Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Freqtube
Freqtube
Freqtube
Freqtube
Freqtube
Freqtube

Freqtube

 • Lampowy procesor, którego brzmienie ociepli Twoje miksy w tak szybki i intuicyjny sposób, jak korzystanie z programowej wtyczki oraz pomoże kontrolować parametry używanych pluginów.
4 222,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Freqtube to zmyślne czarne pudełko, którego zadaniem jest ocieplenie Twoich miksów wykonywanych w domenie cyfrowej oraz kontrola parametrów procesowania sygnału. W sposób intuicyjny i za pomocą dedykowanej aplikacji oraz zestawu potencjometrów, Freqtube nasyci każdy miks lampowym brzmieniem, tak często potrzebnym w przypadku miksów wykonywanych w naszym ulubionym programie DAW. 

Do dyspozycji mamy cztery lampy (2x12AX7, 2x12AT7), których możemy używać osobno na wybranej ścieżce, np. do ocieplenia partii wokalnych, czy wytłuszczenia ścieżki stopy. Druga możliwość to saturacja, np. sumy bębnów czy szyny stereo naszego miksu za pomocą pary lamp 12xAX7 albo 12AT7. Korzystając z intuicyjnej aplikacji, mamy wpływ nie tylko na wybór lamp, ale również możemy kontrolować takie parametry jak DRIVE, HARMONICS oraz ANALOG MIX. Dodatkowo możemy wybrać sposób filtrowania sygnału, a następnie dostroić częstotliwość, parametr dobroci Q, czy ustawić ilość wzmocnienia. Aplikacja wyświetla nazwę procesowanej ścieżki, dopasowując jednocześnie próbkowanie sygnału do ustawień naszego DAW. Jeżeli chodzi o poziom bufora, to do dyspozycji mamy 3 niezależne od naszego DAW ustawienia: 128, 256 lub 512 oraz dodatkowo możliwość aktywowania procesu obniżonej latencji. Co ciekawe, większość z parametrów możemy kontrolować za pomocą ośmiu potencjometrów umieszczonych na obudowie urządzenia, a przypisanie im konkretnych funkcji jest banalnie proste. 

Lampowe nasycenie w domenie cyfrowej - tego właśnie było Ci brak!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Analogowe ciepło

Wprowadź lampowe nasycenie do swoich miksów tworzonych w domenie cyfrowej.

Połączenie z komputerem

Połączenie USB-C z komputerami Mac i PC. 

Szybki powrót do ustawień

Przywołuj wszystkie analogowe ustawienia z poziomu dedykowanej aplikacji.

Multikanałowy

Możliwość procesowania kilku kanałów jednocześnie wysyłanych z poziomu programu DAW.

Pełna automatyka

Zautomatyzuj kontrolę parametrów przypisując je do analogowych potencjometrów w dedykowanym pluginie. 

Lampowe brzmienie

Cztery niezależne kanały nasycone brzmieniem lamp 2x12AX7 i 2x12AT7 daje możliwość analogowego procesowania zarówno osobnych ścieżek jak i szyny stereo. Teraz możesz miksować! 

Częstotliwość próbkowania

Dopasuj częstotliwość próbkowania aż do poziomu 192kHz dzięki wbudowanym konwerterom pracującym z ultra-niskim jitterem, połączonych bezpośrednio z obwodem analogowym urządzenia.

Kontrola z charakterem

Kontroluj parzyste lub nieparzyste harmoniczne i dodawaj analogowego wzmocnienia dla uzyskania bardziej agresywnego brzmienia. Przypisz osiem pokładowych potencjometrów do funkcji dostępnych z poziomu aplikacji i w taki sposób dobieraj parametry. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Zasilanie - 24W DC zasilacz marki Freqport w zestawie
 • Napięcie - 100Vac - 240Vac. 50/60Hz
 • Zakres temperatury - 0 to 50C
 • USB - Typ-C
 • Konwertery - 120dB DNR 32bit DAC, 116dB DNR 32bit ADC
 • Wymiary - 205mm (szer.) x 130mm (wys.) x 50mm (gł.)
 • Waga - 810g
 • Kontrola i wyświetlacz - wyświetlacz z pełną gamą kolorów, 8 potencjometrów z możliwością przypisania kontroli parametrów, włącznik urządzenia
 • Dodatki - zestaw do montażu w racku (osobny zakup) 
 • Kompatybilność - popularne programy DAW oraz system OS

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel