją można uzyskać nawet najdrobniejsze ruchy w dół w pierwszym przejściu.

Funkcja Gestures

Jak sama nazwa wskazuje, GESTURES pozwala na klasyczne gesty wielodotykowe do sterowania ważnymi elementami DAW, takimi jak otwieranie i zamykanie wtyczek, wyciszanie i wyciszanie ścieżek, powiększanie i pomniejszanie i wiele więcej! Dynamiczne gesty automatycznie wykrywają DAW i używają prawidłowego profilu gestów dla DAW, jednocześnie automatycznie tłumacząc wszystkie kluczowe polecenia użytkownika do otwartej aplikacji. Użytkownicy mogą również ustawić własne "domyślne" gesty dla otwartej aplikacji. Profile gestów ustandaryzowane we wszystkich DAW. Pracują nawet do zadań poza twoim DAW!

Pasek narzędzi

W trybie paska narzędzi pasek narzędzi RAVEN jest zakotwiczony bezpośrednio przed rękami u podstawy ekranu dotykowego. Twoje elementy sterujące DAW są tam, gdzie chcesz: Transport, selektor okien Edycja/Miksuj - wygodne narzędzia do śledzenia, takie jak Record Looping, Click, Create Group i Undo. Użyj intuicyjnych gestów wielodotykowych na RAVEN NAVPAD, aby wykonać Scrub/Shuttle, Waveform Zoom, Track Zoom i Track Banking oraz RAVEN Batch Commands. Co najlepsze, ponieważ pasek narzędzi RAVEN jest wirtualny, można go konfigurować przez użytkownika - umieść elementy sterujące, które chcesz, tam, gdzie chcesz.

Zdalne sterowanie

Slate Remote rewolucjonizuje Twój przepływ pracy w sposób, w jaki musisz doświadczyć, aby uwierzyć. Slate Remote to darmowa aplikacja dla użytkowników iOS, dostępna w sklepie z aplikacjami dla każdego, kto ma RAVEN. Slate Remote automatycznie synchronizuje się z sesją RAVEN za pośrednictwem sieci Wi-Fi i zapewnia dostęp do niestandardowych poleceń wsadowych, umożliwiając zdalne wykonywanie zadań oszczędzających czas z dłoni.

System BATCH Command

System BATCH Command to prawdziwa rewolucja w kontroli oprogramowania DAW! Jest to seria wstępnie ustawionych i konfigurowalnych przycisków, które mogą automatycznie wykonywać do 1000 poleceń klawiszowych i kliknięć myszą. Za pomocą jednego przycisku system poleceń wsadowych umożliwia tworzenie natychmiastowych wysyłań słuchawek, nazw ścieżek, umieszczanie całych ścieżek perkusyjnych na siatce, eksportowanie łodyg i wiele więcej! System został zaprogramowany ze 100 wstępnie ustawionymi poleceniami dla każdego obsługiwanego przez nas DAW, z presetami dla muzyki, masteringu, postprodukcji i innych. Teraz możesz zapisywać własną automatyzację kliknięć myszą lub polecenia użytkownika programu za pomocą listy szybkiego wyboru, która zawiera setki predefiniowanych operacji DAW. Wystarczy dotknąć i przytrzymać przycisk polecenia partii, aby edytować, a będziesz miał dostęp do prawie nieograniczonych możliwości. Dzięki systemowi Batch Command zrobisz to wszystko szybciej i mądrzej.

Kontrola

Slate Control to w 100% analogowy system monitorowania zaprojektowany przez legendarnego profesjonalnego projektanta audio Paula Wolffa. Slate Control został zaprojektowany, aby zapewnić bezkompromisową klarowność dźwięku, zapewniając jednocześnie wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebuje studia z "sekcji środkowej" klasycznej konsoli.

*Opcjonalny system sterowania monitorem 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • 7 wejść stereo
 • 3 źródła głośników z włączoniem LFE na parę głośników.
 • 2 wyjścia stereofoniczne do zasilania wzmacniaczy słuchawkowych.
 • System Talk Back z wbudowanym mikrofonem i "Talkback Presets" do niezależnego wysyłania sygnału talkback do określonych wyjść.
 • Tryb CAL, aby wstępnie ustawić referencyjny poziom monitorowania.
 • Wyjście LFE z LPF i punktem zwrotniowym, fazą i poziomem.
 • Połączenia DB25 dla wejść i wyjść
 • Połączenia DB9 dla VU Aux i Talkback Aux
 • Zasilane wejścia USB 2.0 x2

* Gniazdo audio 33 mm do bezpośredniego odwoływania się z urządzenia z wyjściem słuchawkowym 33 mm (np. telefon komórkowy lub odtwarzacz audio).

Raven MTi MAX

 • Najnowocześniejszy 27-calowy wyświetlacz wielodotykowy o rozdzielczości HD 2560x1440
 • Możliwość obsługi aż 32 faderów z poziomu ekranu dotykowego Multi-Touch.
 • Funkcja BATCH pozwalająca na wyzwalanie kilku zadań jedną komendą
 • Aluminiowa obudowa
 • Całkowicie podświetlany diodą LED, aby zużywać mniej energii i emitować mniej EMI
 • 10-dotykowy wyświetlacz umożliwia różne funkcje wielodotykowe, takie jak sterowanie faderem i bardziej natychmiastowa integracja z większością głównych DAW
  Zapewnia praktyczną kontrolę nad wszystkimi parametrami DAW, a także działa jako główny ekran dotykowy komputera
 • Elastyczny i konfigurowalny, wielofunkcyjny TOOLBAR
 • Łatwa kompatybilność przy użyciu standardowego kabla HDMI i połączenia USB-A

Obsługa DAW

 • Pro Tools 12-2023 (macOS & Windows)
 • Logic Pro X (macOS)
 • Ableton Live 9 – 11 (macOS & Windows)
 • Cubase Pro 10 – 13 (macOS & Windows)
 • Nuendo 10 – 13 (macOS & Windows)
 • Studio One v4, v5, and v6 (macOS & Windows)
 • Digital Performer 8 – 11 (macOS)Luna (macOS)

Obsługiwane systemy operacyjne

 • macOS Catalina 10.15- Sonoma 14.1.1
 • Windows 10-11

PREZENTACJA PRODUKTU:

 

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel