Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24
Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24

Royer Labs Sling-Shock RSM-SS24

  • Uchwyt antywstrząsowy do mikrofonów: SF-2, SF-24 i SF-24V
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Kosz antywstrząsowy przeznaczony do współpracy z mikrofonami marki Royer: SF-2, SF-24 oraz SF-24V, może również zabezpieczać inne mikrofony o budowie cylindrycznej zbliżonej do średnicy 1.5 cala.

Technologia Sling Shock

Kosz antywstrząsowy Sling-Shock to rewolucja w zakresie studyjnych akcesoriów, które wraz z mikrofonami, stanowią nieodłączny element każdej sesji nagraniowej. Projektanci Royer Labs postawili sobie za cel stworzenie wytrzymałego i łatwego w pozycjonowaniu kosza antywstrząsowego, zapewniającego wyjatkową wręcz izolację od wibracji, dudnienia, czy przydźwięków powstających podczas rejestracji materiału audio.

Każdy doświadczony realizator wie, że tradycyjne uchwyty mikrofonowe były częstą plagą sesji nagraniowych - powyciągane i zwisające sznurki, wytarte gumowe elementy, czy kiepskiej jakości zamocowania stawały się przyczyną upadku tych wszystkich ulubionych i pieczołowicie wypozycjonowanych mikrofonów, nie wspominając już o wszelkiego rodzaju niechcianych przydźwiękach pojawiających się w nagraniu.

W związku z tym projektanci Royer Labs stworzyli system, wykorzystujący nie rezonujące nylonowe sznurki i tłumiące drgania stalowe sprężyny, czego wynikiem jest pełna izolacja mikrofonu od wibracji powstałych podczas rejestracji, czy tych wytwarzanych przez stojak, na którym został zamocowany kosz antywstrząsowy Sling-Shock. To wszystko przekłada się na zmniejeszenie drgań, co ma z kolei wpływ na zniwelowanie pojawiającego się podczas rejestracji dudnienia, czy występującego w całym spektrum niskiej jakości hałasu degradującego brzmienie.

Uchwyt Sling-Shock eliminuje również wzbudzenia powstałe podczas bliskich ujęć mocno rozkręconych gitar, czy rejestracji innych źródeł generujących wysoki SPL. Dzięki temu realizatorzy mogą teraz nagrywać, nie martwiąc się o powstające w takich warunkach rezonanse, dudnienie czy irytujące, zbyt głośne wibracje statywu mikrofonowego, a ten jedyny w swoim rodzaju “take”, nie zostanie zakłócony przez nieodpowiedniej jakości uchwyt.

Dodatkowo w skład systemu wchodzi specjalnie zaprojektowany klips, który utrzymując nieruchomo nylonowy sznurek, minimalizuje jego wibracje.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Doskonała izolacja od wibracji, wstrząsów, czy dudnienia
  • Brak rezonansu podczas rejestracji instrumentów z wysokim SPL
  • Wyłożona filcową podszewką, odporna na zadrapania komora utrzymująca mikrofon
  • Brak jakichkolwiek gumowych elementów, które się wycierają, czy rozciągają z czasem
  • Wbudowany klips na nylonowy sznurek minimalizujący wibracje z nim związane
  • Łatwy w pozycjonowaniu
  • Dożywotnia gwarancja

PREZENTACJA PRODUKTU:

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

INSPIRACJE

pixel