Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core

Antelope Audio Galaxy 64 Synergy Core

 • 64-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii SC.
40 788,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

GALAXY 64 to pierwszy na świecie 64-kanałowy konwerter AD/DA, a przy tym interfejs pracujący w autorskiej technologii SC. Zamknięty w obudowie 2U, udostępnia uznaną w branży analogowo-cyfrową sekcję I/O, oferując 64 analogowe kanały wejściowe oraz taką sama ilość kanałów wyjściowych, jak i połączenia Dante, HDX, Thunderbolt 3, AES/EBU oraz MADI. Ten interfejs gwarantuje stabilną i intuicyjną obsługę wszystkich sygnałów w studiu lub na scenie.

Technologia Synergy Core

Uzbrojony w rewolucyjną technologię SC, GALAXY 64 bazuje na trzech autorskich chipach FPGA, sprzężonych z aż dwunastoma procesorami ARM DSP. Taki zestaw umożliwia dowolną konfigurację i procesowanie dziesiątków strumieni audio trafiających i wychodzących z urządzenia oraz wykorzystywanie setek niskolatencyjnych, pokładowych efektów studyjnych, a to wszystko bez jakiegokolwiek obciążania procesora używanego przez nas komputera. To wszystko pozwala przetwarzać zaawansowane sesje wykorzystujące masę efektów wzbogacających brzmienie. Warto odnotować, że trzeci z chipów FPGA odpowiedzialny jest za matrycę trasowania sygnałów oraz konwersję.

Prawdziwie uniwersalny

Zaprojektowany z myślą o światowej klasy studiach nagraniowych, post-produkcyjnych i transmisyjnych, salach koncertowych, czy innych miejscach gdzie konwersja sygnału jest niezmiernie ważna, GALAXY 64 zapewnia wystarczającą ilość kanałów do wykonania wszystkich potrzebnych połączeń, procesowania sygnału na najwyższym poziomie i koniecznej w pracy studyjnej i koncertowej stabilności działania.

Szybka integracja, szerokie połączenia I/O

Trzeba to powiedzieć - ten pierwszy na świecie 64-kanałowy konwerter AD/DA zamknięty w obudowie 2U interfejs nie tylko świetnie pasuje do high-end'owych studyjnych instalacji, których zadaniem jest transmisja sygnału na długich dystansach, ale również tam, gdzie po prostu brakuje miejsca na szerszy system procesorów rackowych. Ten wszechstronny interfejs łączy w jedno kilka urządzeń: konwerter, cyfrowy patch bay, systemy Dante, MADI oraz HDX, jak i interfejs  Thunderbolt 3. Dzięki temu spora ilość zewnętrznych preampów oraz sygnałów może być wysyłana w obie strony z interfejsu przy pomocy złącz D-Sub 25, a z kolei cyfrowa ekspansja jest możliwa dzięki optycznemu MADI, ADAT, i portom S/PDIF.

Szybki workflow podczas obszernych sesji

Inaczej niż w systemach modularnych, sekcja I/O jest tu przez cały czas pod ręką, bez konieczności zmiany platform, czy ustawień, co pozwala na łatwe przełączanie się podczas pracy nad kilkoma sesjami jednocześnie. Dodatkowo wykorzystując rewolucyjną technologię FPGA, możemy zaprogramować system bazujący na połączeniach HD lub HDX w 128 kanałów I/O działających w Pro Tools, nawet przy rozdzielczości 192kHz!

Szybsze przygotowanie sesji i dodatkowe możliwości podczas miksowania

Wykorzystane w interfejsie cyfrowe trasowanie oddaje nam do dyspozycji kompletny wirtualny 'patch-bay', który szybko pomoże posortować wszystkie kanały wychodzące i wracające do GALAXY 64. Aby ułatwić pracę jeszcze bardziej, możemy korzystać z intuicyjnej funkcji 'drag & drop' oraz przypisywać kolory do każdego z sygnałów, co na pewno zaoszczędzi czas już na początku sesji. Oprócz tak intuicyjnie rozwiązanego trasowania sygnałów, programowy panel kontrolny umożliwia nam przesyłanie odtwarzanych z DAW kanałów przez efekty, tworzenie presetów, co pozwala na szybką konfigurację podczas miksu.

Krytyczny odsłuch

GALAXY 64 został wyposażony w najwyższej jakości konwertery, zapewniające najniższy THD i SNR, porównując z podobnymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Z bezpiecznym zapasem dynamiki na poziomie 124dB po stronie cyfrowej, 128db w stopniu analogowym i aż 130db na wyjściu monitorów, ten interfejs zapewnia precyzyjną i transparentną konwersję z dokładną reprodukcją transjentów. A co najważniejsze, GALAXY 64 nie potrzebuje dodatkowych zewnętrznych konwerterów odpowiedzialnych za odsłuch materiału audio, ponieważ zapewnia krytyczny odsłuch pozbawiony jakiejkolwiek koloryzacji brzmienia, dzięki zastosowanym tu masteringowej jakości złączom wyjściowym.

Jitter Management i taktowanie AFC

Będąc pionierem w taktowaniu z wykorzystaniem zegara atomowego firma Antelope Audio korzysta z ponad dwudziestu lat doświadczeń w branży pro-audio, wykorzystując je w procesie tworzenia i produkcji interfejsów. Z kryształowym oscylatorem oraz super dokładnym 64-bitowym algorytmem jitter management, GALAXY 64 udostępnia pozbawione jakichkolwiek artefaktów najwyższej jakości procesowanie, kiedyś możliwe do uzyskania wyłącznie w najdroższych studiach na świecie. Skutkuje to eliminacją jittera, poszerzoną bazą stereo oraz dokładną separacją odsłuchiwanych sygnałów, zapewniając również ultra niskie wachania częstotliwościowe w stosunku do zmian temperatury oraz innych parametrów.

*kabel Thunderbolt 3 nie jest częścią zestawu

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Sekcja CYFROWA

 • 2 porty Dante - audio over IP - do 64 kanałów
 • 2 porty Thunderbolt 3 - do 64 kanałów
 • 4 porty HDX dla integracji z Pro Tools - do 128 kanałów
 • Platforma SC - 3xFPGA, 12xDSP
 • Łączność AES, MADI optyczne i S/PDIF
 • Połączenia typu 'Daisy-chain' dla Thunderbolt 3 i MADI optycznego
 • Pełna łączność Dante

Sekcja ANALOGOWA

 • 64 analogowe kanały wejściowe pracujące w oparciu o 8 złącz D-SUB25
 • 64 analogowe kanały wyjściowe pracujące w oparciu o 8 złącz D-SUB25

System taktowania

 • 64-bitowe taktowanie AFC (Acoustically Focused Clocking) wykorzystujące autoski algorytm Jittera
 • Referencyjne wejście 10M z BNC
 • Taktowanie Word-clock & Loop-sync z BNC

Kontrola i monitoring

 • Zaawansowany, programowy panel kontrolny
 • Cyfrowa krosownica 'patch-bay' i matryca trasowania sygnałów
 • Urządzenie wolnostojące w obudowie 2U
 • Niskolatencyjne miksery bezpośredniego monitoringu
 • Kompatybilność z komputerami PC Windows oraz Mac

Konwersja

 • 130dB DNR w trakcie monitoringu DAC
 • 128db DNR wyjście DAC
 • 124dB DNR wejście ADC
 • Próbkowanie do 192 kHz przy 24 bitach

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

INSPIRACJE

Przewodnik po ofercie Antelope Audio
Gdy ponad siedem lat temu firma Antelope Audio, znana już dobrze na rynku audiofilskim, ale debiutująca wśród producentów sprzętu studyjnego, pokazała trzydziestodwukanałowy przetwornik ADDA Orion32, wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi. Do tego czasu interfejsy pozwalały zazwyczaj na konwersję ośmiu, góra szesnastu kanałów poprzez USB, a tu nieznana szerzej firma w podobnej cenie wprowadzała możliwość rejestracji aż trzydziestu dwóch śladów jednocześnie! Tej rewolucji nic nie było już w stanie zatrzymać. Co z niej wynika w 2021 roku, i co możesz dla siebie znaleźć w ofercie Antelope Audio, przekonasz się, czytając poniższe opracowanie.
Zobacz więcej
pixel