• Zgarnij mikrofon, DAW i ponad 50 efektów - kup wybrany interfejs Synergy Core i odbierz prezenty warte 12000PLN

Zgarnij mikrofon, DAW i ponad 50 efektów - kup wybrany interfejs Synergy Core i odbierz prezenty warte 12000PLN

 • Kup wybrany interfejs Synergy Core i odbierz DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo, pakiet doskonałych wtyczek wraz z AFX2DAW oraz pełną wersję Bitwig Studio DAW!
Antelope Audio

Grudzień to nie tylko czas przedświątecznych porządków, prezentów i podsumowań mijającego roku, ale też chwila na przyjrzenie się potrzebom naszego studia, czy domowej pracowni przed kolejnym sezonem pełnym muzycznych wyzwań. Dlatego wraz z Antelope Audio zdecydowaliśmy się na przedłużenie promocji, która spotkała się z tak optymistycznym przyjęciem. Mamy nadzieję, że wymarzony interfejs, teraz bogato wyposażony w pokładowe efekty, pozwoli rozwinąć brzmieniowe skrzydła, zapewniając profesjonalny sznyt Twoim nagraniom i miksom.

ZGARNIJ MIKROFON, DAW & PONAD 50 efektów

Z WYBRANYMI INTERFEJSAMI SYNERGY CORE

oferta ważna do 31/01/2022

Decydując się na zakup jednego z wybranych interfejsów z serii Synergy Core, otrzymasz zestaw prezentów wart aż 12000PLN! Mamy dla Ciebie DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo, wraz z dedykowanymi emulacjami klasycznych pojemnościówek, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli Ci wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. W zestawie znajdziesz również pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW!

zengo edge solo small

Decydując się na zakup jednego z wybranych interfejsów z serii Synergy Core, otrzymasz zestaw prezentów wart aż 12000PLN! Mamy dla Ciebie DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo, wraz z dedykowanymi emulacjami klasycznych pojemnościówek, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli Ci wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. W zestawie znajdziesz również pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW! 

Zgarnij DARMOWY mikrofon, DAW i ponad 50 efektów!

Jak to działa? 

1. Zamów jeden z wybranych interfejsów Synergy Core w okresie od 01.12.2021 do 31.12.2021 i odbierz DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo wyposażony w 18 emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych, pakiet 15 zawodowo brzmiących wtyczek wraz z afx2daw oraz pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW.

2. Mikrofon Edge Solo zostanie wysłany do Ciebie kurierem wraz z interfejsem.

3. Odwiedź stronę Antelope Audio, zarejestruj się i uzyskaj dostęp do 18 emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych oraz zestawu studyjnych efektów, w których skład wchodzą vintage'owe preampy, korektory czy kompresory, świetnie brzmiące zestawy gitarowe i wiele innych. Podczas aktywacji otrzymasz również maila z licencją na Bitwig Studio DAW, która to dodatkowo umożliwi Ci również przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania przez cały rok. Aktywacji interfejsu należy dokonać najpóźniej do 15.01.2022.

* Licencja jest częścią w/w oferty specjalnej i nie może zostać odsprzedana.

Sprawdź co otrzymasz w zestawie:

 

Poznaj interfejsy Synergy Core:

Twój nowy mikrofon:

 • Edge Solo - wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy z pojedynczą kapsułą, emulujący brzmienie legendarnych mikrofonów studyjnych.

Platforma Synergy Core – wbudowany silnik umożliwiający realnie brzmiące emulacje klasycznego sprzętu studyjnego oraz legendarnych mikrofonów.

 • Bezlatencyjny monitoring podczas nagrywania z wykorzystaniem efektów
 • Możliwość dodawania kolejnych kanałów wykorzystujących efekty w programie DAW w procesie miksowania i masterowania nagrań, bez obciążania procesora komputera
 • Kontrolowanie i przywoływanie ustawień efektowych z poziomu natywnej wtyczki AFX2DAW podczas pracy z komputerem Mac wyposażonym w złącze Thunderbolt
 • Możliwość poszerzenia dostępnej biblioteki efektów Antelope o kolejne moduły (osobny zakup), która oprócz wykorzystywania emulacji klasycznych konstrukcji studyjnych (Neve, API, SSL, itd.) oferuje również modelowanie rzadziej spotykanych urządzeń budowanych w Europie (Filtek, Neumann, Studer, itd.)
 • Biblioteka efektów dająca dostęp do ponad 20 emulacji klasycznych mikrofonów studyjnych

Od legendarnych klasyków do rzadko spotykanych efektów studyjnych

Każdy interfejs z serii Synergy Core został wyposażony w darmowy pakiet doskonale brzmiących wtyczek programowych - w zestawie preampów znajdziemy tu precyzyjne emulacje klasycznych urządzeń studyjnych, które sprawdzą się zarówno podczas rejestracji ścieżek wokalnych, gitar oraz zestawu perkusyjnego, czy wykorzystywanego w Abbey Road przedwzmacniacza mikrofonowego RD-47, który zdefiniowął brzmienie nagrań lat 60. W sekcji korektorówkażdy z łatwością wybierze swojego faworyta - od zainspirowanego klasyczną brytyjską konstrukcją UK-69, przez lekko zmodyfikowany, tłusto brzmiący VEQ-1, będący odzworowaniem słynnej lampowej konstrukcji z lat 60, po nowatorski, prosty w obsłudze, a perfekcyjny w działaniu 5-zakresowy Parametric EQ stworzony przez projektantów Antelope. W dziale kompresorów już same nazwy mówią za siebie: Tubechild 670, Groove Hill Liverpool, czy autorski Stay-Levinwytłuszczą sygnał źródłowy w ten charakterystyczny, anologowo brzmiący sposób. Oczywiście nie zapomniano o gitarzystach - w skład każdego z pakietów wchodzi zestaw 11 wzmacniaczy gitarowych, emulujących zestawy vintage, takie jak Tweed Deluxe, Overange 120 czy Top30 po high-endowe Burnsphere oraz Modern, będący odwzorowaniem kalifornijskiego head'a z charakterystycznym grillem wykonanym z ryflowanej blachy.   

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia słuchowe, przy wszystkich vintage’owych efektach zdecydowano się na zachowanie nieliniowej charakterystyki oryginalnych konstrukcji. Jeżeli tego jeszcze mało, to do dyspozycji mamy również o wiele rzadziej emulowane, często niedostępne lub bardzo rzadko spotykane procesory studyjne, po dokładnym przeanalizowaniu których, zespół Antelope przełożył ich specyficzne analogowe własności na emulacje programowe, które teraz możesz wykorzystać jako coś unikatowego w trakcie swoich produkcji studyjnych.

Interfejsy z serii Synergy Core

Każdy z interfejsów wchodzących w skład serii Synergy Core pozwala wreszcie wkroczyć w ten często nieosiągalny i tajemniczy świat branży pro-audio, umożliwiając tworzenie produkcji muzycznych na profesjonalnym poziomie, nie tylko w specjalnie zaadoptowanych studyjnych pomieszczeniach, ale również w domowym studiu, sali prób czy nawet w trasie.

Vintage Hi-Fi

Innowacyjna technologia taktowania, jak i dedykowane algorytmy jittera, z których słynie firma Antelope, stanowią trzon każdego z interfejsów serii Synergy Core. W połaczeniu z customowymi preampami oraz charakteryzujących się wysokimi osiągami konwerterami AD/DA, otrzymujesz klucz do charakterystycznego, nowoczesnego, choć często opartego na efektach vintage’owych brzmienia.

Pokładowe procesowanie

Wszystkie interfejsy działające w zaawansowanej technologii Synergy Core nie obciążają procesora komputera, ponieważ całe przetwarzanie dźwięku odbywa się dzięki zastosowanym autorskim chipom FPGA (Field Programmable Gate Array) oraz procesorom DSP, zainstalowanym w każdym z urządzeń. Umożliwia to niczym nie zakłóconą rejestrację i monitoring w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem dostępnych wtyczek i bez słyszalnej latencji. Sprawdza się to nie tylko w studiu, ale może nawet przede wszystkim na scenie!

Kompatybilność

Wszystkie interfejsy z serii Synergy Core oferują połączenia Thunderbolt i USB, wykorzystując przy tym specjalnie przygotowane drivery dla Mac i Windows, gwarantujące niską latencje podczas pracy z materiałem audio.

Ważne

Oferta ważna jest tylko w przypadku zakupu wybranego, nowego interfejsu Synergy Core u autoryzowanego sprzedawcy, w okresie od 01.10.2021 do 30.11.2021. W przypadku rezygnacji z zakupu, należy zwrócić interfejs do siedziby Musictoolz, a wraz z nim dostarczyć otrzymany mikrofon Edge Solo i wyrejestrować wcześniej aktywowane wtyczki. 

Wybierz swój interfejs:

Zen Go Synergy Core - doskonałe rozwiązanie kiedy nagrywasz i produkujesz w domowej pracowni, czy organizujesz solowe występy

 • Podręczny interfejs wyposażony we wszystko, z czego słyną urządzenia Antelope Audio
 • Dwa wysokiej jakości preampy mikrofonowe
 • Przetworniki ADDA oferujące dynamikę do 127 dB
 • Pakiet pokładowych efektów
 • Dwa doskonale brzmiące wyjścia słuchawkowe
 • 64-bitowy zegar.
 • Zasilanie przez USB, co sprawia, że teraz możesz już pracować gdzie tylko zechcesz

Zen Q Synergy Core - nowoczesny interfejs biurkowy oferujący doskonałe brzmienie, połączenie Thunderbolt i rozszeszenie ADAT oraz bezlatencyjne i nie obciążające CPU procesowanie

 • Połączenie Thunderbolt 3 z zaawansowanym sterownikiem audio zapewniającym zoptymalizowane strumieniowanie, odtwarzanie oraz nisko-latencyjne nagrywanie. 
 • W pełni profesjonalne brzmienie oraz stabilność dzięki wysoko efektywnym chipom konwersji AD/DA i właściwemu taktowaniu 64-bit AFC™ (Acoustically Focused Clocking).
 • 2 dyskretne, ultra-liniowe preampy mikrofonowe zaprojektowane w podobny sposób jak autentyczne obwody konsolet studyjnych, znane z klasycznego, ciepłego brzmienia i charakterystycznej dźwiękowej głębi z możliwością wyboru trybu pracy - mikrofonowego, liniowego lub wysokoimpedacyjnego Hi-Z. 
 • 2 dodatkowe wejścia analogowe, również z możliwością przełączania się pomiędzy trybami liniowym/Hi-Z, w czasie rzeczywistym i z niską latencją podczas procesowania aż 37 analogowo modelowanych efektów serii Synergy Core z możliwością rozbudowania biblioteki o ponad 50 kolejnych emulacji i efektów.
 • Wszechstronna sekcja I/O z 8 dodatkowymi wejściami ADAT oraz stereofonicznymi S/PDIF.

Zen Tour Synergy Core – do pracy w domowym studiu, studiach projektowych oraz do wykorzystania na scenie

 • Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (6DSP/2FPGA) z 4 wejściami instrumentalno-liniowymi oraz 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 50 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny.
 • Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych
 • Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu
 • Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze
 • Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych
 • Rozszerzanie ADAT & SPDiF
 • Wbudowana funkcja Talkback Mic

Discrete 4 Synergy Core – przeznaczony dla wymagających twórców pracujących samemu lub grających w zespołach

 • Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 4 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy
 • 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny
 • Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych
 • Niskolatencyjny mikser DSP umożliwiający osobne miksy dla każdego z muzyków, przesyłane do 4 niezależnych wyjść słuchawkowych
 • Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych
 • Rozszerzanie ADAT & SPDiF
 • Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock

Discrete 8 Synergy Core – przeznaczony dla muzyków pracujących w studiach projektowych oraz nagraniowych

 • Interfejs pracujący w technologii Synergy Core (2DSP/1FPGA) z 8 wejściami mikrofonowo-liniowymi/efektami channel strip x 8 slotów każdy 36 darmowych efektów DSP umożliwiających natychmiastowy start z Twoim projektem: mikrofonowe preampy, EQ, kompresory i limitery, bramka szumów, pogłos oraz gitarowe wzmacniacze i kolumny
 • Udostępniająca studyjną jakość ścieżka rejestrująca sygnał – dyskretne, 6-tranzystorowe, niskoszumowe preampy pracujące w klasie A, konwertery A/D oferujące 121dB headroom, słynne, 64-bit DDS taktowanie Antelope wraz z jitter management umożliwiające rejestrację bez niechcianych artefaktów dźwiękowych
 • Możliwość ręcznej kontroli natężenia mikrofonowego sygnału wejściowego za pomocą potencjometrów umieszczonych na panelu przednim
 • Pracujące w masteringowej jakości złącza wyjściowe zapewniające 130dB headroom, niezbędne w trakcie krytycznego odsłuchu w procesie miksowania materiału audio czy masteringu.
 • Złącza reampingu pozwalające na przetwarzanie zarejestrowanych ścieżek gitarowych i basowych przez zewnętrzne wzmacniacze
 • Złącza wyjściowe DC-coupled umożliwiające sterowanie CV syntezatorów analogowych
 • Rozszerzanie ADAT & SPDiF Zapewniający stabilne taktowanie dla zewnętrznych urządzeń studyjnych dzięki 2 złaczom wyjściowym WordClock

Orion Synergy Core - studyjny kombajn i serce Twojego studia

 • 12 dyskretnych, ultra-liniowych preampów mikrofonowych z możliwością uzyskania wzmocnienia aż do 75dB
 • 18 cyfrowych kanałów I/O (2 × ADAT, S/PDIF, Word Clock)
 • Konwersja AD/DA oferująca headroom na poziomie 130dB przy taktowaniu 64-bit AFCTM
 • Platforma działających w czasie rzeczywistym efektów Synergy Core, obsługiwanych na pokładzie interfejsu przez 6 chipów DSP & 2 chipy FPGA, bez obciążania procesora Twojego komputera
 • 2 pary wyjść dla monitorów, co umożliwia przeprowadzanie szybkich porównań A/B oraz 2 niezależne stereofoniczne wyjścia słuchawkowe 

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Najczęściej zadawane pytania
Potrzebujesz pomocy? Chcesz zadać niestandardowe pytanie? Zadaj pytanie
Zobacz opinie klientów

Dobierz rekomendowane produkty

Galaxy 32 Synergy Core

Galaxy 32 Synergy Core

32-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii Synergy Core.
22 391,00 zł25 827,00 zł
Galaxy 64

Galaxy 64

64-kanałowy interfejs AD/DA, Dante, HDX, Thunderbolt 3 pracujący w rewolucyjnej technologii SC.
41 996,00 zł46 977,00 zł
AMARI

AMARI

Masteringowej jakości desktopowy konwerter AD/DA wykorzystujący transmisję USB 3.1, wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy oraz bezkompromisowo precyzyjny zegar.
15 017,00 zł
Zen Go Synergy Core + Edge Solo - Limited Edition

Zen Go Synergy Core + Edge Solo - Limited Edition

Promocyjny zestaw, w którego skład wchodzi nowoczesny, kompaktowy i oferujący doskonałe brzmienie interfejs Zen Go Synergy Core, mikrofon Edge Solo i pakiet studyjnych efektów, w tym AFX2DAW oraz Auto-Tune.
3 195,00 zł
Zen Go Synergy Core

Zen Go Synergy Core

Kompaktowy, nowoczesny i doskonale brzmiący interfejs z serii Synergy Core teraz w wersji limitowanej, gdzie w zestawie znajdziemy 15 dodatkowych efektów, oprogramowanie AFX2DAW oraz 16-ścieżkowy DAW Bitwig Studio
2 263,00 zł
Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Discrete 4 Synergy Core (DEMO)

Rewolucyjne interfejsy DSP umożliwiające modelowanie studyjnych efektów oraz klasycznych mikrofonów w autorskiej technologii FPGA, nie obciążającej procesora komputera oraz gwarantującej ultra niską latencję i najwyższej jakości taktowanie.
Discrete 4 Synergy Core

Discrete 4 Synergy Core

Rewolucyjny interfejs DSP umożliwiający modelowanie studyjnych efektów oraz klasycznych mikrofonów w autorskiej technologii FPGA, nie obciążającej procesora komputera oraz gwarantującej ultra niską latencję i najwyższej jakości taktowanie.
4 960,00 zł
Axino Synergy Core (DEMO)

Axino Synergy Core (DEMO)

Nowoczesny mikrofon, interfejs audio i platforma dająca dostęp do świetnie brzmiących emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych i efektów programowych. Sprawdzi się doskonale podczas domowych produkcji, prowadzenia webcastów, czy nagrywania w terenie.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel