Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Discrete 4 Pro Synergy Core
Nasz bestseller

Discrete 4 Pro Synergy Core

 • Rewolucyjny interfejs DSP umożliwiający modelowanie w nie obciążającej CPU, z ultra niską latencją i doskonałym taktowaniem. W zestawie ponad 90 studyjnych efektów Synergy Core oraz oprogramowanie Bitwig Studio Essentials.
4 697,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Oszczędź kupując więcej

Discrete 4 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials

Discrete 4 Pro Synergy Core + Slate VSX Essentials

6 285,00 zł(Taniej w zestawie o 15%)
5 315,00 zł brutto
Zobacz kolekcję

Bazując na flagowym interfejsie Discrete 4 Synergy Core, który wprowadził entuzjastów homerecordingu na wyższy poziom zarówno w kwestii  jakości dźwięku jak i możliwości jego kreowania, inżynierowie Antelope Audio przygotowali prawdziwą rewolucję - Discrete 4 Pro Synergy Core.

 

OFERTA SPECJALNA!

01/04/2024 - 30/06/2024 

w zestawie z interfejsem:

Ponad 90 pokładowych efektów SYNERGY CORE 

Bitwig Studio Essentials

*wtyczka afx2daw nie jest częścią zestawu 

 

W porównaniu z poprzednimi wersjami urządzenia, znajdziemy tu:

 • Zaawansowaną wirtualną krosownicę ułatwiającą trasowanie sygnałów według naszych potrzeb
 • Port Thunderbolt 3 zapewniający połączenia z ultra-niską latencją i rozszerzonym I/O
 • Możliwość zapisywania i natychmiastowego przywracania ustawień w panelu kontrolnym urządzenia
 • Poszerzone możliwości wykorzystania wtyczek
 • Konwertery A/D najnowszej generacji z dynamiką 130db na wyjściu monitorów

Bazując na poprzednich wersjach, otrzymujemy również:

 • 4 preampy mikrofonowe klasy A o dyskretnej architekturze opartej na tranzystorach oferujących wzmocnienie na poziomie 65dB, wystarczające dla wszelkiej maści mikrofonów, w tym wstęgowych czy Shure SM7B i pracujących w jakości znanej ze studyjnych konsolet
 • 4 analogowe kanały wyjściowe 'DC-coupled' (D-Sub 25), 2 wyjścia reampingu (TRS), ADAT & S/PDIF (łącznie 10 wejść/wyjść). Pełna sekcja I/O może być używana jednocześnie i w czasie rzeczywistym
 • Najwyższej jakości konwersja AD/DA z dynamiką konwersji A/D na poziomie 122dB i D/A na wyjściu monitorów równej 130dB
 • 64-bitowa technologia taktowania AFC gwarantująca przestrzenny obraz stereo i dobrze słyszalną separację ścieżek 
 • 37 efektów Synergy Core modelowanych w oparciu o rzeczywiste analogowe klasyki studyjne z możliwością rozszerzenia o kolejne 60. Wszystkie wtyczki umożliwiają rejestrację w czasie rzeczywistym z niezauważalną latencją.  
 • Dwie opcje trasowania sygnału – standardowa pozwalająca na wybór źródeł z rozwijanego menu dla każdego z kanałów lub zaawansowana umożliwiająca korzystanie z wirtualnej krosownicy i routowanie sygnałów wg naszych potrzeb z możliwością zachowywania ustawień.

Nowe horyzonty w procesowaniu sygnału 

Discrete 4 Pro Synergy Core to scalenie masywnej biblioteki efektów pracujących w autorskiej technologii FPGA z platformą DSP,   co przekłada się na odciążenie procesora komputera podczas procesowania sygnału, czego rezultatem jest ekstremalnie niska latencja, umożliwiająca niczym nie zakłóconą rejestrację i odsłuch z wykorzystaniem efektów w czasie rzeczywistym. Podczas gdy bazująca na specjalnym chipie technologia FPGA otwiera przed użytkownikiem drzwi do biblioteki legednarnych studyjnych efektów i klasycznych mikrofonów, platforma DSP gwarantuje efektywną pracę przy obniżonej latencji, co sprawdza się w sytuacjach wykorzystywania takich wtyczek jak brzmienia syntezatorów, samplerów, czy wszelkiej maści innych efektów obciążających procesor komputera. 

Stale rozrastająca się biblioteka efektów

Interfejs Discrete 4 Pro Synergy Core oddaje w ręce uzytkownika bibliotekę zawierającą aż 36 pracujących w czasie rzeczywistym efektów, skrupulatnie modelujących brzmienie legendarnych, często już niedostępnych urządzeń. Jeżeli to jeszcze mało, to wykorzystując stworzoną przez Antelope wtyczkę AFX2DAW Bridge możliwe jest poszerzenie biblioteki o 35 kolejnych efektów.

Po prostu jakość

Na zaawansowaną architekturę interfejsu Discrete 4 Synergy Core składają się doskonale brzmiące dyskretne preampy mikrofonowe, które wykorzystują 6 tranzystorów, pozwalające osiągnąć jakość znaną z konsolet studyjnych. Opracowany i przygotowany przez samego Igora Levina, właściciela firmy Antelope obwód, jest wynikiem dokładnej analizy przedwzmacniaczy mikrofonowych, których brzmienie ukształtowało niezliczoną ilość ponadczasowych nagrań. Ten zaawansowany układ, który w skrócie można określić mianem "modern classic", został stworzony z myślą o produkowanych przez Antelope mikrofonach z serii Edge i Verge, modulujących brzmienie legendarnych mikrofonów studyjnych. W połączeniu z tak zaawansowanym interfejsem udało się osiągnąć niespotykaną dotąd synergię na rynku aplikacji wykorzystywanych zarówno w homerecordingu, jak i podczas nagrań w studiu, sali prób, czy na koncertach.

Poszerzony zakres dynamiki

Biorąc pod uwagę technologię konwersji dźwięku AD/DA , inżynierowie Antelope wykorzystują w swoich konstrukcjach wyłącznie najnowsze komponenty, co między innymi pozwala na podniesienie zakresu dynamiki do poziomu 121 dB, przy próbkowaniu 192kHz. Gwarantuje to przesyłanie rejestrowanych dźwięków w niespotykanej dotąd jakości. W połączeniu z nowoczesną architekturą zintegrowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych i uznanym w branży pro-audio taktowaniem, z którego słyną produkty Antelope, rejestrowany za pomocą interfejsu sygnał brzmi potężnie, a jednocześnie naturalnie. 

Jitter Management i taktowanie AFC

Będąc pionierem w taktowaniu z wykorzystaniem zegara atomowego firma Antelope Audio korzysta z ponad dwudziestu lat doświadczeń w branży pro-audio, wykorzystując je w procesie tworzenia i produkcji interfejsów. Z kryształowym oscylatorem oraz super dokładnym 64-bitowym algorytmem jitter management, Discrete 4 Pro Synergy Core udostępnia pozbawione jakichkolwiek artefaktów najwyższej jakości procesowanie, kiedyś możliwe do uzyskania wyłącznie w najdroższych studiach na świecie. Skutkuje to eliminacją jittera, poszerzoną bazą stereo oraz dokładną separacją rejestrowanych sygnałów, zapewniając również ultra niskie wachania częstotliwościowe w stosunku do zmian temperatury oraz innych parametrów.

Bez latencji

Pracując z interfejsem Discrete 4 Pro Synergy Core, użytkownicy systemu operacyjnego Windows mogą korzystać z niesamowicie szybkiego i stabilnego drivera Thunderbolt gwarantującego pracę z ultra niską latencją liczoną w podmilisekundach. 

Analogowa i cyfrowa sekcja I/O

Szerokie możliwości połaczeń analogowo cyfrowych jak i możliwość wykorzystania portów USB oraz Thunderbolt dla połączenia z komputerem, zapewniają interfejsowi Discrete 4 Synergy Core prowadzenie w wyścigu z innymi urządzeniami tego typu wykorzystującymi procesowanie DSP. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji cztery wejścia mikrofonowe, cztery wejścia liniowe, parę wyjść dla monitorów, cztery wyjścia słuchawkowe oraz S/PDiF. Poszerzenie sekcji cyfrowej jest możliwe z wykorzystaniem łańcucha ADAT. Dodatkowo wyjścia zegara Word Clock umożliwiają dystrybucję zintegrowanego, niesamowicie wydajnego zegara w całym studiu. 

Modelowanie Accusonic 3D 

Dostępny w Discrete 4 Pro Synergy Core silnik modelujący Accusonic 3D daje możliwość przemiany mikrofonów z serii Edge & Verge w najwyższej jakości konstrukcje typu vintage. Dodatkowe możliwości to opcja kształtowania finalnego brzmienia z pełną kontrolą nad efektem zbliżeniowym i zmianą charakterystyki przed lub po nagraniu. Każdy użytkownik interfeju napędzającego te mikrofony może korzystać z kolekcji klasycznych i rzadko już spotykanych mikrofonów zarówno podczas odsłuchu jak i nagrywania, pomagając muzykom osiągnąć najlepsze rezultaty podczas rejestracji materiału.

Produkowane w Europie

Przenośny i wytrzymały interfejs został zamknięty w wykonywanej maszynowo aluminiowej obudowie. Każdy egzemplarz jest ręcznie składany w umiejscowionej w Europie fabryce należącej do firmy Antelope oraz poddawany restrykcyjnym standardom, zarówno jeżeli chodzi o monitoring zastosowanych komponentów, jak i kontrolę jakości. Warto zauważyć, że tego typu standardy i dbałość o szczegóły podczas produkcji, są spotykane wyłącznie na rynku produktów butikowych. 

Dodatkowe możliwości

Wykorzystując superszybkie łącze Thunderbolt oraz wtyczkę afx2daw* możliwe jest aplikowanie efektów Synergy Core jako insertów wewnątrz ulubionego programu DAW, co ułatwia pracę, dając dostęp do natychmiastowej automatyki efektów. 

*kabel Thunderbolt 3, jak i wtyczka afx2daw nie są częścią zestawu

37 efektów w zestawie:

 • 2 Preamps (Gyraf Gyratec IX, BA-31)
 • 4 Equalizers (incl. VEQ-1A, VMEQ-5)
 • 5 Compressors & Limiters (incl. Stay-Levin, FET-A76, VCA160)
 • 22 Guitar Amps & Cabs (incl. Bluelux 1x12, Tube Guitar Amp)
 • 2 Special Processing Effects (Expander, Noise Gate)
 • 1 Reverb Effect (Auraverb)
 • 1 Guitar Tuner (A-Tuner)

Lista wszystkich efektów w zestawie:

 • Gyraf Gyratec IX - Dual Tube Mic Preamp with HPF
 • VCA160 - VCA Compressor / Limiter
 • Stay-Levin - Vari-Mu Tube Compressor
 • FET-A76 - FET Compressor / Limiting Amplifier
 • VEQ-1A - 2-Band Tube EQ
 • VMEQ-5 - 3-Band Tube Mid-Range EQ
 • X903 - VCA Compressor / Limiter
 • PowerFFC - Feed-Forward Compressor
 • Clear Q - Parametric EQ
 • Power EX - Expander
 • VEQ-HLF - Tube 2-Band HPF / LPF
 • Auraverb - Reverb
 • BA-31 - Germanium Mic Preamp
 • Power Gate - Noise Gate
 • A-Tuner - Guitar Tuner
 • Plexi 59 (UK) - Tube Guitar Amp
 • Bass SuperTube VR - Tube Guitar Amp
 • Darkface 65 (US) - Tube Guitar Amp
 • Top30 (UK) Bright - Tube Guitar Amp
 • Tweed Deluxe (US) - Tube Guitar Amp
 • Overange 120 (UK) - Tube Guitar Amp
 • BurnSphere (DE) Lead - Tube Guitar Amp
 • Marcus II (US) Lead - Tube Guitar Amp
 • Modern (US) CH3 - Tube Guitar Amp
 • Rock 75 (UK) - Tube Guitar Amp
 • Rock 22.10 (UK) - Tube Guitar Amp
 • Darkface 65 2x12 - 2x12 Guitar Cabinet
 • Top30 2x12 - 2x12 Guitar Cabinet
 • Modern 4x12 - 4x12 Guitar Cabinet
 • Green 2x12 - 2x12 Guitar Cabinet
 • Vintage 4x12 - 4x12 Guitar Cabinet
 • Green 4x12 - 4x12 Guitar Cabinet
 • Caliper 50 1x10 - 1x10 Guitar Cabinet
 • Bluelux 1x12 - 1x12 Guitar Cabinet
 • Clst 1x12 - 1x12 Guitar Cabinet
 • England 4x12 - 4x12 Guitar Cabinet
 • Bass Tube 1x15 - 1x15 Guitar Cabinet

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Najwyższej jakości modelowanie Synergy Core
 • Rejestracja, miks i odtwarzanie w rozdzielczości aż do 24-bit/192kHz
 • 37 efektów pracujących w czasie rzeczywistym plus możliwość poszerzenia biblioteki
 • 4 preampy mikrofonowe Discrete 6-transistor klasy A o dyskretnej architekturze opartej na tranzystorach i pracujące w jakości studyjnych konsolet
 • Najwyższa w swojej klasie konwersja AD/DA z zakresem dynamiki na poziomie 130dB na wyjściu monitorowym
 • 64-bitowe taktowanie AFC czwartej generacji
 • 4 analogowe wyjścia liniowe
 • Łączność Thunderbolt 3 & USB 2.0 
 • Para wyjść monitorów wykorzystująca złącze TRS 
 • 4 wyjścia słuchawkowe
 • 2 wyjścia zegara Word Clock
 • Możliwość tworzenia i dzielenia się własnymi presetami
 • Intuicyjny software'owy panel kontrolny z szerokimi możliwościami trasowania sygnałów oraz zapisywania i natychmiastowego przywoływania ustawień

WYMAGANIA SYSTEMOWE:

MAC

 • Model - Apple Mac 2012 lub nowszy
 • OS X - macOS 10.11 El Captain lub wyższy (rekomendowany macOS 10.13 High Sierra)
 • Przestrzeń dyskowa - dostępne miejsce na twardym dysku 
 • Porty - dostepny Thunderbolt™ & USB 2.0
 • Pamięć RAM - 4GB minimalna (8GB lub więcej rekomendowana)

PC

 • System operacyjny - Windows 10 x 64-bit z najnowszymi aktualizacjami
 • Przestrzeń dyskowa - dostępne miejsce na twardym dysku 
 • Porty - dostepny Thunderbolt™ & USB 2.0
 • Procesor - Intel Core i3™ lub AMD FX lub wyższy
 • Pamięć RAM 4GB minimalna (8GB lub więcej rekomendowana)

PREZENTACJA PRODUKTU:

Do pobrania

Opinie o Discrete 4 Pro Synergy Core

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Oleksandr, Warszawa
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Witam przyszłych posiadaczy produktów Antelope audio! Chciałem podzielić się wrażeniami z mojego interfejsu. Jestem zachwycony jakością przedwzmacniaczy interfejsu sinergy Discrtete 4, emulacją wtyczek i łatwością obsługi. Dziękuję też za wspaniały mikrofon z emulacjami, jest wysokiej jakości! dzięki Antelope audio za wszystko! Polecić
2022-01-26
Oleksandr, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
To naprawdę świetny interfejs. Poczynając od super jakości wykonania, wszechstronnych możliwości aż po rewelacyjny suport. Nigdzie wcześniej nie trafiłem na tak miłych ludzi, pasjonatów gotowych pomóc w najdrobniejszych kwestiach. Mikro minusikiem jest fakt iż bardziej rozbudowany software proponowany jest użytkownikom komputerów z systemem  macOS w pozostałych kwestiach sprzęt i obsługa nie mają sobie równych.
2021-07-26
SEBASTIAN, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

INSPIRACJE

Przewodnik po ofercie Antelope Audio
Gdy ponad siedem lat temu firma Antelope Audio, znana już dobrze na rynku audiofilskim, ale debiutująca wśród producentów sprzętu studyjnego, pokazała trzydziestodwukanałowy przetwornik ADDA Orion32, wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi. Do tego czasu interfejsy pozwalały zazwyczaj na konwersję ośmiu, góra szesnastu kanałów poprzez USB, a tu nieznana szerzej firma w podobnej cenie wprowadzała możliwość rejestracji aż trzydziestu dwóch śladów jednocześnie! Tej rewolucji nic nie było już w stanie zatrzymać. Co z niej wynika w 2021 roku, i co możesz dla siebie znaleźć w ofercie Antelope Audio, przekonasz się, czytając poniższe opracowanie.
Zobacz więcej
Antelope Audio: technologia Synergy Core
Orion Studio Synergy Core to kontynuacja w pełni profesjonalnej serii interfejsów audio firmy Antelope, wykorzystywanych zarówno w pełni profesjonalnych aplikacjach studyjnych, jak i bardziej zaawansowanych domowych studiach. A jak wypada w porównaniu z wcześniejszymi urządzeniami z serii Orion?
Zobacz więcej
pixel